bugün

entry'ler (75)

nipple piercing

Yaptıran birileri varsa deneyimlerini aktarabilir mi?

yazarların ilk kez aşık oldukları yaş

16, saf ve tertemiz bir aşk ve sevgi.
22, kan vahşet tutkulu aşk. (Olmasa daha iyi olurdu dedirtmiştir, allah yaşatmasın.)

uyku pozisyonunuz hangisi anketi

3 ve 4 numara.

uzak durulması gereken insanlar

Uykumuzu kaçıranlar. Uyku uyuyamayın inşallah.

kokusu hoşuma gidiyor denilen şeyler

Mentollü şampuan kokusu.

ilişkiyi bitirme yöntemleri

Şehri terketmek, sessiz sedasız.

çok güzelsin diyen erkeğe verilecek cevap

Kahve içmeye çıkılan her erkeğin aslında her kadına karşı aynı olan tavrından kaynaklanan bu cümleye verilecek tek cevap teşekkürler oluyor. Şöyle samimiyeti yüksek ve gerçek beğenilerle ilerleyen flörtler çok özlendi.

kedilerin ibnelikleri

Isırmak, hunharca öldürürcesine ısırmak ve aynı anda patileriyle vücudunuzu deşercesine hareketler yapmak. Sakinleştirmek için seversiniz masaj yapmaya çalışırsınız, işe yaramaz. Öpersiniz işe yaramaz. Kanatır, yine durmaz. Bu beni sevmiyo hiç diye ağlarsınız, anlamaz. Su atarsınız öldürülmemek için, bir snliğine kaçıp gelip aynı şeyi yapmaya devam eder. Poposuna vurursunuz, yine aynı. Yapıştığı bacağınızdan savurursunuz, saniyesinde tekrar dişleriyle asılmıştır. Şiddet ve kan dolu kuduruk anlar geçer, gece gelir yorganın altına göbeğinizin yanına yatar. Yusyuvarlak bir sıcak su torbası. Beni seviyo dersiniz sonra.

kedi patisi

Bazen oyle sıcak olur ki ateşi mi çıktı dersin.

wp sohbetleri sonsuza dek sessize alma özelliği

Buna fazlasıyla ihtiyacımız vardı.

sakarya caddesi barlar sokağı

Özlenen, ağlatan anılar. Fotoğrafını gördüğünde gözlerinin dolması. Güzel olan her şeyi yakıp yıkan, yok eden cani insanlar. Keşke o güzellikler de hiç yaşanmasaydı.

neden iyi insanlarla tanışamıyoruz

Kan, vahşet ve şiddet aşığı travmalı bünyeler, kısaca mutluluktan mutlu olmayan aptallar topluluğu.

bursa

Bok gibi şehir. Bir de mafyacılık aşırı moda. Tinderdaki 10 erkekten 7 si mafya bir aileden.

neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz

Bütün iyi otoparklar dolmuş hocam.

kolay uyumak için yapılması gerekenler

Papatya çayı.

iyileşmek

Tam anlamıyla mümkün değildir sanki.

bir anda gelen yabancılaşma duygusu

Geçmiyor, geçmeyecek de.

biseksüel erkek

iğrenç cuckold fantezileri yoksa, histriyonik değilse, manipülatif bir ruh hastası değilse, duygusal şiddet uygulamıyorsa, aynı anda cinsiyetçi zihniyete sahip değilse, cinsel kompulsif davranışlar sergilemiyorsa, uyuşturucu bağımlısı olup azıcık olan beynini de kaybetmiyorsa hayatınızı sikip atmayabilir.

edit: ne o sen de mi öylesin? :)

edit2: saydığım özelliklere sahip kişiler varmış sanırım, valla bok gibi hayat siken bi deneyimdi üzgünüm. biseksüellikle bi derdim yok ruh hastası biseksüellerle derdim var, istediğiniz kadar - basın :)

edit3: dağılın ruh hastaları :) eq suz ibneler.

edit4: bok çukuru... kanmayın.

uyuşturucu bağımlısı sevgili

Daha da kötüsü, uyuşturucu bağımlısı olduğunu reddeden uyuşturucu bağımlısı eski sevgili. Artık şeker atmıyorum der, bir iki saatliğine inanmak istersiniz. Sonra lsd kullandım ben o uyuşturucu değil ki der. Partilerden partilere koşar, sonunu tahmin etmek güç değildir. Ama o çok mutlu.

erkek niye aldatır

Erkek ya da kadın, narsist olmaları ve eq sahibi olmamaları sebebiyle aldatırlar. Bıktık toksik ilişkilerinizden, ruh hastalıklarınızdan, kompulsif cinsel tabularınızdan, sevmeyi bilmemenizden. Bizi de yabancılaştırdınız her şeye.