bugün

Özenti Tiplerdir.

Kimse kusura bakmasın....

Swh...
Neymiş iPhone gizli tutuyormuş verilerinizi. Çık sokağa bak iPhone u olanlar öyle diyor mu. Havalı abi yeaa diyorlar çoğu. Yani bu ne demek özenti bir milletiz.
özenti biriyim ve bu sizi ilgilendirmez android ipneler.
Xiaomi ne zaman telefon yapmayı bırakacak acaba adamlar yeni aldıgın telefonu tek güncelleme ile 15 günde çöp ediyor şikayetler üzerine 6 ay sonra güncelleme yapıyor eski sorunları düzeltmek yerine üstüne yeni sorunlar ekliyorlar aman aman uzak durulması gerekir.
Oyun indirmek için bile para isteyen enayi telefonu.

Swh...
Gram kafa yok onlarda. Özentiler için para tuzağıdır.
Ne xiaomisi ne iphoneu internete girsin arama yapsın yeter beya.
Elimden gelse Nokia 3310 kullanacağım.
hiç sevmem bu tür özenti tipitipleri şüphesiz..
Malesef pahalı ama iphone en kalitelisi.
Zengin olabilirler başka bir şey demeye gerek yok bence.
Akıllı tiptir zira bi telefona 30-40K veriyosan salağın tekisindir.
ayfon 6s ten sonra şaomiye geçtim 2-3 sene oldu şu an için çok memnunum. insan gibi kullanırsan sorun yok.

sonuçta atomu parçalamıyoruz o kadar parayı yarrak gördüğüm sözlüğe yazmak için mi vereceğim.
Şaomi batarya ömrü konusunda piyasadaki en iyi cihazlardan. Ama gel gör ki arayüz ve kullanım anlamında çok ama çok kötü.
Arayüz ve kullanım olarak iPhone dan 5 kat daha iyi Xiaomi.
markaya güvenenlerdendir.
xiaomi kullanıyorum ama savunamam. donması kasması ayrı dert. en azından gördüğüm 6 senelik iphone telefonlarda bile kasma zar zor görüyorum.
iPhone daha nays geliyordur.
Başlığı açan nasıl bir zeka özürlüdür? Ben anlayamadım. Hadi Samsung ile iphone mukayese edilir de. Xiaomi ne amk hahahaha
Sonuna kadar katıldığım başlık. iPhone resmen kazık. Xiaomi ya da redmi al parana yazık etme. Kendini kazıklanmış hissetme.
T11pro kullanıyorum ve şu ana kadar en beğendiğim telefon oldu. Çekinerek almıştım çin menşeili diye lakin baya bir ön yargımı kırdı. Gayette güzel.
gereksiz bulduğum tipler.

alana saygım var mı var. ben alır mıyım almam.

almayı düşünenlere de şunu sorgulamalarını öneririm. ben bu telefonla ne yapacağım?

konuşma
WhatsApp
Twitter
Facebook
Instagram
chrome ve yarak gördüğün uludağ sözlük

bunları kullanacan. değer mi değmez.

iphone 14 pro max imden yazıldı*
Ayfon candır şayomi patlıcan.

Bu kadar kolay, kafa karıştırmayan arayüzü android telefonda bulamamaktır. Android telefona baktığımızda, her şeyin her şeyi var.
iOS stabil, çok stabil.
Şu ekonomi ortamında, 40k-100k bandında alım yapma gücümüz zayıf evet. Gün geçmiyor ki yeni bir model çıksın da yetişemeyelim.

üst model bir android alacağıma, 2 gömlek aşağıda iOS alıp alışkanlıklarımı devam ettiririm diyordur belki bu tip. Haklıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar