1. 1.
  winning eleven serisinin en guzel ve oynanası oyunu,ozellikle winning eleven 3 dusunulurse.
  ayrıca;
  (bkz: juan sebastian veron)*
  3 ... oumar
 2. 2.
  japon KONAMI firmasının Play Station için ürettiği,arkadaşlarla uğruna kavga edilen oyun.
  1 ... ethem
 3. 3.
  japon konami firmasının 1998 dünya kupası öncesinde ülkelerin eleme gruplarındaki kadroları da baz alarak yaptığı oyun. ki oyun 98 dünya kupası öncesinde oynanmaya başlanmıştır. * bazı özel ayrıntılar haricinde mükemmele yakın oyundur. ps tarihinin en uzun süreli oynanan oyunudur.ps 2 çıkana kadar insanların tüm futbol oyunu ihtiyacını gidermiştir..
  ... eşşağan ala gazuğu
 4. 4.
  brezilya-arjantin maçlarının hem seyrine hem de oynamasına doyum olmazdı. roberto carlos hızıyla nefes keserken gabriel batistuta caza sahası ve çevresinden isabetli şutları ile dikkat çekerdi. burada şunu demek istiyorum ki;

  (bkz: hey gidi günler)
  1 ... olur be
 5. 5.
  bir efsanenin başlangıcıdır. nası bir başlangıç olmuşsa o efsane halen sürmektedir.*
  1 ... ilqim
 6. 6.
  fi çağında kalan oyun. 11 oynuyoruz be artık.
  -2 ... steagle
 7. 7.
  koy roberto carlosu forvete bi ara pası tamam işte bitti şeklinde oluşan oyun.
  3 ... zuhaaa
 8. 8.
  gazi üniversitesi yıllarımda dört arkadaş ps başında günü selamlamamıza sebep tarihi ps1 oyunu... vay be ne günlerdi... *
  ... nocturnal concerto
 9. 9.
  konaminin futbol serisinin gelmiş geçmiş en iyi oyunudur. tabi teknoloji geliştikçe oyunlarda gelişti velhasıl o zamanlar ötesi bir karşılaştırmada en iyisidir.

  bu oyunda koy roberto carlosu forvete yanınada ronaldoyu mantığı olsa da oyun tekniğini oynaya oynaya hayvan gibi geliştirince bunun aslında böyle olmadığını görürdünüz çünkü yapılacak güzel bir defansla öyle kolay kolay ne adam ne de top geçerdi.

  Hakan şükür bu oyunda dehşet bir oyuncudur. her ne kadar pek adam geçemese de verdiği paslar ve attığı kafa golleri Brezilyaya, nijeryaya, fransaya karşı hiç çekinmeden türkiye'yi almanıza neden olurdu.
  3 ... selim pusat
 10. 10.
  japon spikerin, telaffuzlarıyla yardığı oyundur.

  (bkz: haram şuri)* ve tabi ki: (bkz: notto totogara şuuto)*
  3 ... kurae