bugün

metro turizm istanbul nevşehir bilet + saçma salak bir top kek + iğrenç hizmet : 65 tl
thy istanbul nevşehir uçak bileti + mis gibi yemek + mis gibi hizmet : 74 tl
3 4 ay önceden alındığında otobüs fiyatında hatta otobüs fiyatından daha ucuz bir yere gidebiliyorsunuz.
(bkz: parafly) ile alırsanız 199 luk bileti 100 liraya alabiliyorsunuz. bu işlemi 6 kez yapabiliyorsunuz ancak aralık ayının 31'i son gün
erken alındığın da ucuz olan, promosyon dönemin de alındığında piyangodan para çıkmış gibi sevindiren, son dakikaya kalındığında eşe dosta " ben otobüs yolculuklarını daha çok seviyorum, manzara falan şahane " yalanını söyleten bilettir.
eğer ki erkenden alırsanız otobüs fiyatlarından daha makul bi halde bile ödeme yapabilirsiniz fakat gideceğiniz güne bırakırsanız cidden ebenizin örekesi kadar para bayılırsınız. bu mantığı herkes bilse de uygulayan sayısı çok azdır. ee bu da benim işim olduğuna göre gelsin paracıklar nihahah.
Yurt dışına alacaksanız ülkenin siyasi durumu çok etkiliyor 6 ay önce 580 liraya aldığım bilet Şimdi 450 lira ve uçuş tarihine de 10 gün kaldı.
En az bir ay once alinmasi gereken zimbirti.
pahalısı bize lükstür.
kimi zaman dakikaların bile önemli olduğu bilet türü.

ne kadar erken o kadar iyi fiyat açısından.
KIBRIS ICIN BANA DANISILMASI GEREKEN BILET TURUDUR.
çok pahalı. aynı yere otobüsle 30 tl iken ne alaka uçak bileti 300 küsür.
eskiden gidip acentalardan ya da havayolu firmalarının ofislerinden alınırdı. bir karizması vardı. 2-3 kağıttan oluşan bir koçandı. üzerinde abuk subuk şeyler yazardı, anlaşılmazdı. bi koçanı checkin görevlileri alırdı falan. şimdilerde online bilet satış çıktı, mertlik bozuldu. yani mertlik değil de karizması sarsıldı. acentadan ya da havayolu ofisinden alsan bile kıçı kırık bi a4 kağıta basıp veriyorlar hatta çoğu zaman vermiyorlar bile. e-mail atıyorlar. checkin sırasında da soran, isteyen yok.
Şu sıralar döviz artığı ve tatil dönemi olduğu için fiyatı yılın en yüksek oranına ulaşmıştır.
dün itibariyle aldığım. mecbur kanka.
erken alınca ucuz, geç alınca pahalı olan kağıt parçası.

sanki tahvil mübarek.
Yine son gune bırakılan hizmet 0 kagit parcasi. Antalyadan ankara'ya thy ile direk ucus yok yarin icin..
Anadolu jet gibi les firmayla gidiyorum.
sömestr tatili nedeniyle fiyatı 3 e katlanmış biletlerdir. 1 hafta önce 90 100 liraya bulabileceğin bilet nasıl olurda şimdi 230 tl olur insafsızlar. ben 18 saat otobüs yolculuğu çekmek zorundamıyım.
bizimkiler yarın izmit e uçacak.15 gün önce 80 tl yr aldım.
biletall.com ile en hızlı ve güvenilir şekilde alabileceğiniz bilettir.
biletall.com ile tüm firmaların tüm uçuşlarını tek bir sayfada görüp, bana en uygun olanı seçme şansım oluyor. çok güzel, kullanışlı site yapmışlar. ayrıca müşteri temsilcileri de oldukça kibar.
Artık almam gereken, ama sırf gideceğimi hatırlamamak için almak istemediğimdir.
sadece instagram da gördüğüm hede.
hiç uçağa binmedim dolayısıyla biletin nasıl bir şey olduğunuda bilmiyorum. fobi gibi bir şey bende bu uçak mevzusu. çok karışık geliyor. ayrıca yükseklik korkumda var. istanbul'un dışına çıktığımda yok.
Biletall uygulaması ile daha kolay bulunabilen ulaşım eklentisi ve gerekliliği.
Darbeyle alakali bilmiyorum ama ramazan ayinda malatya ya 250 tl olur mu ucak bileti amk.
Gecen sene 80 tl ye gitmistim bi de.

Yaziklar olsun.nerde bu devlet.
Bugun de dusmemistir.

Kayseri 100 tl iken malatya nasil 260 tl inanilir gibi degil.