1. 1.
  parmadayken harikalar yaratmış arjantin'li süper teknik ortasaha.parma,lazio,manchester united,chelsea,inter forma giydiği kulüpler arasındadır.kel kafası ve top sakalıyla her daim dikkatleri çekerdi.aniden driplinge kalkmasıyla ve sonrasında çektiği sert şutlarla hafızamızda yer etmiştir kendileri.ismide tüm zamanların en karizma futbolcu ismidir zannımca.
  4 ... elendil
 2. 2.
  galatasarayin transfer listesindeki super star.
  ... vincent vega
 3. 3.
  inter milan dan ayrılıp ülkesine dönen ve gelecek sezon estudiantes takımında forma giyecek olan arjantinli orta saha oyuncusu.
  ... wolfshade
 4. 4.
  cm de 50 yard tan gol atabilen futbolcu
  ... armi
 5. 5.
  9.3.1975 dogumlu, futbola arjantin'in estudiantes takımında başlayıp muhtemelen yine aynı takımda bırakacak olan dünyanın en iyi orta saha oyuncusu...parma'dan önce italyada sampdoria'da da oynamıştır...
  ... chacal
 6. 6.
  avrupa futboluna oldukça iyi uyum sağlamış olan güney amerikalılardan biri.
  ... neotrex
 7. 7.
  küçük büyücü. (bkz: brujita) (bkz: kendi nickini entry yapmak)
  1 -2 ... brujita
 8. 8.
  futbola başladığı estudiantes klubüne dönerek, futbolu 1 sene daha oynayıp bırakma kararı vermiş orta saha futbolcusu. ntv de izlediğim bir chelsea maçında murat kosava'nın bilgilendirmesiyle şuana kadar aktif futbolcular arasında klüplerin en çok para ödediği futbolcu olduğunu öğrendiğim futbolcu.
  ... jeune turc
 9. 9.
  müthiş bir pas yeteneğine sahip arjantinli, keltoş, orta saha oyuncusu.
  1 ... nearly insane man
 10. 10.
  galler adında bir ülke olduğunu milli takımın galler ile hazırlık maçı yapmasıyla öğrenen, takımın kaptanının ise o zamanki takım arkadaşı ryan giggs olmasıyla hepten şaşıran arjantinli futbolcu.
  5 ... zebellah