bugün

telefon kapalıyken kullanılabilmesi tercih seçeneği olması gereken uygulamadır.
:d güldüğüm an arkadaşlarımın pcde olduğumu anladığı yer.

Not: birde asdfghjklş şeklinde random attığımda.
Gelistirilmesi gerek. Mesela telefonumda internet yokkende pc den devam edebilmeliyim. Zaten telefonumda internet varsa neden pcden açayim ki.
insana msn messenger'ı hatırlatan uygulama. titreşim geldiğinde çok güzel olacak. ne dinliyorum özelliği de geldiğinde tadından yenmez.
yazışması çok daha keyifli olan app.
ofis ortamında eline sürekli telefon almanın göze batacağı durumlar için mükemmeldir.
ipad kullanarak da girebileceğiniz şey. safari kullanarak web.whatsapp.com açtıktan sonra, "masaüstü sitesi" olarak isteyeceksiniz o siteyi. ondan sonra aynı şekilde karekod okutarak girebilirsiniz.
wa. me/+905xxxxx şeklinde bir telefon numarası yazarak rehberinizde kayıtlı olmayan bir kişiyi rehbere kaydetmeden web'ten mesaj atabilirsiniz.
bir de bunun ardına text tarzı anahtar kelimeler eklenerek göndereceğiniz mesajı da ekleyerek enter'lamak var ki bu da direkt o kişiye mesaj göndermenize yarar.
sevgili ve flört kudurtma itemi.

-niye sürekli çevrimiçisin işin burda mı?

+sana ne yrrrm. yani yarim.
ibine gugıl.

cam li versiyonunu yapmıyor.
çok kullanışsız. iki gündür sürekli ödev yüzünden kullanmak zorunda kalıyorum emoji için herhangi bir kısa tuş olayı yok ben mi göremedim acaba diye sürekli bakmama rağmen bulamadım. illa gel mause ile emojiye tıkla vs bana göre uzun iş. neyse zaten şu ödev bitsin kullanmam bir daha. ama şunu da söylemeden geçmek istemiyorum. oğlum koskoca whatsappsın sen adam gibi masaüstü uygulaması yapsana.
artık telefon kapalı veya internete bağlı olmasa bile kullanılabilecekmiş.
manitasını casuslamak isteyenlerin kullandığı web versiyonu.
tanınmayan bilgisayara telefondan veri aktarmak amacıyla kullandığım bir uygulama. telefonu bilgisayara bağlamak veya diğer bağlantıları kullanmak pek güven vermiyor.
kullanırken insanı msn günlerine götürür. uzun uzun yazmak ister insan karşısındakinin telefondan kullandığını unutarak.
son güncellemesi ile sıçan uygulama.
whatsapp'ı pc'den kullanmaya yarayan özellik.
Güncelleme gelmiş kötü olmuş işin uzun ya. Ne güzel ilet yapıp geçiyorduk.