bugün

entry'ler (346)

kütüphaneye gidip kitap okuyan bayanın amacı

Kitap almaya parası olmadığı iÇin kütüphaneye giden kızdır. Çok severim onları.

vize sonrası derse girmek

Pazar günü son vizeden çıkıp, pazartesi sabahın 9 unda derste hocanın sırıtarak " vizelerden sonra eve gitmeyin diye bütün mülakat ve quizleri bu haftaya koyduk " söylemini , şu şekilde anlamama yol açan eylem " biz büyük o*ospuyuz, sırf siz 2-3 gün de olsa dinlenemeyin diye böyle gavat gavat hareketler yapıyoruz "

league of legends

Lanet bir oyundur. Sevgilim tutsağı olmuş durumda. Yeter ya RTE bunu da yasaklasın eli değmişken.

kadınları çekici kılan meslekler

Kadınlar tarafından yapıldığında erkeği tahrik eden mesleklerdir. Örneğin, Çocuk bakıcılığı. Şayet bana kalırsa, inşaat mühendisi bir bayan gayet Çekicidir.

eksik bir şey mi var

Çay demletip, sigara yaktıran ve sonra ben tamamım diye düşündüren şarkı. Ali Atay yorumu ile gayet hoş olmuş.

ateizmi anti islam olarak gören mal

Ateizmi Anti islam sanmak diye bir kavram yoktur. Zaten Anti islam olduğunu düşünen kişiye göre atayızmdır o. Toplum cahillerden arındırılmalı diye sosyal bir mesajda eklemek isterim.

berkin elvan

yarın cenazesine gideceğimiz masum çocuk.

ezan okunuyorsa erdoğan sayesindedir

ezanın okunmasını erdoğana bağlayan yazarın açtığı garip bir entry başlığıdır. fikrimi belirtmek isterim ki, şu an bu ülkede cami var ise Mustafa Kemal Atatürk sayesindedir. erdoğan sayesinde (yüzünden) olan şey ise, cami sayısının okul sayısından fazla olmasıdır. ki erdoğan olarak bahsettiğimiz şahıs için denebilecek en güzel söylemlerden biri ise '' allah yeryüzüne inse, erdoğan yanlıştır dese ; erdoğan allah yok diye önerge verir. ''

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

yazarların sahip olduğu üniversiteler hakkında bilgi toplamaya çalışan bir yazar tarafından açılmış başlıktır. '' sen burayı forum mu sandın loo !! '' demek istedim şu anda ama onu da demeyeceğim. üniversite sahibi insanın burada işi ne diyerek daha da saçmalıyor ve neden yaptığımı bilmediğim halde uzatıyorum.

zall

zalım kişi.
zalımmsın zall. cia gördüm tırstım korktum. vay arkadaş !

kefen modası

cebi var mı diye merak ettiğim, ak gençlerin uyduğu ve popüleritesi oldukça yüksek olan yeni akım. toplanıp boğaz köprüsünden atlamaları tek arzumdur şu sıralar.

tayyip

Allah gelse "tayyip yanlışsın" dese, tayyip allah yok diye meclise önerge verir

yılbaşını evde geçirecek insan

gidecek milyon tane yeri olup, göt hocanın ayın 3üne 2 sınavınıda koymasıyla evde oturup ders çalışmak zorunda olan insandır.

balık etli kızlar vs zayıf kızlar

giyinmeyi bildikten sonra zayıf yada balık etli fark etmiyor bence. balık etli kız deri tayt giymesin, zayıf kız çuval giymesin.

1 mayıs işçinin ve emekçinin bayramıdır

1 mayıs gününün önemini belli etmek icin girilmiş bir başlıktır. fakat bazi eksikleri vardir ;
1 mayis hükümetin ellerini ovuştura ovuştura beklediği, acaba kaç kişinin amuagoycaz diye heyecandan, nisan ayının başlarindan beri uyuyamadıkları gündür.
1 mayıs işçilerin " biz de varız " diye haykırmak istedikleri , dilek ve isteklerini yürüyüş yoluyla hükümete duyurmak istedikleri gündür.
1 mayıs emekçi işçileri desteklemek isteyen sosyalist insanların katılım gösterdiği, pankart açarak ( söz uçar, yazı kalır ) soylemek istediklerini halka, yazili ve görsel medyaya ilettikleri gündür.
1 mayıs aslında çelenklerle kutlanması ve hükümet-emekçi arasında saygı cerçevesi içinde söyleşilerin yapılması gerektiği gündür. fakat her 1 mayısta insanların analarından emdikleri süt burunlarından getirilmek suretiyle, ortalık savaş alanına çevirilir.
2o14 1 mayis işçi ve emekçi bayramında umarım tomanın altinda kalarak veya polisin orantılı biber portakal karışımı gazından yiyerek ; ölmeler veya sakatlanmalar olmaz.
1 mayıs emekçileri, hepinize saygı duyuyorum !

mesai kavramı olmayan meslekler

ticaretle alakalı olan mesleklerdir genellikle. gelinlikçilik mesela. kesinlikle mesaisi yoktur. yada öğrencilikte de mesai kavramı yoktur.

leş kokulu ateistler

ateistlerin kötü koktuğu belirtmiştir. başlığı açan yazara ' ne zamandan beri ateistsin ? ' demek istediğim sorudur. şayet ateist değilse, başlığı yanlış açmıştır. ' leş kokulu ben ' diye değiştirmesini öneririm.

askerde tuvalet tasına sıçan kürt

sıçacak başka bir yer bulamamış insandır.

alize

yeni heyecanlı bir yazarımızdır. hoşgelmiştir .

thebhdr

(bkz: (#22201791))entrysi ile beni güldürmüştür yazardır .