bugün

"alışkanlık betermiş hepsinden
korkuyorum her biten günden
bırak kalbini sen şimdiden"

ahan da bu sözlerle dinlemeye doyamadığımız şarkı levent yüksel ya da ajda pekkanfarketmez ikiside muhteşem söylüyor.
ajda pekkanın hoş şarkılarından biridir. gidiyorum ben sen hoşçakal. ayrıca ben gidiyorum sen niye hoş kalıyorsun boşkal daha ii:)
levent yükselin pek bi mükemmel yorumladığı iyi şarkı.
canın mı sıkkın aç dinle türünden dinlenen ilk şarkıların başında gelir.
bugünlerin yarınları var. *
levent yüksel'in kadın şarkıları adlı albümünde pek güzel yorumladığı, harika bir ritme sahip olan, bıkmadan dinlenesi şarkı.
özcan deniz'in yazıp yönettiği başrolü deniz çakır ile paylaştığı romantik komedi tarzı filmin adıdır.
ayrıca kadroda naz elmas, janset, barış falay, erdem akakçe ve ragıp savaş da yer almaktadır.
levent yüksel' in sesinden ve onun muhteşem yorumuyla dinleyince daha da bir anlamlı gelen ajda pekkan şarkısıdır.

bugünlerin yarınları var
gidiyorum ben sen hoşçakal...
Özcan Deniz ve Deniz Çakır'ın başrolünü paylaştığı aşk filmi.
Bugün fragmanı yayınlanmıştır ve aşağıdaki linkten ulaşılabilir.
Özellikle Deniz Çakır ve Naz Elmas filmi izlemeye değer kılan iki güzellik. Ayrıca afişte Emrah Yücel imzalı ve göz dolduruyor.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=482700159095
fragmanından anladığım kadarıyla uyduruk bir film.
ilginç bir postere sahip özcan deniz imzalı film.

görsel
sonrası iyilik güzellik der Cemal süreya.
ilginç bir tılsıma sahip levent yükselin de seslendirdiği şarkı.

edit: uyarı aldım derhal düzelttim. *
emrah yücel tarafından yapılan afişi görücüye çıkan film.

görsel
dinlerken ruhunuzun bedeninizi terkettiği izlenimi yaratan bir ajda pekkan şarkısıdır. plak formu büyüleyicidir.
mahsun kırmızıgül'le başlayan "türkücülerin sinemaya el atması" olayının bir devamı olan film projesidir. özcan deniz zaten gerek görünüşü gerek şarkıları gerekse her boka karışması ile iyice iticileşmiştir gözümde. özcan deniz haricinde cast muhteşem. başta deniz çakır -afet-i devran- olmak üzere barış falay, naz elmas var daha n'olsun ? sırf deniz çakır için gideceğim bu filme diyordum ama fragmandaki "didem seni çok özledim, çok özledim -tonunu düşürme- çok özledim- demesi beni ikilemde bırakmıyor değil...
fragmanına bakılırsa gayet iyi olacak film.
youtube'da fragmanının altındaki yorumlara bir baktım da sırf barış falay* baya seyici çekeceğe benziyor bu filme.
film için özcan deniz ve deniz çakır tarafından yeniden seslendirilen ajda pekkan şarkısı.
deniz çakır ne güzel okuyor be sözlük

http://www.facebook.com/v...o.php?v=10150107593026185
yeşilçam'ı eski arabeskçilerin basmasının son basamağıdır.
ulan her işi hallettiniz, bir film çekmediğiniz kalmıştı ha.

konuya gel:
Yapım:2010 ~ Türkiye
Tür:Dram, Komedi, Romantik
Yönetmen:Özcan Deniz
Film Hakkında: Senaryosunu ve yönetmenliğini Özcan Deniz'in yaptığı film 25 Şubatta izleyicileriyle buluşuyor. 7 Yıldır Didem ile evli olan Adem, girdiği işlerde aradığı başarıyı bir türlü yakalayamamıştır. Çalışmayan Adem , arkadaşlarıyla maç yapmak ve gezmekten başka birşey yapmamaktadır. Bencilliği ve umursamadığı karısının uyarılarını dikkate almayan Adem hayatını içinden çıkılmaz bir hale getirecektir.
bu kadar birbirine yakışmayan, itici bir çift daha olamazdı. Senaryoyu ben yazsam evlenedikleri ilk ay boşardım onları. (özcan deniz-deniz çakırdan bahsediyorum)
özcan deniz'in aktardığına göre dokuz senedir fikir halinde olan, son beş senede de yazılmış olan senaryo imiş.
beş senede bu film !!! pes ya. muhteşem valla. *
Filmin afişinde Deniz Çakır kendisinden çok, Aşk Tesadüfleri Sever'in afişindeki Belçim Bilgin Erdoğan'a benzemiştir. Bakın göreceksiniz.
izledikten sonra ee sonra tepkisi verdirecek filmdir.

aha da buraya yazıyorum.
yazdı, yönetti, oynadı, izledi...
yapma volkan öndeyiz diyesi geliyor insanın özcan deniz'e. yahu güzel kardeşim olmuyor işte ne dizi oyunculuğu ne sinema. yapma bunu.