1. 1.
  doğru düzgün çalıştıgına sahit olmadığım gereksiz bir kurgu programı
  4 -3 ... ulassbora
 2. 2.
  adobe premiere varken gerek duyulmayan programsı.dosya formatlarını tanımaktan ve açmaktan aciz daha..
  2 -1 ... jam
 3. 3.
  Windows la birlikte gelen amatörler için video düzenleme programı.Sürüm olarak 1,2 ve 2.1 çıkmıştır.Kullanırken sürekli gelen hatalar insanı ortadan ikiye ayırır.Programı hemen akabinde açtığınızda recover cinsi bi iletişim penceresiyle kaydedilmemiş projenizi geri alabilirsiniz fakat projenizin büyük bir bölümü gitmiş olabilir.codec problemi video formatlarını tanımaması da cabası.ammavelakim limitinde kasan arkadaşlar güzel işler çıkarır...
  ... ozix
 4. 4.
  kodak marka kameranın * videolarını tanımayarak uyuz etmiş bir programdır. fotoğraflarla uğraştırıp üretkenliğinize derinlikler, zenginlikler * katar.
  1 ... peyderpey
 5. 5.
  hayatim boyunca en cok kufrettigim programsi olarak tarihe gecmesini istedigim kod coplugudur.
  adobe premiere cok agir geliyorsa acilen ulead video studio kullanmaya ba$lanmali, o da karma$ik geldiyse sony vegasa gecilmesi icin $iddetle bilinclendirme cali$masi ba$latilmasi taraftariyim.
  1 ... faaip de oiad
 6. 6.
  slayt göstersi yapabildiğini henüz keşfetmiş olduğum zımbırtı.
  ... uffuk
 7. 7.
  basit slaytları ve video kesme biçmelerini kolayca yapabileceğiniz windows 2000 ve üzerinde yüklü olarak gelen türkçe program.
  1 ... seyir
 8. 8.
  windows'un her bilgisayar yazılıma koyduğu türkçe slayt programı, müthiş bir şey.
  ... okey oynamayan dorduncu selim
 9. 9.
  insani, Microsoft sayfasini virus manyagi yaptirtacak kadar hayatindan bezdiren bir programdir, kabul. Ama piyasada da esi benzeri yoktu, MAC OS'lar icin uretilen Apple IMovie'yi saymazsak. Herhangi bir camcorder'dan veya Youtube Video Grabber vb. vasitasiyla indirdiginiz videolardan cekilen jpeg resimlerini gayet guzel 'import' eder, uzerinde calistirir. Ancak tam 'ay sen ne cici seysin oyle, gel seni bir seveyim' demeye kalmadan kendinizi WMM'in kucaginda bulursunuz. Cunku guzel oldugu kadar kustahtir da. Oyle rapidshare'den indirdiginiz her avi, mpeg, wma dosyasini kaale almaz, kapris yapar. Hatta Es kaza tekini 'import' ettiginizde, O ana kadar yaptiginiz calismaya bakmadan kut diye kapanir.

  Gozyaslarinizi kurutma safhasinda baska alternatifler aramaya baslarsiniz, iste oyle zamanlarda 'stil' veya 'motion' goruntu 'capture' etmek icin, mesela PC oyunlari icin http://www.fraps.com, DVD/CD icin de http://www.womble.com tercih edilebilir. DVD Shrink de idare eder, 'burn' ve 'rip' secenekleri bile vardir. Ama ilk bakista ask hep Corel WinDVD Plus ile yasanir, bildiginiz DVD oynatcisidir ama catir cutur filmlerden sahne cektirir.

  Avi'ler icin yazilan Winavi Video Capture gayet aptal bir programdir. Cunku kisiye sormadan laptopta eger sabitse, USB Video aygitini 'default' olarak gorur, baska dosya mosya actirtmaz. Avi'ler icin Video Capturix fena degildir. Bir baska alternatif VirtulDubMod olabilir. Veya en basitinden videolari bolmek icin Video Splitter kullanilir. Ama o da istediginiz sahneleri degil de, kafasina estigine gore (4 esit parca veya her 5 dakikada bir) boler.

  Odun yok mu odun, ne diye boyle ugrasip duruyorum derseniz eger, WMM ayarinda, bir baska alternatif program mevcuttur: Auto Movie Creator. Ancak hem ucretlidir, hem de WMM'in 'user friendly' hoslasmalarindan nasibini almamistir.

  uzun sozun kisasi, WMM ile yasanan dar alanda kisa paslasmalar, hastalikli bir askin tum belirtilerine sahiptir. her seferinde Simdi seni sonsuza kadar sildim bilgisayarimdan dersiniz. Ama bir gece kendinizi yine WMM ile basbasa 'kiprasmayayim bari, benim de hosuma gidecek' derken bulursunuz.
  2 ... invisigoth
 10. 10.
  Windowsla ücretsiz gelen kurgu ya da video edit programı. Amatör kullanım için yeterlidir, geçişleri hızlıdır. Adobe Premiere ile aynı sınıftan değildir, bu nedenle karşılaştırması yapılamaz.
  1 ... skys86