bugün

entry'ler (163)

üçüncü dünya savaşı

çıkacaksa çıksın okulu bırakmak için bir neden olur. Mühendisler Cepheye !

sait faik abasıyanık

sait faik'in "abasıyanık" eseri türk klasikleri arasına girmiş ve okuma bilen herkesin mutlaka okuması gereken nadide bir eserdir efenim.

tıptan daha zor olan bölüm

Gta vice city deki helipkopter ve inşaat bölümü.

kemalistlere bir ayet bırak

kemalistlere ayet gönderen insanları çoğu , "bazı" insanlar için ; "annemle birlikte yatakta görsem annem suçludur derim" diyen güruhu destekleyen insanlardır. Sizin minnet duygusuyla yetişmemiş olmanız bizim sorunumuz değil, ayet göndermenize gerek yok çünkü umrumuzda değilsiniz.

yazarların hakkını helal etmeyeceği kurumlar

Deniz harp okulu.

halı saha maçı yapan erkek

buraya yazdığına göre sen de kendini yazar zanneden bir embesil oluyorsun.

eğlenmenin bir değişik yolunu bulmuş kişi.

sahilde dalga seslerini dinleyip bira içmek

bazen de en güzeli yanınızda kimsenin olmamasıdır. gecenin karanlığıyla bitip giden her yudum içkide yaptıklarını yapamadıklarını hatırlayıp iç geçirirsin,aynı hataları bir daha yapmayacağım diyerek kendine söz verirsin, tekrar aynı hataları yapmak için...

entry numarası sallama

(#2310549).

iq su 140 üzeri yazarlar derneği

bu kadar zeki bir adamın "iq üm" 155 diyip 10 tane entry gireceğini düşünmüyorum. Üzülme diye gerçeği söylememişlerdir heralde.

zardanadam

Sen,Kaçacağım,Sarışınlar boktur şarkılarını seslendiren güzel grup. videolardan seke seke bu adamları buldum,umarım hala birliktelerdir ve umarım yeni şarkılarını dinleyebiliriz.

çok fena seks döndüğü düşünülen yerler

bizim üst sokaktaki günlük kiralık apart.

harbiye marşı

alarm sesim.

yazarların hissettiği en şiddetli fiziksel acı

11 12 yaşlarında semtimizin bi takımında altyapıda top oynarken galatasarayın futbolcu keşfetmek için şehirlere açtığı bir takımıyla maç yapıyorduk. robinho lakaplı bi kardeşimizin arkadan ayağıma vurmasıyla yere düştüm. düşerken bütün vücudum zaten dayanıksız olan sol kolumun üzerine bindi ve kolum yamuldu. yenilmez 3 filmindeki kaval kemiginini kırılma sahnesinin kol versiyonu diyebiliriz. zaten koluma baktıktan sonrasını hayal meyal bir arabada bir sedyede bir acilde şeklinde hatırlıyorum. o yamuk lüleburgazın l'si gibi kolumu çeke çeke dümdüz yaptılar unutamıyorum bu acıyı. seni bulucam robinho.

65 kilo olan erkek

gayet normal kiloda bir erkektir. ne yani 65 kilo diye kavga etmesin mi ? ya boksörse ? ya da herhangi bir yakın dövüş sporuyla uğraşan biriyse ?

kaybolan pena

yine boş mevzular sol frame i doldurmuş.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

istanbul arabesque project - taht kurmuşsun kalbime.

solcular adam mıdır

adam yok madam çok. o yüzden hep en önde kızları görüyoruz mesela.

yazarların hayattan beklentileri

tek beklentim mahallemdeki park sorununun çözülmesi. yok arkadaş yok yer yok.

sözlüğe veda etmek

nolur git.

türk erkekleri penisi kadar konuşsun diyen hatun

kendini mia khalifa sanan"hatun".