iç hatlardaki tek yön uçuşlarda uygulanan tavan fiyat 1.150 TL'den 1.650 TL'ye yükseltildi.

Yıllara göre tavan fiyatın artışı

2013 - 299 TL
2014 - 309 TL
2017 - 352 TL
2021 - 499 TL
2022 - 599 TL (Aynı yıl içinde 1.150 liraya yükseltildi).
Google advertisement sürekli istanbul Kars uçak bileti reklamı veriyor bana, anağu avraduğu sikeyim ben Kars'a ne zaman gittim? Kafayı yemiş orospu çocukları, beni biriyle karıştırıyorlar galiba.
sadece 1 dakika farkla bile daha pahalı olabilen, fiyatı aşırı değişken bilet türü.
doviz kuru malum seviyelerde olmasına rağmen, karşılaştırmalı fiyat analizi ile gayet uygun fırsatlar yakalamanız mümkün.
benim tavsiyem bilet satın almadan önce bol bol ziyaret etmektir. en uygun anda vurun voleyi.
Artık eskisi kadar ucuz olmayan bilet. Ankara 250 lira, istanbul 350 lira an itibariyle.
Önceden alındığında çok cüzi bir fiyata gelen bilettir. Tabii bazen birkac gun kala hatta bir gun oncesinden almak durumunda kalınıyor. O zaman alindiginda bile pisman etmiyor zaman tasarrufu sagladigi icin.
ankara dan bursa ya 79.00 tl ye gelebiliyorsunuz.

otobüs neredeyse daha pahalı.
Yazın uçuk pahalı kışın uçuk ucuz olan bilet.
reklamlara takılmayın bu işin ehli için;
izmir'den yanıma gelmek isteyen bir arkadaş baktı da.
344 liraymış.

aktarmalı diye pahalı sanırım.

ayıp ayıp uçağı mı satın alıyoruz? *

edit: hoş adana'dan da 544 lira idi.
sanırım sorun yaşadığım havalimanı olan kasabada. *
Bir yere gidecekken pahalı, gidemeyecek durumdayken de inadına ucuz olan bilet.
Yolculuktan daha önceki zamanlarda alındığında yarı yarıya bile düşen fiyatlara sahit çok değişken fiyatlı bilet türü.
vietnam - newyork businesclass 16 bin dolar. (87 bin türk lirası)

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
http://www.hurriyet.com.t...0751167&utm_term=post
https://www.posta.com.tr/...lcu-ucusu-basladi-2057619
(bkz: meryem gayberi) gibi gerizekalıların içinde bulunduğu kitle zamanında, "dolar yükselirse yükselsin, bunu amerika düşünsün" diyordu.

bu artışın nelere gebe olduğunu uçak bileti fiyatlarında dahi görebiliyoruz artık.

ucuza bilet yok amk. bundan iki üç sene önce durum daha iyiyken, şimdilerde ne denli çamura battığımızı her geçen gün daha net görüyoruz.
acentelarin ozel anlasmali sinfilari vardir, hepinizi kazikliyoruz oglum. 90 tlye aliyoruz dingil onumde telefonla enuyguna scy bilmem neye giriyor, sistemfe 200 tl ben 180tl diyince kestiyor.
uçak bileti ucuz değildir gibi bir önyargı var sanıyorum fakat bunu yıkmak için size muhtemelen bilmediğiniz bir sır vereceğim.

öncelikle skyscanner sitesine gidiyorsunuz. kalkış kısmına türkiye yazın, varış kısmına da Her Yere yazın. sonra çıkan kutucuğu seçin. böylece Her Yere seçilmiş olacak. şimdi tarih kısmına tıklayın ve sırasıyla tüm ay ve en ucuz ayı seçin. böylece hem kalkış hem de dönüş için en ucuz ay seçilmiş olacak. voila! şimdi aramanızı yapıp sonuçlara şaşkınlık içerisinde bakabilirsiniz. ukrayna uçak bileti 140 liraya, yunanistan 250 liraya, danimarka 350 liraya gibi sonuçlar sizi şaşırtmasın, bu biletleri cidden alabiliyorsunuz. tabi yıl içerisinde sistemin size sunacağı en ucuz tarihler için.
2 ay sonra stres gene basladi amk. Malatya-istanbul seferi 250 tl olur mu ya.
Darbeden sonra sikildi malatya nin biletleri.
Allah belanizi versin nerde bu devlet.
75tl ye buldum ankaraya. Erken almak genelde işe yaramıyordu bu sefer yaradı teşekkürler thy.
Fiyatı uçak doluluğuna göre belirlenir. Uçaktaki koltuklara farklı fiyat biçilir ve koltuklar doldukça kalan koltukların fiyatı artar. Atıyorum ilk 100 koltuk 50tl, kalan 50 koltuk 100 tl, son 20 koltuk 150 tl şeklinde bir algoritması olur.

işe gidiş ve çıkış saatlerine denk geldiği için de günün ilk ve son seferleri, yine haftasonu ve başına denk geldiği için de cuma akşam ve pazar akşam uçuşları genelde diğer zamanlara göre daha pahalı olur.
Sonunda aldigimdir.

iyi girdi.

Yaziklar olsun.evet.
Bu gece de dusmemistir.

inat ettim ulan. Alacagim o sikik ucak biletini.
Bugun de dusmemistir.

Yaziklar olsun.
Skyscanner, biletall uygulamaları sayesinde uygun fiyata elde edilebilendir.
Bugun de dusmemistir.

Kayseri 100 tl iken malatya nasil 260 tl inanilir gibi degil.
Darbeyle alakali bilmiyorum ama ramazan ayinda malatya ya 250 tl olur mu ucak bileti amk.
Gecen sene 80 tl ye gitmistim bi de.

Yaziklar olsun.nerde bu devlet.