bugün

Erkeklerin hayatında evlilikten önce sadece 1 kere adam gibi yaşama olanağı olan şeydir . Genelde ayrılıkla sonuçlanır buda büyük yıkıma yol açar .
bir türlü beceremediğim, yaşayanlara her daim özendiğim ilişki.. bazen 'sıkılmıyorlar mı ya?' diye merak ettiğim de oluyo tabi.
her gün her gün aynı pilavın ısıtılıp ısıtılıp yenmesi halidir. allah daim etsindir.
olması gerekendir. Görecelidir.
konuşacak neleri kalıyor diye merak ettiğim imrendiğim ve hiçbir zaman sahip olamadığım ilişki.
bitince ömrünüzden birkaç ay daha yemeye devam edendir.
geçenlerde ilişkisini 1.5 yıl sürdürmüş bir arkadaşıma sordum ''ne bilim ak. sürdü işte'' dedi. bence sırrı kesinlikle bilinmemektedir.
--spoiler--
Ömründe bir kez sevenlerdir aslında sıradan insanlar olanlar oğlum. Onların ''dürüstlük-bağlılık'' dediklerine ben ya ''alışkanlık'' derim ya da ''düş eksikliği.''

(Dorian Gray'in Portresi/Oscar Wilde)
--spoiler--
Erkek için kesinlikle zararlıdır. Hele de terk edilen tarafsınız üzerine sebep yokken fazla ilgi göstermek gibi sikko bir sebepse üzerine bonus olarak da üniversite de aynı sınıftaysanız bu size hayatın senin yavaş yavaş amına koycam deme şeklidir uzak durmak lazım.
sıkıcı insan işidir. evet.
uzun ilişki, muhtemelen ciddiye giden bir ilişkidir.
sabrın sonu selamettir. uzun uzun yaşamak da iyidir, hoştur.

not: teşebbüs edilse de hiç yaşanmamıştır bu bünyede.
bazı kızların isteği ilişkidir. ama denizde balık çok olduğundan çoğu erkek bu ilişkiden kaçamak yapar. yalan olur anlayacağınız. ben kendimi örnek veriyim. kızı kaybettim anlayacağınız.
ahenk tutarsa tadından yenmez. ayrılık geldiğindeyse çekilecek dert değildir.
210 cm dir. basketbolcu olabilir.
keşke olsa denilendir.
özleme payları bırakıldığında zor olmayandır. hergün burun buruna iseniz bir yerden sonra tadı kaçmaktadır.
kısa ilişkinin uzun versiyonu.
fedakarlık gerektirendir..
çok zordur, aşırı kafa yorulmasıyla beraber delice bir fedakarlık ister. kısaca; bizi bozar abi!
aradaki saygı korunduğu sürece mükemmel olan ilişkidir. uzun ilişki düşüncesi içinde olanlar o uzun süre boyunca kalbi hop hop olacak , deli bir aşk yaşayacaklar sanmasınlar. hayatı ciddi anlamda paylaşabilecek doğru kişiyle gerçek uzun zaman geçirebilirsiniz. zaten bi insanı iyice tanımak için tam 1 sene gerekiyor. 1 sene sonra hayatın akışına göre planlar yapılır.
sevi$me olursa gerçekle$ir. genelde...
içinde özlem vardır.
istikrardır. güzelden öte bişeydir. olması gerekendir.
cm, m olayini gecmis km olayidir.