bugün

(bkz: max weber)
(bkz: karbüratör)
çekim gücü birimidir.
Yedinci nesil yazar.
Hoş gelmiş. *
(#9161626) nolu entrysiyle tanımadığım halde yüreğimin dostane meclislerinde yer ayırdığım yazardır *
weber ünlü bir karbiratör markasıdır. ferrari'lerde ve eski model ford'larda kullanılır.
best fm sevdalısı yazar kişisidir. doğruyu yapmaktadır, yolu açık oladır.
deli tespitleri var bu yazarın takip edilsin.

türklere meydan okumanın ne kadar salakça olduğu kendisine ataları tarafından anlatılmamış belli.

ama sen şeyh sait gibi bilimum zavallıların hazin sonunu okursan görürsün.
pkk denen aciz grubu fazla ciddiye alan yazar. (#9207846)
(#9341398)

(bkz: adam haklı beyler)
muhabbeti iyi, yüreği geniş yazar, öyle fanatik milliyetçiliği sevmiyor, adam akılı konuşan kişinin arkasından duran birisi. bu arada izmir kordon'da tavla atılıp geyik çevrilecek istisna insanlardan.

eğer izmir'e yolu düşerse kesinlikle kalacak yer sorunu yok, kapımız sonuna kadar açık.
(bkz: #9403877)

ayarların kralını vermiştir. tebrik ediyoruz.
7.nesil yazar. duygusal iyi kalpli bir insan olduğunu düşünüyorum.
hoş bir insandır anladığımız kadarıyla, acilen jelibon yemesi tavsiye edilmektedir bir de.
derin bir hümanisttir...

fena halde insanları sever... hepimiz tanrının çocuğuyuz. insanları türk, kürt, arap, laz, fransız, alman, katalan diye
bölmenin ne gereği var ki?

burada herhangi bir işi, mesleği, becerisi, amacı olmayan şovenlere sadece şunu söylüyorum;

ırkçılığın karşısında her zaman olacağım...

hadi şimdi dağılın...!
muhabbetiyle kendin sevdiren yazar. o kadar ters konuştum, banamısın demedi. *

arayı soğutmasın.
(bkz: weber markem)*. Ayrıca 7. nesil yazar.

eğer bir türk ise adına üzüldüğüm şahıstır.
insan bu kadar mı korkak olur, bu kadar mı içselleştirir terörü.
listede düzenlemeler yaptım, kendisini kayırıyorum ve 1275'nci sıraya alıyorum. *Ayrıca estağfurullah diyorum, şöhret dediğin nedir ki? Önemli olan insanlar senin hakkında kötü kouştuğunda utanmak değil insanlar senin hakkında iyi konuştuğunda mahçup olmak. uğur ışılak'ın anlamlandıramadığım veciziyle sözlerimi noktalıyorum...

" Bazılarının işin nihayetinde zirve diye telakki ettiği yirlerebiz işin bidayetinde ayaklarımızın altında çinneyerek geldik."
kafatasçı milliyetçilerin nefret ettiği yazarlardan biri.
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
(#10415055) nolu entry si ile yarmıştır.
baba yürekli candan abimizdir . saolsundur iyiki vardır .
bu hayattaki tek mektup arkadaşım olan yazar.

ve dostum sende iyiki varsın..