bugün

böyle olmaz; ahenkli bi şekilde, sistemli bi şekilde; hadi üçe kadar sayıyorum hep birlikte yürüyün.
hakkında bunca entry girilince sandım ki yeni bir sezon daha çekiyorlar ve mutlu oldum. lüzumsuz birisi meğer kendine nick edinmiş veronica ablamızı. o değil de özledik be logan reyiz.
Akrostiş patlamasıyla gündeme oturan yazar arkadaşımızdır kendisi. O değilde ne kadar akrostiş var la. Enteresan.
Verem etti beni sevdan
Ellerin neden benden uzak
Razıyım uzaktan da olsa sevdan
Olmasın sonumuz ufak tefek
Nasıl bir destandır bu sevda
insan kaplumbağa hayat bir kısrak
Canımın değeri eşittir sevdan
Alma şu mazlumun ahını bre kızan.

Mühürlü sevdanın sesidir bu
Alemi uludağ a bir resttir bu
Razı gelmeyen gönlün sesidir bu
Seni almadan dinmeyecek sızılar veronica.
sırayla yürüyün olum birbirinize carpcaksınız simdi.
sadece arkadaşlarından mesaj kabul ederek beni elem, hüzün ve kedere sevk eden çok değerli hanımefendi madam.
galiba bursa'da yaşıyor veya bursalı bu yüzden anlamsız bir şekilde kendisine sempati besliyorum ve tabi ki severek entrylerini okuyorum.

hatta bir ara çok kötü ve ağır bir şekilde hastaydım (malum ateşlenince ateş kanseri olduğumu düşünecek kadar evhamlıyım) ve beni bir entrysi ile epey güldürmüştü.
tişikkirlir sipirwmin.

umarım buraları terk etmez.
mars hanım ne yapıyorsunuz?

eğer evlenme teklifi ise evet diyemem size.

lütfen yetti artık bu kaçıncı aşık olan kadın bana inanın sayamadım.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/1586385/+
(bkz: haseki hera sultan)
Tatlı hoş bir kıza benziyor.
görsel
ya bu kimseye bakmaz. bi standartı yok bu işin. bundan zevk alıyorlar.

bunların alayı camekanlarda. görüyosun ama içeri sokmuyorlar. of örnek de sakat oldu ama.
Bir insanı tanımadan yargılamak sorgusuz infaz demektir. Sonunda hep pişman oldugunuzla kalırsınız. Daha adını bile bilmediğiniz bir insana kötü ithamlarda bulunmak adiliktir. Herkes için bu böyledir.
Cook hem de çok sevdiğim bir yazar. Gidin ötede oynayın.
Şu cahil midir nedir komik desen değil... Ögrencisinin kendisine aşık olduğunu yazmış. Aha işte tam veronica gibi yalancı. iki yalancı palavracı iyi anlaşırsınız. Sen ona öğrenci hikayesi anlatırken o da sana müvekkil hikayesi anlatır.

Tanım: sız yazar.
Kardeş keşke 8. Sınıf kitap detayını göstermeseydin ahah. Umarım muradına erersin tabi.

T: bir yazar.
Sözlüğümüzün 10 numara yardımsever avukatı. Yardımcı olması nedeniyle birinin kafasını gözünü patlatayım sana dava çıksın dedim de boşanmalarla uğraşıyormuş daha çok.

Gıyabında; şiddetli geçimsizlik yaşayacağımız kızlar eqlerse sevinirim. *
tatlı bi yazar. kıskanmayın develer.
entrylerini okumadan güne başlamam, başlayanlardan da hoşlanmam.

merhaba menekse ben tanısalım mı (:
Tavşan dagı sevmiş dağda sen kimsin la ilk defa görüyom bu şahsı demiş...
ebrar tatlılığında kardeşim.
Marslı olduğu düşünülmektedir. Uzaylı da olsa insan insandır.
32 yaşında gerçek ismi aynur.

çağlayan adliyesinin karşısında poğaça, börek satan abilerinin yanında çalışıyor.

adliyeden bir çocuğa her sabah elleriyle küt böreği vermek için yanıp tutuşmakta kendisi.

inşallah bu sefer olacak ve hayatının geri kalanını mutlu geçirecek.

sanmıyorum ama hayatta başarılar aynur.
Paçoz bir sözlük yazarı.
Unutursak kalbimiz kurusun deveci.
görsel