bugün

Buraya bunları yazarak gerçekten bir bilime karşı ön yargı oluşmasına sebep olabilirsin dostum, fakat senin yazdığın kadar basit değil bu olaylar. Biraz daha araştırmanı öneririm. Bilimsel gerçekler var ve bilim değişir, gelişir. Mevcut bilgiler ışığında uygulanmaya çalışan bu tedavi yöntemleri, bu ilaçlar kar zarar oranı hesap edilerek ortaya çıkıyor. Bir sürü klinik deney yapılıyor. Bir ilacın ruhsat alma süresi ne kadardır mesela ? Kaç faz çalışması vardır? Bunlara bakmanı, bu entrye inanan insanların da bunları araştırmasını öneririm.
xanax anksiyete'de sadece ve SADECE asıl ilaç etki edene kadar kısa bir süreliğine verilir. 15 günden başlayıp 1 aya kadar bu süre uzar. Sizi bulutların üstüne çıkarır. Dünya yansa saçınızı sağa tararsınız. Bağımlılık yapma riski çok yüksektir. Bu yüzden uzun kullanım süresi zararlı olabilir. Onun dışında mucizevi bir ilaçtır. Buradan Pfizer firmasına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Bir ara bağımlıydım azalta azlata bıraktım
Psikolojik değildi benim bağımlılık
2 gece üst üste hiç uyumadım önce 1mg attım diger gün 0.75 diger günde 0.75 sonra 0.50 ve kurtuldum xanax defteri kapandı ama sahilde anksiyeteden yürüyemediğim zamanlarda kurtarıcımda 2 3 saat de olsa kurtarırdı geçti gitti neyse.
Doktor tavsiyesi ile 3 aydır içtiğim ve normalde yattıktan 2-3 saat sonra ancak uyutan beynim bu harika ilacı içince 15 dakikada bebekler gibi uyumamı sağlayan ve dönemsel şekilde şiddetli gelen anksiyeteme harika gelen ilacım.

Ama maalesef azaltarak bitirme durumuna geldim.Bugun son yarımı içiyorum.Yarın zorlu olacak.

canımdır.
Hep merak ettiğim ilaç.
5mg Xanax kullananlar konusmasin burda.

Vucutta ciddi sivilcelenmelere, hissizlesmeye ve duygusal problemlere yol acar.

Kafasi guzeldir. Cok kullanmayin, hayatinizi sosyal acidan cok etkiler.
Gönder gelsin.
görsel
Bu ilac yada diazem alınır itinayla duyrulur fiyatinin cok ustunde para veririm kimse yazmio mk.
Ben anlamıyorum her önüne gelene doktorların bunu panik atağa da depresyona da veriyor olması ne demek oluyor? Insanlar içip bayılıyorlar tüm gün. Denek mi bu insanlar? Rezillik.
Şirkette 1.0 mg bir kutu unutulmuş ilaç. Kimse üstüne de almıyor benim diye.
içenin kendini bi sik zannettiği kuuuul olduğunu düşündüğü ilaç. Salakmısınızolmmsiz
temel doktormuş. dursun ishal şikayeti ile dr. Temel'e gelmiş.
temel Dursun'a reçete yazacak ama bir türlü ishal için olan ilacın adını hatırlayamamış. Dursun'a rezil olmamak için xanax reçete etmiş Dursun'a. ertesi gün temel doğru reçeteyi yazıp Dursun'un evine gitmiş. dursun un evde olmadığını kahvede olduğunu söylemiş Dursun'un karısı. temel de doğru kahveye gitmiş. bakmış dursun okey oynuyor. yanına gitmiş. eğilmiş kullağına " hacan dursun nassılsın iyi misi da? " demiş. dursun da " uşağum boka battık ama artık kafaya takmıyırum" demiş.
kullanıyorsanız sakın bir anda bırakmayın.
Birazdan patlar.

Adam gibi bir uyku ve pamuk gibi bir uyanış sağlayan bebeğimdir kendisi.
görsel
Allah razı olsun, bunu biri yapmalıydı tşk.
Uyku sorununa çözüm sağlamasının yanında güçlü bir sakinleştirici olarak da kabul edilen etkili ilaç.
Şöyle bir şey: uyumakta zorlanıyorsanız ya 4 şişe bira için ya da yarım xanax... etkili bir ilaçtır.
Ölü balık gibi dolaşmaya sebebiyet veren antidepresan
Ağzımda bisküviyle uyuduğumu bilirim.
Üniversite zamanlarımda arkadaşımdan alıp her gün 1 tane atardım fakat hiçbir etkisini görmezdim. Şimdi ise hastalığım için başlayacağım. Bakalaım bu sefer etkisini görecek miyim?
Seroquel ile karşılaştıranları görüyorum, aynı şey değiller, ketiapin antipsikotiktir, düşünce yavaşlatır ve dünyanı ağır çekimde seyreder, sersem yapar, xanax antisiyolitiktir, sakinleştirir.

Arasındaki farkı sabah uyandığınızda bariz şekilde farkedersiniz, seroquel adeta bir tır gibi uyanmanıza neden olurken xanax bulutların üzerindeymişcesine bir uyanma sağlar.

Ayrıca 3 yıldır kullanıyorum bağımlılığını görmedim.
3 yıldır kullanıyorsun. ve bağımlılık görmedin. 10 yıl daha kullanıp bir bağımlılık görmeyeceksin gibi.
bir arkadaşımın önerisiyle dün gece ilk kez yarısını kullanarak denediğim ilaç. övmek gibi olmasın ya da belki de tesadüfen denk geldi ama son yıllardaki en temiz uyku ve en temiz uyanışıma sebep oldu.
Çok ağır ilaçtır. Alprazolam etkin maddesidir. Doz ağır ise yanınızda savaş çıksa uyanmazsınız.