bugün

2. dünya savaşında savaş pilotluğu yaptığımız yeni bir mmorpg.

http://warthunder.com/
Ilyushin Sturmovik ve Lavochkin ucaklarimla beklerim hepinizi.
izlemesi keyifli ve kolay gelen ancak oynamaya başladığınızda ananızı ağlatan lanet oyun. oyuna yeni başlamış birinin karşısına seviye 15 bir rakibi çıkarmaları çok tatlı bir orospu çocukluğu olmuş efenim.
sürükleyici bir online uçak simulasyonu.

not: komünist pilotlar eklesin: Vecihi61
hava ve kara kuvvetleri olarak ikiye ayrılır. müzikleri hoştur.Gerçekçi grafikleriyle tam anlamıyla bağımlılık yapan bir oyundur. insanı deli eden kısım ise ALTIN KARTAL para birimidir.
Bayan oyunculardan biriyim ve şimdiye kadar bayan oyuncu ile karşılaşmadım.
war thunder'ı oynayabilmek için çokça zamanınız olmalı, ''yarım saat oynayıp kalkarım'' diye düşünmeyin. oturup saatler sonra bile kalkamayabilirsiniz.
Kara kuvvetleri boktur. Tankları world of tankstan kötüdür. Ama uçaklar çok iyi gerçekten. Japonlar manevrada ruslar saldırıda üstün enazından ilk uçaklarda.
kara kuvvetlerini çok denemediğim fakat hava kuvvetlerinde iyi bir performans yakaladığım savaş simülasyonudur. hani o vuracağınız uçakları sizin canınızı sıkan kişiler yerine koyunca çok iyi vuruluyor şerefsizim.
çok sağlam bir oyun,
trailer'i sizi inandırmaya yetiyor.,
,
https://www.youtube.com/watch?v=0-J5Vg0SxLc
Hava savaşında düşman uçaklarini birakip kenardan arkaya sızarak direk kara hedeflerie yonelip bataryalari bomba yağmuruna tuttuğum oyun. Sizden daha sıkı bir düşman uçagi peşinize takilinca çok sikintili oluyor. *
gerçek bi simülasyon oyunu uçak saldırıları havada savaşmak ben oynadım gayet başarılı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.