bugün

Redbulla içilmemesi gereken alkollü içecek. Ne olur ne olmaz.
türkiye'de üretilenleri sek içilmez.
şekerli şeylerle içilirse çabuk kafa yapar.
Yanında enerji içeceği ile içtikten hemen sonra değilde 20 dk sonra etkisini gösteren nacizane alkollü içecek. Acayip severim.
Enerji içeceği ve portakal suyu ile içtikten sonra 1 saat sokakta koşmuşluğum var. Ama ne koşmak. Usain bolt ile yarışabilirdim o gece.
Fiyatlari merak edilendir.
rus votkasını meyve suyuyla içen totoştur.
içimi çok ağır olan alkol.

hani arada canın bira çeker, viski çeker, rakı tekila falan çeker. ama votka çekmez. benim için durum bu.

haa ucuzdur tabi.
Bogaz acar.
muhteşem içecek sıvısı. portakalla tercih ederim, aromalılar pek tercihim değil. (bkz: smirnoff) (bkz: absolut)
Ucuz olmasından dolayı,biradan sonra başlanılan ikinci içkidir,en güzel sek olarak içilir.
anadolu votka diye birşey gördüm bugün 45 liraydı sanırım 70likti.

içenlerin yorumlarını merak etmekteyim.

2.olarak da yazarlardan votka markası tavsiyesi istemekteyim. anlamam pek. istanblue, 1967 v2 bonboa içtim şuana kadar. farkı varsa da ben anlamadım.
sert bir seçim. adamı çarpar.
En hasının Smirnoff olduğu içki. Yok Absolute'miş, Finlandia'ymış tamamen midenize eziyet içindir bunlar. Hele istanblue, Bazooka ve adını hatırlayamadığım bi sürü dandik votkaları saymıyorum bile. Gidin marketten ertesi güne kalmayacak şekilde biraz meyve alın yanına da kuruyemiş mi ne isterseniz işte biraz da tuzlu şeyler. 35lik Smirnoff (Tek kişi için) alın. Zevkinize göre bütün renklerden seçebilirsiniz. Benim en sevdiğim klasik olan kırmızı. Ha onu da aldınız, yanına da küçük RedBull'lardan... Eve gel film mi izliyorsun, yoksa efkarlandın kafanın iyi mi olmasını istiyorsun, arkadaşlarınla muhabbet etmek mi istiyosun, gece cluba gideceksin kafanın iyi olmasını mı istiyosun... Hangisini istersen her yola gelir bu arkadaş. Önce varsa shot bardağı, yoksa çay bardağına mide bulandırmayacak şekilde koyulup shot yaparsın, ardından sadece ama sadece ağzındaki acı tadı alsın diye yarım yudum RedBull içersin. Sonra eğlencene bak.
Sek içilmesi hakkı verilmesi gereken Rus içkisidir.
Rusya'nın gelirinin yüzde 10'unu vodka satışları oluşturuyor.
Copy paste yaptığına da inanmıyorum artık. Sallıyor direk.
Votka satışından elde edilen vergi Rus maliyesinin gelir kaynaklarının yüzde 10 unu oluşturur.
Devlete ait Zırhlı araçların mazotununun donduğu soğuk kış gecelerinde bize ait damarlarımızdaki kanın donmasını engelleyen antifiriz. Rus menşe'li olanı makbuldür.
kavunlusu bu dünya için fazla güzeldir.
içtikten sonra en çok eğlendiren içki türüdür benim için. zaten alkolü tadından değil, kafasından dolayı içen birisiyim. alırım istanbluemu sek şatlar zıplarım..
Tadı patatese benziyor.
Patates suyudur.
görsel
Rus erkeklerinin %25'i 50 yaşlarının ortasına gelemeden votka yüzünden hayatını kaybediyor.
Tuzlu fıstık <3.