bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
beklenilen başarı ve kaliteyi yakalayamamış filimdir. raginar lodbrok ta fayda etmedi.
Bu zamana kadar oyun camiasında gözle görülmeninde ötesinde etki bırakmış hatta " world of warcraft" yunu bi ara 14 milyon kullanıcıyı bulmuştu. Unutulmassın blizzard
değişik ve güzel bir film.. görsel efekt , kıyafet, makyaj çok iyi..
sizin iyi kurgulandığını düşündüğünüz o hikayenin içinden 50 tane film çıkardı.

o kadar çok detay atlandı ki, şaşarsınız.

madem olay örgüsüyle ilgili bu kadar sıkıntı yaşayacaktınız keşke ejderha'nın günü'ne film çekseydiniz.

tabi film çekecekseniz popüler kültüre oynamanız gerekiyor. bu yüzden normal karşılıyorum.

ama oyunu oynayıp kitaplarını okuyanlar çokda mutlu değil.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)

yapmasam olmazdı.
pek beğenmedim. warcraft 4'ü bekliyorum.
lütfen kıyaslamayınız yüzüklerin efendisi ile. ikisi benzer gözüksede çooook ayrı dünyaların filmleridir. gerçekten beğendiğim bir filmdir ayrıca.
Çok merak etmeyin dediğim film.

Çok başarılı değil, çokta kötü değil böyle arada birşey.

Zaman geçirmek için güzeldir.
izlemeyenler izlesin efenim. Güzel bir filmdi.
Filmini izlediğim bir oyun.Filmi cidden güzel.Başrol oyuncusu da the vikings dizisindeki ragnar lothbrok ( yanlış yazmış olabilirim )
filmdeki orclar orcdan çok fallouttaki süper mutantları andırıyordu sanki. yada benim aklımda orc derken lotrdaki suratsız ufak tefek şeyler kalmış warcraftın oyununu oynamadım oyunda böyle olabilirler. cgı efektleri the hobbitten felan çok daha iyiydi oradaki yapmacık çizgi film goblinlerle karşılaştırırsak. ragnar abi rolunun hakkını verememiş çok vasattı yani king bile daha çok yer etti gibi aklımda. büyücü o role hiç gitmemiş bunak birini bekliyordum. Birde filmde bir kopukluk var sanırım yer yer sıkıyor çok sürükleyici değil film akmıyor senaryoyla ilgili olabilir.
yarım saat izleyip salondan çıktığım filmdir. begenmediğimden değil de babam anahtarı unutup dışarıda kaldığı ve filmin bitmesini bekleyecek kadar da sabırlı olmadığı için bizim film keyfi piç oldu ne yapalım?
varian wrynn daha bebedir, şimdi tahtında oğlu anduin var tabi kendisi tahtalı köyü boyladı, for the horde!
hikayenin bitmediği film.

devamını merakla bekliyoruz. ayrıca neden hala starcraft'ın filmi yapılmıyor blizzard.
son yılların en güzel fantastik film.

sikik metacritic puanına bakalım; 32/100.

ulan ne mal insanlar var. giderler ghostbusters denilen sikik filme 60 verirler, gelirler 10 numara filme 32 verirler.
sevgilimle gittiğimiz ilk sinema filmimizdi.benim için yeri ayrıdır.
Kardesimin zoruyla gittiğim film.
O canavarların dişleri neydi öyle midem bulandı. Filmden kaçıp gidesim geldi ya iğrenç.
ay dünyanın hem en sıkıcı filmi hem de garip bir şekilde insanı içine çekiyor. ağlama isteği uyandırıyor, aynı zamanda çıkıp gitme isteği de.
filmi uzun tutmak için çok kasılmış diye düşünüyorum. film uzadıkçada kopukluklar olmuş sahneler arasında. çok berbat diyemem ama getirdiği sese göre beklentilerin altında diye düşünüyorum.

---spoiler---

lothar'ın oğlunun ölüm sahnesi beni etkileyen sahnelerden biriydi

---spoiler---
(bkz: warcraft) başlığında tartışılan filmin tam adı.

blizzard entertaiment tarafından yıllardır oyunlarda işlenen sanal dünyanın filme dönüşmüş hali. türkiye'de 3 haziran 2016'da vizyona girdi. bir film dizisi olacağına (yani 2.'si, 3.'sü çekileceğine) kesin gözüyle bakılıyor.

dün izleyebildim. beklentiyi çok yüksek tutmadım ancak anladım ki yüksek tutsam bile o beklentiyi karşılayabilecek bir giriş filmi olmuş. 12 yaşlarımda iken ilk kez world of warcraft oynadığım zamanlar aklıma geldi. film bende güzel duygular bıraktı. fantastik yapımlar sevenlere öneririm. ancak 3 boyutlu gösterimini beğenmedim.
ilk yarının son 15 dk sı uyuyakaldım.
Ama çok güzel bi film olmuş. Yinede oyununu ya da o tarz oyunları oynamamış insanların çok net anlayacağına inanmıyorum. Clan muhabbetidir mage lerdir ırklardır işte ne bileyim maptir bu tarz şeyler. Ben beğendim yani orklarla humanların ortak olduğu yerler falan güzeldi.
Filmi izlerken esnemeyi ve hatta gerinmeyi nasıl başardığımı hala anlayamadığım gayet başarılı bir film.

Oyun ile ilgili bir fikrim yok ama film Kesinlikle güzel, izlenilesi, keyifli.

Mısırınızı alın gidin izleyin, miss.
beklentimin üzerinde olmuş izlenesi film* görsel
Filmi çıktığı gün gittim ve filme gerçekten ba yıl dıım! Uzun zamandır wow oynayan arkadaşlar pek beğenmemişler sanırım, ben hearthstone oynadığımdan karakterleri biliyordum fakat hikayeye falan aşina değildim, belki mest olmam biraz da bu yüzdendir bilemiyorum. Filmde tanıdık gelen minik detaylar (sahne geçişince arkadan gelen murloc sesi olsun pollymorf olsun..) ciddi anlamda hoşuma gitti. ikinci de çıksa da gitsek modundayım izlediğimden beri.