bugün

entry'ler (65)

üni yi kazanmak için fem dersanesine giden ateist

polis olur.

insanların yamyamlaşmaya başlaması

allahın yeni senaryosudur. bunlar olunca allah dahada gülecek insanlara ve birasını yudumlayacak. melekleriyle seks yapacak.

ben allah tan daha merhametliyim

doğduğundan bugüne büyük hayal kırıklığı yaşamış bir şahısın söylemidir tanımı bu.
evet benim allah olmam lazımdı. çünkü ben ondan daha merhametliyim. ben her ölen masum çocuk için ağlarken o gülüyor. her ölen anne için ağlarken o yine gülüyor. evet o kahpe hep gülüyor. o ölen her masum insan için şeytan biz yanmayı göze aldık. evet onların mutluluğu için cayır cayır yanacağız o kahpeye inat.

sigaranın insan hayatını mahvetmesi

kullanan insanın farkında olmadan yaşamaya başladığı durum. uyku düzenim bozuldu. zayıfladım. sağlığım gitti. ailemin kalbini kırdım içme dedikleri halde içtiğim için. kahpe arkadaşlarım oldu. yıllık giden paranın haddi hesabı yok.

ateist öldürmek günah mıdır sorunsalı

günahtır. herkes bir can taşıyor dini ne olursa olsun duyguları var onlarında. herkes kendini yaşar.

gelecek neslin göremeyeceği şeyler

(bkz: beni)

hoşlanılan kızın gece yarısı dolaptan çıkması

bok olur.

2012 lys matematik soruları

bazılarının kolay bazılarının zor olduğu sorulardır. çok düzenli çalışan biri kendini memnun eden neti çıkarır.

gülen hocanın hasrete cevabı

sabahın erken saatlerinde samanyolu tv'de yayınlanan hocanın videosudur. bir kaç kez daha izlemiştir hocaefendinin videolarını. hep ağlıyor. gelmek istemiyor buraya. korkuyor. haa bir de kafa şu takıldı. fetullah efendiniz ağlarken çevreden neden kahkaha sesleri geliyordu bak bu kafama takıldı.

zıpkın la adam vurmak

norveçli katilin yaptığı eylemlerden biridir. evet zıpkınla adam vurmuşluğu da vardır.

gelinlere gerdek gecesi için tavsiyeler

gerdek gecesi geline verilen ağabey tavsiyesidir. ağırdan al biraz.

karamsar insan

bir insanın yaşadıklarıyla ilgili olaşabilecek bir özelliktir.

zombileştiren uyuşturucu

haiti'de olan bir uyuşturucudur. hatta bir ara kanıt dizisinde konu olmuştu. kişi bunu çekince ölü gibi oluyor ve öldü olarak gösterilebiliyor.

recep tayyip erdoğan ı sevme nedenleri

1- karadeniz sahil yolu yaptığı ve o yol hasar gördüğü için severim.
2- hoca efendiyi tekrar türkiye'ye getirmeye çalışıp iyice güçlerini birleştirecekleri için severim.
3- o kadar zeki halk seviyor ben neden sevmeyeyim.
4- atatürk'ün portresi kaldırılacak okullardan.
5- 4+4+4 geldiği içinde severim.
şaka şaka hiç sevmem ben bu şahısları.

şıcarken gülmek

sıçarken yapılan şaşılası bir durum. ama kendi kendine gülerse.

dükkan önünde kızları kesen hacı dayı

türkiye'nin olmazsa olmaz hacılarıdır. çok görürüz bunları. peki ya sorarım cinci hocalara ne demeli?

sarışın olmanın faydaları

salak taklidi yapmalarına gerek yoktur.

bireysel silahlanma hakkı

kişinin yanında silah taşıma hakkı. trabzon'daki banka soygunu buna örnek olabilir aslında. apaçiler katliam yapar olmaz böyle bir hak.

uzun ilişki

bazı kızların isteği ilişkidir. ama denizde balık çok olduğundan çoğu erkek bu ilişkiden kaçamak yapar. yalan olur anlayacağınız. ben kendimi örnek veriyim. kızı kaybettim anlayacağınız.

düşürdüğü sabunu almak için yere eğilen yazar

bir yazarın düşen sabununu almak için yaptığı eylemdir. eğer o zaman bulunduğu ortamda kimse yoksa üstünü çıkarıp bile alabilir. ama bulunduğu ortamda ibne bir arkadaş varsa çömelerek alsın.