1. 1.
  uzaylıların dünya ile ilişkileri çok eskiye dayandırılıyor. ermenistan bölgesinde yeni bulunan bir yapıda sıralı dizilen kayaların arasındaki delikler ve tüm deliklerin açısı gökyüzüne çevrili olması, britanya bölgesinde ise kayalar matamatiksel açılara sahip olması, italya'nın Val Camonica ve Avusturalyanın Wandjina Petroglyph bölgesinde bulunan mağara resimleri, Yeryüzündeki en ilgi çekici figürlerinden olan ekin çemberleri, birçok kişinin düşündüğü gibi sadece günümüzde görülen şekiller değil aksine tarihi yüzyıllar öncesine kadar gitmektedir. Kızılderililer ekin çemberlerinin dünya dışı ziyaretçiler tarafından yapıldığına inanıyorlardı...
  herkese renkli günler
  2 ... renksiz captain
 2. 2.
  ARTIK ORTAYA ÇIKSINLAR. BEN HEPSiYLE TANIŞMAK iSTiYORUM. BENi VATANDAŞLIKLARINA ALIRLAR MI DiYE DE Bi DANIŞICAM MÜMKÜNSE TABii.
  1 ... yumusak g
 3. 3.
  var olduklarını düşündüğüm canlılardır. bu dünya sadece bizim için yaratılmadı bence ve de evren çok büyük.
  1 ... meksikali matador
 4. 4.
  amerikalı dalyarakların gelip onları kurtaracaklarını sandıkları hayal ürünü ekip.
  -1 ... tuttugunu koparan adam
 5. 5.
  Bilim adamlarına göre Bu dünyanın dışında bir evren o evrenin dışında milyonlarca evren ve onların toplamının dışında kalan %90 boşluk imiş.
  Bu koca evrende yalnız biz olmayız. Ha onları uzaylı mı dersiniz başka bir şey mi o tartışılır.

  Bu kadar büyük bir kainat sadece bizim için yaratılmış olamaz.~~
  1 ... 1809 1881 1923 1934 1937 1941
 6. 6.
  eminim ki uzay boşluğu yalnızca bizim için değildir. böyle düşünmek kesinlikle bencilliktir. ancak uzaylılar ne yeşillerdir ne de antenli. bize yıllarca selena izletip 'aha bu uzaylı' diyerek kandırmışlardır.
  ... obsessed
 7. 7.
  uzayda hayatın olmadığını iddia ermek okyanustan bir kova su olup balinaların hiç var olmadığını iddia etmeye benzer.
  2 -2 ... enkidu1986
 8. 8.
  uzaylıların olmadığını düşün. messi'yi nasıl açıklayacaksın? hadi messi'yi geçtim. sabri'yi nasıl açıklayacaksın?
  2 -3 ... vejeteryan cinekop
 9. 9.
  herbiri 200 milyar yıldız barındıran 400 milyar galaksinin gezindiği evrende sadece dünyada hayat olduğunu düşünmek, aslında düşünmemektir. her yaşam formu insan biçiminde algılanmamalı. başka yaşam formları, başka boyutsal bedenler olabilir.

  kaldı ki son zamanlarda çoklu evren fikri de dile getirilmeye başlandı. tek bir evren olmayabilir, trilyonlarca evren keşfedilmeyi bekliyor olabilir.
  ... gavurdagli
 10. 7.
  benim için (bkz: g o r a)
  ... gereksiz wah pedali