1. 1.
    yeni nesil yazar olamyı bekleyen,ikici nesil çaylak uuser.*
    ... laedri
  2. 2.
    hakkında enson 2 ayı gecık sure once yorum yazılmıs ve artık caylak olmayan tatilini bitirip bomba gıbı donen sahsiyet.
    3 ... walox
  3. 3.
    yazar olmuş.kahvaltı yapmadan entry giren.hakkıdır o zaman.
    ... laedri
  4. 4.
    ikinci nesil olmasına ragmen daha az sayıda entry girmiş, sozlukte aktif yazmaya başladıgı bugun hemen sanş eseri kaynaşmışızdır kendileri ile hoşgelmiştir tekrar tekrar. tatilde dersine calışmamış sozluk formatının bazı maddelerini unutmuştur kendileri onemli değil hep beraber hatırlatıcagız.**
    ... rurouni kenshin
  5. 5.
    peşinden dünyanın sonuna kadar gidilebilecek ender insan. yol ne kadar uzun olursa olsun bilirsin ki yanında yürüdüğün kişi; dünyada verdiğin güven ve dostluğu en iyi şekilde saklayan, seni her durumda anlayan ve bütün yol boyunca seni güldürebilcek tek insandır.
    (bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
    ... eberk
  6. 6.
    10 şubat ankara porsuk' ta zirvesinde tanıştığım izmirli bir kardeşim daha. pırıl pırıl bir genç adam. her ne kadar soğuk bir duruşu olsa da, ciddiyeti ve birikiminin öyle gösterdiğini biliyorum. 7 nisan izmir' e kurban olayım zirvesinde görüşmek üzere. yeri ayırtılacak.
    ... legend of the stranger
  7. 7.
    (bkz: bu entryi senin için yazdım)
    ... cehennem tanrisi
  8. 8.
    ilk basta cok ciddi bi adam bu. konustukca daha iyi anliyorsunuz, ama yaninda ufak bi cocuktan mendil almayin, biraz tepkili o konuda*, tabi ortak noktada bulustugumuzu dusunuyorum, konusmaktan cok keyif aldigim bi yazar, kipris-izmir hattindan sentezlenmis biri. cok da guzel islemis hayati kendi icinde, kendine ozgu tavriyla belli etti bugun.. tanistigima memnun oldum. *
    ... sydera
  9. 9.
    henüz ilk zirvesi olmasına rağmen, sakin ve efendi kişiliğiyle kendisini sevdirmiş yazar. umarım kalıcı olur, diğer zirvelerde de görüşürüz kendisiyle.
    ... redwinemania
  10. 10.
    - abi bu kıbrıs nedir yaaa ?
    - nooldu abi ?
    - ya ilk gittim, böyle amazon ormanları gibi bir yer bekliyorum
    - hahahah kabileler falan çıkıyomuş
    - yav yok çöl her yer yaa
    - hadi yaa

böyle tekrar etti durdu garibim. ha bir de eskişehir'de öğrenci olmak vardı diyerekten iç geçirdi. eberk bünyesini sözlüğe transfer eden yazardır ayrıca.
    ... gothic evil