bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    almanya'da bundesliga'nın en çok kazanan ve maç yöneten hakemi. asıl mesleği banka memurluğuymuş fakat bu sezon şuana kadar sadece almanya'da yönettiği maçlarda 75 bin euro kazanması ayrı bir olay. ayrıca kendisi 24 mart 2007 yunanistan türkiye maçının hakemi.
    1 ... krmyrdsn
  2. 2.
    almanya ligi'ndeki kritik maçlarda hep bu abimiz görev yapar. ben hep ona denk geliyorum en azından, severim kendisini. karizmatik bir abidir.

http://www.news.ch/news_i...ticle/121588-Fussball.jpg
    ... kemalturna
  3. 3.
    manchester united - galatasaray şampiyonlar ligi maçını yönetecektir.
    ... diskapininmandali
  4. 4.
    ulan sen nasıl bir hakemsin hadi seni geÇtim o kalenin yanındaki hakemleri ne diye koyuyorlar oraya bostan korkuluğu gibi dikiliyorlar herifler. manu'ya ceza sahasında bir hareket olsun cart penaltı bize gelince ouuvv
    ... fly like the wind
  5. 5.
    gang star
    ... bottle of rum
  6. 6.
    annesi zamanında parayla ilişkiye girermiş, müşterilerinin ise geneli türkmüş...
    1 -1 ... serebral dolasimi olmayan adam
  7. 7.
    göt tam anlamıyla

manchesterın penaltısına bak bi de verilmeyen 2 penaltıya..
    1 ... paul sahilleri
  8. 8.
    manuya 3 büyük kıyak yapan sözde alman hakem. Chelsea münihe koydu şl şampiyonu oldu, insanda biraz ingiliz antipatisi olur yuh! 3 penaltıdan birini 8 tane gözden bir tanesi görmek istemedi. Çünkü golü atsak manu ya koyacağımızın farkındalardı. Haçlı zihniyeti şaşırmadım!
    3 -1 ... brell
  9. 9.
    benim derdim bu adam değil aslında bu akşam. zaten son zamanlarda da sıçıp sıvamasıyla ünlü de.

penaltıda o çizgi hakemi ne iş yapar? daha doğrusu bu yeni kuralla gelen çizgi hakemleri ne sikime derman oluyor?

maçın hemen başı, bildiğin penaltı pozisyon, allah taş eder adamı. neden vermiyorsun? neden eyyam?

biz bu filmi atletico maçında da görmüştük, yeter artık lan!
    4 ... the godfather
  10. 10.
    (bkz: kör şeytan)
    1 ... vasili ivanovich koslov