bugün

“Götürmeyen” ise tercih meselesidir, istemiyordur.
“Götüremeyen” ise ağzı laf yapamıyordur.
(bkz: bir gün intihar edeceğim) dostum sürekli yanlış hamleler yapmaya devam ediyorsun. Başlığı iyi okumanı ve etüt etmeni tavsiye ederim. Ayrıca, stultum facit fortuna, quem vult perdere. :=)

Açık ve net evet.
metro turizm de muavinlik yapan erğen taraından açılmış başlık.
hamal mısın?
at arabası mısınız?
Fazla eğlenmeyi seven bir insan olabilir. Şahsen insanlarla hic ciddi bir şey düşünemiyorum, ne kadar çocuğum *
Kalmış mı böylesi ya gelsin beni bulsun erkeğidir.

Yeter bu kadar sikiş sokuş biraz da sevgi yaaanii.
Arabasında yer yoktur.
sıradan.
hayatta başka öncelikleri olabilir. çekingen, utangaç bir yapıya sahip olabilir. normal bir durumdur
Kesinlikle sevdiği biri vardır veya ilerde birgün evleneceği kişi, zaman aklına geliyordur.
Geç saatte ben evlerine götürüyorum bazen, sonra kulaklığımı takıp eve dönerim of keyifli.
parasının olmayışı muhtemeldir.
Bu başliga yıllar önce şu sözleri yazmıştım. madem şimdi yine karşima çikti yeniden yaziyorum.Ağzı laf yapmiyordur.
Şoför olmadığı için götürmüyor olabilir.
Tersodur.
zekidir, ama öyle böyle degil, iq en az sen de 250 ben diim 300.
o kadar tefeci bezirgan kadın kapıda beklerken hepsine siktir cekmek bayagı bir iq gerektirir.
sanırım bu vatandas türk degildir, cünkü henüz zavallı ülkemde o iq da vatandas bulunmuyor.

öpüldüngüz gızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nereye götüreceğiz lan? cepte paramı var?
ağzımız kokuyor ulan dalkavuklar, yakışıklı olmak bugünlerde iş yapmaz önemli olan para, karnını tok tutamayacağın değil kızı sokak kedisini bile sevme.
anasına göre yakışıklı çevresine göre tipini s.ktiğimin çocuğu olmasından kaynaklıdır. yakışıklıysanız istesenizde boş kalmazsınız kucaklayıp götürür bu hanımefendiler.
reisi cumhur secilmesi gereken üstün zekalı kisidir.... ulan hangi zeki insan evine, etrafına kadın yaklastırır ki... kadınlar sadece sorun yaratırlar....
napak zina mı yapak. kitapta yazıyor yaklaşmayın diyor. haram günah.
öbür tarafta da zebaniler beni götürsün demi.
napak zina mı yapak. kitapta yazıyor yaklaşmayın diyor. haram günah.
öbür tarafta da zebaniler beni götürsün demi.
belki de kızlara göre yakışıklı değildir. sırf yakışıklı diye kız götürmesi mi lazım. doğuştan gelen yüz simetrisi nispeten daha iyi diye her şeye sahip mi olması lazım. öyle kural mı var. görece yakışıklı olmayanlar kız götürmeyecek mi. senin çok istediğin bir şeye başkalarının hiç çabalamadan elde ediyor oluşu koyuyor gerçekten.
Muhtemelen yakışıklı olduğu için kızlar beni götürsün diyen erkektir. Var yakışıklılarin böyle bir problemi.
yeteneksiz ya da çekingendir.