bugün

hafta içi her gün 20.00 da s'nek tv de yayınlanan, en yakın arkadaşı öldürülen, annesi tarafından terk edilen, mars dedektiflik bürosunda babasına yardım eden, zenginlerin kasabası Neptune'un esrarlarını çözmeye çalışan veronica mars ın maceralarını anlatan dizi. veronica mars karakterini kristen bell canladırıyor.
Gençlik-polisiye dizisi.Veronica neptune high lisesine giden sıradan bir genç kızken hayatı en yakın arkadaşı lily kane'nin cinayetiyle altüst olur.Babası cinayetten önce neptune kasabasının şerifi iken işinden olur ve özel dedektiflik yapmaya başlar. Veronica da babasına yardım etmeye başlar,bir yandan da lily'nin katilini bulmaya çalışmaktadır.Bu sayede dedektiflik olayını aşar kızımız ve bu işten para kazanmaya başlar.
zeka dolu diyalogları,süper oyunculukları ve ilginç hikayesiyle güzel bir dizi.özellikle logan echolls'ın *hastasıyız..
kristen bell'in nasıl bir dünya tatlısı olduğunu gözler önüne açıkça süren hoş bir gençlik dizisi.
gayet hoş bir dizi. izlemeyenler mutlaka denemeli. konu ve oyunculuk olarak da 10 numaradır.
bu ay cnbc-e de yayınlanmaya başlanacak dizi... sevindem açıkçası, cnbc-e yurdum gençlerinin beyinleri gossip girl'le yıkadıktan sonra belki bununla kendine getirebilir. zira dizi hem konusu hem de akıl dolu dialogları ile izleyene beyin cimlastiği yaptıran cinsten.

bu arada 4. sezonun ilk bölümü çekildi diye hatırlıyorum ben veronica fbi'da stajerdi. youtubede videoları bile vardı. ama kanal diziyi iptal edince bölüm de öyle kaldı sanırım...

editledim: imla
Devamı gelmemiş dizidir.*
izlemek için hiç meraklanmadığım dizidir. ama cnbc-e'de fragmanında çalan şarkı ilgimi çekti zira aynı şarkı burger kingte helyumlu biri tarafından söylenmiş gibi çalınmakta bütün gün. şarkıyı bulabilseydim iyi olurdu tabi.
ilk bölümleri cnbc-e'de izledikten sonra tiryakisi olduğum ve tüm sezonlarını indirdiğim dizi. IMDB puanı da 8,7. Bu dizinin tiryakisi olunur, ilk iki sezon iki hafta içinde bulunan tüm boş zamanlar değerlendirilerek izlenir ve 3. sezona hemen geçmemek için nefis köreltilmeye çalışılır. Lakin devamı yok, yeni dizi bulmadan eldekiler tüketilmemeli!
Başroldeki kızın güzelliğinden dolayı izlenir ancak ama o da öpüşüp duruyo babası da godoş görüyo ama bişey demiyo. Böyle bi dizi işte.
en yakin arkadasi cinayete ugrar babasida bu yuzden dedektiflik gorevinden alinir ve ozel dedektiflik yapar veronica da babasina yardim eder . veronica yi kristen bell canladiriyor . Kristen bell ayni zamanda gossip girl u seslendiren kisi . Devami cekilmemis . Annesi kucukken onlari terk etmis .
izlediğim en sağlam dedektiflik hikayelerini barındıran sağlam dizi.
o veronica nasıl işler çeviriyor neler yapıyorda öyle buluyor milleti şak diye...
hayranıyız.

üstelik kristine bell de nasıl ince bir bel vardır öyle? kısa bir süreliğine ponpon kız kıyafeti giyiyor ve ağzınızdan salyalar saçarak düşüp ölüyorsunuz o derece...
sürükleyici, aynı zamanda güzel vakit geçirten bir dizi. kristine bell'in yaşına rağmen bir lise öğrencisini oynarken sırıtmıyor olmasıysa enteresan.
lost gibi sezon finalini havada bıraktılar. gerçi final bile çekmediler öyle normal bir bölümle * bitirdiler. yazıklar olsun diyorum.
Dizinin aylar evvel bitmesine karşın hala izleyici kitlesi mevcuttur. Konusu itibari ile sürükleyici aynı zamanda dikkat çeken replikleri vardır..
4. sezonunun fragmanı döndüğü halde devamı gelmeyen dizidir, böylelikte 3 sezonluk ömrü olmuştur. bugün yayınlasalar yine aynı tadı alarak izleyeceğim ender dizilerdendir. ince esprileri sevenlere tavsiye ettiğim Kristen Bell'i prodüksiyondur ayrıca.
güzel bir jenerik şarkısına sahip olan kısa ömürlü dizi.

http://www.youtube.com/watch?v=bm1g5yg0huw
her bölümünü severek izlediğim bir diziydi. şimdi filmini çekiyorlarmış. hayranlardan yardım toplamışlar bunun için fayf milyın dalır kadar.
dizi güzeldi de filmden pek beklentim yok açıkçası. bizim behzat ç. gibi. dizi çok iyi ama filmine gelince bir sıçış var.
muhtemelen dizideki gibi bir olay işlenecek veronica da olayı çözecek. beklentiyi yüksek tutmamak lazım ama umarım iyi bir iş çıkarırlar.
filmi çekiliyormuş. logan echolls'u bir kez daha göreceğimiz için çok heyecan yaptık.
muazzam bir filmle geri dönmüş tv dizisi. öyle ki filminin tadı da kursağımızda kaldı.

--spoiler--
our love is epic.
--spoiler--
görsel
tecrübeli polis memuru görevinde veronica mars' ın babasının da etkileyici bir karakter olduğu diziydi. kristen bell' in albenisini de tartışmıyoruz tabi ki.
sol framede görünce yüreğimi pır pır ettiren dizi. 2014'te aynı isimle filmi de çekilmiştir ayrıca. sadece logan echolls'un karizmatikliği için bile izlenebilir. (bkz: logan echolls)
Başrolünde kristen Bell'in olduğu, üç sezonluk, Veronica isimli liseli kızımızın eski şerif olan dedektif babasının asistanlığını yaparken çözdüğü gizemleri konu alan bir polisiye dizi.
Güzel dizidir.
Çerez niyetine günde bir iki bölüm atılmasını tavsiye ederim.
Sonradan filmini de çektiler.