bugün

Güncelleme gelmiş kötü olmuş işin uzun ya. Ne güzel ilet yapıp geçiyorduk.
whatsapp'ı pc'den kullanmaya yarayan özellik.
son güncellemesi ile sıçan uygulama.
kullanırken insanı msn günlerine götürür. uzun uzun yazmak ister insan karşısındakinin telefondan kullandığını unutarak.
tanınmayan bilgisayara telefondan veri aktarmak amacıyla kullandığım bir uygulama. telefonu bilgisayara bağlamak veya diğer bağlantıları kullanmak pek güven vermiyor.
manitasını casuslamak isteyenlerin kullandığı web versiyonu.
artık telefon kapalı veya internete bağlı olmasa bile kullanılabilecekmiş.
çok kullanışsız. iki gündür sürekli ödev yüzünden kullanmak zorunda kalıyorum emoji için herhangi bir kısa tuş olayı yok ben mi göremedim acaba diye sürekli bakmama rağmen bulamadım. illa gel mause ile emojiye tıkla vs bana göre uzun iş. neyse zaten şu ödev bitsin kullanmam bir daha. ama şunu da söylemeden geçmek istemiyorum. oğlum koskoca whatsappsın sen adam gibi masaüstü uygulaması yapsana.
ibine gugıl.

cam li versiyonunu yapmıyor.
sevgili ve flört kudurtma itemi.

-niye sürekli çevrimiçisin işin burda mı?

+sana ne yrrrm. yani yarim.
wa. me/+905xxxxx şeklinde bir telefon numarası yazarak rehberinizde kayıtlı olmayan bir kişiyi rehbere kaydetmeden web'ten mesaj atabilirsiniz.
bir de bunun ardına text tarzı anahtar kelimeler eklenerek göndereceğiniz mesajı da ekleyerek enter'lamak var ki bu da direkt o kişiye mesaj göndermenize yarar.
ipad kullanarak da girebileceğiniz şey. safari kullanarak web.whatsapp.com açtıktan sonra, "masaüstü sitesi" olarak isteyeceksiniz o siteyi. ondan sonra aynı şekilde karekod okutarak girebilirsiniz.
ofis ortamında eline sürekli telefon almanın göze batacağı durumlar için mükemmeldir.
yazışması çok daha keyifli olan app.
insana msn messenger'ı hatırlatan uygulama. titreşim geldiğinde çok güzel olacak. ne dinliyorum özelliği de geldiğinde tadından yenmez.
Gelistirilmesi gerek. Mesela telefonumda internet yokkende pc den devam edebilmeliyim. Zaten telefonumda internet varsa neden pcden açayim ki.
:d güldüğüm an arkadaşlarımın pcde olduğumu anladığı yer.

Not: birde asdfghjklş şeklinde random attığımda.
telefon kapalıyken kullanılabilmesi tercih seçeneği olması gereken uygulamadır.
Hic isinamadigim sistemdir. Kisi wp webdeyken kucuk harfle yazar mesajlari birden bas harfi buyukle devam ederse webden cebe gecmistir boyle anlayabilirsiniz. Eeee stalk. Neyse ben kullanmiyorum.
kullanırken çok işime yarayan ve beni çok mutlu eden süper teknolojik sistemdir kendisi.
pc ile bağlantının kopmaması için telefonda da internetin sürekli açık olması gerekiyor.

mesela iş yerinde telefonu elinize alamıyorsanız bu şekilde de whatsapp kullanabilirsiniz.
tek kötü yanı sürekli çevrimiçi bırakıyor sizi.
laptopu olmayan ben için bir sikim ifade etmeyendir.

laptopum varken de akilli telefonum yoktu amk, bluestacks yuklemistim anca oyle whatsapp kurabilmistim, bu sikkoyu yine kullanamadim/kullanmadim.

ozetle bi tek bunu kullanmayan benim herhalde.
şarjın biterse kullanamayacağın uygulama.
şarjın biterken hayat kurtarır.
Wp'a sızmalar, gelen mesajlardan başı yanmalar falan... Kaç yaşındasınız kuzum siz?

Öff millet ilkokul seviyesinde aşklar yaşıyor. Ölesim var.
özellikle bilgisayar başında iş ile meşgul insanlar için birebir uygulama.