bugün

entry'ler (165)

esrar yasallaşırsa ne olur

türkiye çöl olmaktan kurtulur. ayrıca evin her tarafını saksı doldurum en özel cigaralıkları üretirim.

sözlüğe 90 lardan bir şeyler bırak

görsel

yaaa gece gece ne canim cekti ama.
heh.

sözlüğe 90 lardan bir şeyler bırak

görsel

yaaa gece gece ne canim cekti ama.
heh.

karın üstünde mangal yapmak

Utanmiyor musunuz? Aç var tok var şu var bu var. Tüüü. Gormemisler.

centilmenlik

Şayet Kisinin yasam anlayışında varsa; En çirkin kadını da, en çirkin erkeği de güzelleştiren fikri(sozlu) veya fiziki(bedensel) bir eylemdir.

Bu günü dünya centilmenlik günü ilan ediyorum

babayı referandumda evet derken yakalamak

Yalamaktan daha iyi bir eylemdir.

Sık kafasına.

(bkz: vurun kahpeye)

anın görüntüsü

görsel
Gece 04:17 eve geldim tekila iciyorum. Size bir şey diim mi?

O kadar sarhoş olmak ki kibrit çaksam roket gibi havaya fırlamak.

çok iyi bi halt ediyorum. sıyrılamadım gitti bu amına kodugumun hayatından.

yazarların aşık olduğu kişiler

Nesrin cavadzade.

sözlük yazarlarının odaları

Sadece bir cift kisilik yatak, sandalye ve sehpa. Bekar odam. Resim falan yok haci ayiptir.

uzun boylu kadın kısa boylu erkek birlikteliği

Emine erdogan, rte.

charles darwin

Sorgulanamayanı sorgulayabilen nice bilim adamindan biridir.

yazarların hayat felsefesi

Maddeden geldik maddeye karışacağiz arkadaşlar; hayatın içinde olduğumuz zaman bir fikir kendiliğinden belirir. Ve o fikri sirf sen yaratmışsin diye enteresanlaşacağını düşünme. Her şey gayet normal buraya kadar.

Fakat aslolan fikrin nasıl olduğudur. Hayatın dışında kalmış bir insanin buyuk bir fikre sahip olabileceğini düşünmemeli.

Bu bakımdan bu bozuk düzen, insanlarin fikir sahibi olmasini engellemenin derdinde.

Bu çalışan yığınların yani calisan herkesin fikir uretebilmesi engellenmiştir.

Bu amina kodugumun dunya iscileri (modern ve gonullu koleler) ne zaman isyan edecek? Ne zaman silaha sarılacak. Hiç bir zaman..

Fikir diyorum fikir.
Bu dunyada sadece sana ait olan eşsiz bir mücevherdir. Ve çocuklarina, kardınına bırakabileceğin en buyuk mirastir.

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

oy verme göt ver

(bkz: hiç insan insanı siker mi)

istikrarın sürmesi için evet

Bir memlekette yol, kopru vs vs. Gibi seyleri kalkinma ve istikrar diye dayatan zihniyetin sacmalığı. Bir ulkede eger ki insan hakki, adalet, eşitlik ve tam anlamıyla bir demokrasi yoksa o ülkedeki bütün yollar şerit şerit .... gibi gibi agzimi bozmayacağım.

sözlük yazarlarının itirafları

bu kapitalist duzende, bana; emegimi pic kurusu para babalarina sattiracak butun gücün kuvvetin saltanatın anasını avradını nikahını skrm. bunu yaparim.

sevgilinizin tarzına karışır mısınız

Karışırım. Fakat tarzi gercekten iyi degilse. Cunku onun en yakin arkadaşı ve yareni ve taşıyıcısı benim ve onun hep guzel gorunmesini isterim.

Gerekirse ayakabilarini boyarim.

Sikerim böylesi başlıkları bir daha böyle başlıklara yazmayacağım. Salak gibi anlatirken kendimizi anlatiyoruz.

guzel bir sexten sonra yapılması gerekenler

Işin içinde gönül bağı da varsa; en guzeli gulumsemek, yatagin icinde ciplak ciplak oynaşıp makara yapmaktir. Güne butun her seyi siktiredip geç başlamaktir.

Vs vs.

Aciktim demek degildir yani, o yatakta cikamamaktir, cikmamaktir. Ama alkol fena olmaz veya bi cigaralik.. nasil olur ama; o gunu de oyle öldürüŕsün yine takılarak.

Koyayım dünyasına ahbap..

seksten sonra nasıldım diyen erkek

Eşektir.