bugün

entry'ler (32)

asla anlaşamayacağınız insan tipi hangisidir

Gerizekalı olanlar.

4 karısı olan erkek

Gülmedim. Çünkü komik değil.

pubg

Kolsuz arkadaşın biri Ortadoğu sunucusunda öldürdüğü botlarla 19 leş almış birde burada paylaşıyor:)))

arapların yemekleri eliyle yemesi

Gerizekalı mal 4 parmağı pilava daldırmakla 1 tane patatesi parmakla almak aynı şey mi beynini siktiğim.

sözlük yazarlarının güncel borçları

Aga benimde KYK borcum var 10k civarı idi yıllar geçtikçe 6500 oldu birkaç yıl daha beklersem komple silinir diye umuyorum.

yazarların yılbaşı aktiviteleri

Eğer çok zengin bir sözlük hatun kişisinden özel bir teklif almazsam şuan için bir şişe viski alıp evde pubg oynayarak yeni yıla gireceğim. Evet. Çikolata da alırım hem fındık falan

kız arkadaş edinmeye üşenen erkek modeli

Aga bu benim. Sosyal medya kullanmaya bile üşeniyorum. işim gereği zaten günlük olarak çok fazla yeni jnsanla tanışmak durumundayım. Kim siker yeni ilişki için harcanacak enerjiyi. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi.

hayat motton ne

Pussy, Money, Weed.

depresyondayım nasıl çıkabilirim

Bir şişe Ron Zacapa al, biraz muz üzerine çikolata, fındık, badem eşliğinde bir masa hazırla. Güzel bir film serisi bul, oyun oynamayı seven bir insan isen mafia serisine başla. Hayat birilerini dert etmek için çok kısa. Üzmeyin tatlı canınızı.

izmir bomba tatlısı

Bomba gibi seviştikten sonra yenebilecek yegane tatlı. Enerjisi hissedilir, gelsin 2ler, 3ler.

aşkın en kısa tarifi

Uzunu kısayı bilmem fakat bir insanın kendisine yapabileceği en büyük bencilliktir aşk. Hiç kimseye kendinizden daha fazla değer vermeyin.

sadece sarılıp uyuyacağız

Yersen..

uludağ sözlük aşık atışması

12 saat çalıştım,
Yorgunlukla yarıştım,
Uykusuzluğa alıştım,
Senin ben amına koyayım.

biranın yanında en iyi gidenler

Doritos Nacho.

tofaş ın direksiyonunu tek elle çevirebilen kız

Kova yapıyordur.

tek gecelik ilişki yaşayan kadınlar

Temiz ve zeki olduğu sürece tadı damakta kalan kadınlardır. Club ortamlarından ziyade sakin bir pub'da kırmızı şarap eşliğinde çakır keyf bir hatunla takılıp geceyi rüya gibi bitirebilirsiniz. Kezbanların aksine sabahında size bela olmazlar. iyidir. Hoştur

allah ın dinozorları yaratma sebebi

Çünkü Jurassic Park çekilsin diye.

instagram da sürekli popo paylaşımı yapan kız

Çok çirkin be kardeşim. Abartmıyorum gerçekten çok çirkin.

uyuşturucu bağımlısı sevgili

Birkaç gün geçirilecek insandır. Keyifli olur. 3. Günden sonra bırakılması tavsiye olunur

bazı erkeklerin geri zekalı olması

Önce yazmayı öğrensen keşke.