bugün

Allah kimseye göstermesin.
Kimyasal kullanıyorsa, her ne durum soz konusu olursa ya yola getirin ya da hic getirmeyin onla hic bi yol gidilmez.
Pratiksel bir hata barindiran sözcük öbegidir. Bagimlidan sevgili, es, anne-baba, arkadas, evlat olmaz. Olmuyor yani. Çünkü özveri yoktur; çünkü özünde verebilecegi bir benligi kalmaz. Acimasizligimdan söylemiyorum. Hakikat böyledir.
dump that !

salak salak şeyler yapmayın. herkes kendi hayatından sorumludur.
Evlerden ırak. Allah bu belaya düşenin ve yakınlarının yardımcısı olsun. Şakası ve dibi yok bu belanın. Uzak durun gençler. Merak etmeyin dahi. Otuda, tozuda, hapıda pisliktir.
Bağımlı olmamalı tabi. Ama ben sevgilimle şöyle senede bir kere şeker atıp sigara içip patlamak isterim yav.
Uyuşturucuyu bırakıp pink floyda başlaması için ikna edilmesi gereken sevgilidir zira ikiside aynı etkiyi veriyor.
(bkz: mokar hastası nihan)
şimdi insanlarımız bu konuda çok cahil, kimyasal uyuşturucudan kasıtları nörotoksit(beyne kalıcı zarar veren), aslında uyuşturucu olmayan sadece uyuşturucu almaya parası yetmeyen varoş kesime hitap eden dilimizin varmayacağı zehirlerdir. şimdi bir şey doğal diye kalıcı zararı yok ya da kimyasal diye kalıcı zarar verecek diye bir kaide yoktur. kontrollü bir şekilde kullanıyorsa zararı sadece kendisine olur, muhtemelen zamanla bırakacaktır. alkol dahil olmak üzere iradesi yok ise çevresine de zarar verir.
direkt aklıma (bkz: jane margolis) geldi.
Kimyasal sakattır.. dikkat etmek lazım.
Erkek arkadaşınız ise uyuşturucu parası için sizi satar, kız arkadaşınız ise uyuşturucu parası için kendini satar.

Durum bu iken hala sevgili olacağım diyorsanız helal olsun.
kız ise yatağa atması kolay olur. zevkli iştir. tabi sevişirken uyuşturucu krizine girmesi Zevkli değildir.
kaç kurtul bi bok olmaz ondan.
hemen hastaneye götürülmelidir.

(bkz: amatem)

gerekirse ambulans yardımı ile sakinleştirici falan verilip götürülmelidir. içme dedim yine içiyor diye vicdan rahatlatılmaz. seviyorsanız bir şeyler yapın kurtarın.
Daha da kötüsü, uyuşturucu bağımlısı olduğunu reddeden uyuşturucu bağımlısı eski sevgili. Artık şeker atmıyorum der, bir iki saatliğine inanmak istersiniz. Sonra lsd kullandım ben o uyuşturucu değil ki der. Partilerden partilere koşar, sonunu tahmin etmek güç değildir. Ama o çok mutlu.
Birkaç gün geçirilecek insandır. Keyifli olur. 3. Günden sonra bırakılması tavsiye olunur
uzak durulması gereken kişidir. hatta direkt ayrılın derim.
ortak tek arkadaşınız torbacınız olur...
direkt, uzatmadan yol verilmesi gereken sevgili.

romantik pembe götlüleri sikeyim yaşasın rasyonalizm.
Denemediğim tek kız tipi. Bağımlısı varsa yazsın bi deneşelim.
Hiç çekilmez vay tribiydi vay kriziydi falan. Bir de para da ister az buz da değil o meret.
kurt cobain gibi bi tipe sponsorluk yapmanıza yarar başka da bir bok değil. kimsenin hayatını değiştiremezsiniz sadece destek olabilirsiniz. ne yapacaksınız boş odalarda bağıra bağıra iyileşmesini mi bekleyeceksiniz?
gazetelerin 3. sayfasına haber olmamak için uzaklaşmakta fayda vardır.
Düşman başına... 1 doz eroine hiç tereddütsüz kendini satan kaypak bir bünye sonuçta amına koyuyum...