bugün

entry'ler (63)

rockçı serpil

sweet dreams i anirarak soyleyen dest i izdivacli resmen böğürüyor .

100 en kötü şifre

'sanane' sorulduğunda zor anlanan bir şifre komik olmaya çalışan ergen için muhtemel bir durum.

gossip girl ü küçük sırlar diye kakalamak

ergen olması muhtemel kişi.

nihat doğan

almanya da yaşayanlar alman'sa, sakaryada yaşayan sakarmı kardeşim adamın sinirini bozmayın

geçen gün kız meslek lisesine gittim ; i̇nanırmısınız bitane bile erkek yoktu.

asansöre binecektim ama 4 kişilikti ben tek olduğum için 3 kişi daha bekledim.

i̇nanır mısınız ? dizüstü bilgisayar aldım masaüstünde de çalışıyor

geçende ödemeli aramayı kabul ettim i̇nanırmısın kontüru benden kestiler.

dün bi tane i-phone aldım i̇nanırmısnz adamlar açlıktan arkasındaki elmayı isırmış .

türk hava yollarını kazıkladım. ankara'ya gidiş-dönüş bileti aldım. ankara'ya gittim ama geri dönmedim.

i̇nanır mısınız gecen gün kafama elma düştü newton yer cekimini bulmasaydı ben bulacaktım.

nihat doğan olmak ,tartıya çıkınca kilosu az çıksın diye göbeğini içeri çekmektir.

geçenlerde eskişehire gittim. çok anlamsız, ben gayet yeni ve modern bir şehir gördüm.

i̇nanırmısın geçen sevglimin ev telefonunu aradım nerdesin dedim söylemedi .deli oldum arkadaş

geçenlerde gta oynadım anladığım kadarıyla adamda ehliyet yok polisler hep kovalıyor.

anneyle altın gününe giden metalci

bir biskrem versem ? ilk gördüğümde kadın sanmıştım.

veronica mars

en yakin arkadasi cinayete ugrar babasida bu yuzden dedektiflik gorevinden alinir ve ozel dedektiflik yapar veronica da babasina yardim eder . veronica yi kristen bell canladiriyor . Kristen bell ayni zamanda gossip girl u seslendiren kisi . Devami cekilmemis . Annesi kucukken onlari terk etmis .

eat pray love

elizabeth gilbert in kitabindan uyarlanmis . film biraz yavas ilerliyor ama cok da skci degil . Filmi izledikten sonra insanin italyanca ogrenip italya ya gidesi geliyor . izlemenizi tavsiye ederim .

kolları kıllı kadınlar

tek kasli ve biyikli kizdan iyidir .Bazilarinin kolundaki kil erkeklerden fazladir . Hormonlarinda sorun olabilir.

uzaylı görünce yapılabilecekler

olu numarasi yapmak veya baltayla kafasini kesmek

şehirler arası aşk yaşamak

bu konu hakkinda seni uzaktan sevmek i izlemenizi tavsiye ederim . Drew Barrymore da oynuyor .

ali ağaoğlu

bir reklaminda yaptim olacak demesiyle suan facebook ta dalgasi gecilen adam . arabalari muthis .

öyle bir geçer zaman ki deki osman

icimden yanaklarini isirmak geldigi tatli cocuk . aslinda cekimlerden oda etkileniyor olabilir . Pinokyo gibi kucucuk bir sey .

lady gaga nın müslüman olduğu gerçeği

bunu dusunenlere alejandro klibini izlemeleri oneririm . cok sacma

lady gaga nın cinsiyetini merak etmek

lady gaga da her kadin gibi normal . Dusunecek baska bir sey bulamama durumudur .

lady gaga nın mide bulandırması

lady gaga o goruntuden sonra basina aciklama yapmis ve bir zamanlar hermafroditmis simdi oyle degilmis simdiki cinsel organi diger kadinlarinkinden biraz daha buyukmus o goruntu ondn kaynaklaniyormus. o goruntude zaten cok net degil

kafayı lady gaga nın cinsel organına takan kişi

muzigini dinliyorsunuz sonucta onun cinsel organi sizi ilgilendirmiyor ve gaga hermafroditmis ama simdi oyle degil .

laptopun fanıyla elleri ısıtmak

kisin yapilan bilgisayarin faydalarindan biri . Cayini yudumlarken ve fanla ellerini isitrken senden mutlusu yok .

şişme fatmagül

bir kadinin tecavuze ugramasinin espri malzemesi olarak gorulmesi cok yanlis . Espri yaptiklari yetmiyormus gibi bir de sisme fatmagul mu cikarmislar ? bu da ulkemizdeki abaza kro ve apacilerin ne kadar cok oldugunn gostergesi olablir .

formspring de ukala cevap verme furyası

cok soru sorulmus ve bu yuzden gotu kalkmis olan kisi olabilir yada anonimler canini skmstr her soruya cevap vermek zorunda deilsn sonucta hosuna gitmeyeni sil .

bayan yazarların formspring sayfaları

abaza kro ve apaci uclusunun anonim olarak hucum ettigi sayfadir .