bugün

winston light veyahut winston balanced blue diye bildiğimiz sigaranın şuanki adı.
rakı gibi sigaradır.

daha fazla bilgi ve yorum için (bkz: winston light)
zifir 8 mg nikotin 0,7 mg karbon monoksit 9 mg gibi bir içeriğe sahip sigaradır.
buna da alışan winston soft tan soğuyo lan. şimdi mal gibi bunu içiyorum.
bunu da ben sol frame e taşıyayım dedim.
hastalık münasebetiyle birkaç gün ara verdiğim leziz sigaram. astımlıyım filan ama gideri var bunun.
yeni bir pazarlama stratejisidir sadece. amac, pazar payini arttirmak.
güzel sigara.
tekel bandrollusunun güzel kaçağının bi boka benzememesi olan sigaradır.
kaçağı, orjinalinden daha hoş.
winston klasiğin yerini tutamayan sigara. Saman gibi. Hangi ara bittiğini anlayamıyorum.
satışları sürekli artan sigara.
bazıları için otuzbir dir.
tercih edilen bir sigara markasıdır.
seviyoruz kendisini.
cağnım sigaramdır, günde 1.5 paketini boğduğumdur. vazgeçilmezdir.
kadın sigarasıdır. ne tadı vardır ne tuzu sırf sigara içmek için içilen sigara türüdür. o kadar zayıf bi sigaradır ki 10 tane üst üste yaksan etkilemez.
ayrıca bu sigarayı içen adam 1 hafta içinde eminim sigarayı bırakabilecek kapasitededir.
mis gibi sigaradır , bebek gibidir , içtikçe içesin yaktıkça yakasın geliyor.
tadı bozulmuş sigara. zam gelmeden daha güzeldi tadı.
eski kalitesini kaybetmiş sigaradır.
artık yetmeyen, kesmeyen sigara. acilen boxa geçilmeli.
Çok çabuk yanip biten sigaradir. Ozellikle ruzgarli havalarda 5 firtta bitirdiğim bile oluyor.
kim ne derse desin içimi ve kalitesi parlak ahmet'in eline verir marlbora'ya sakso çektirir.
iyidir, hoştur. winstonun kralıdır. bi parlıament olmasa da winston light dan iyidir. amk winston lightı hemen bitiyor. yarısını hava içiyor, keyif sigarası olmaz. ama winston blue öyle mi ? 10 numara valla.
bir zamanlar gayet güzel giderken son günlerde tadı bir değişik, kötü gelmeye başlayan sigara, sigaram.
en çok tüketilen sigara markası denilebilir.
ilk başladığımda 3.25 TL olan fiyatı, bu içine sıçtığımın ülkesinde şu an 7.50TLye satılan vazgeçemediğim sigaram.