bugün

uyuyamayan insanın coğul hali, bir topluluk olduklarını düşündürüyor insana..
sözlükteki yeni değerlerden, kalıcı olur umarım.
birkaç entarisini okudum da aklı başında gibi, yani pek sevilmeyecek burada; umarım çekip gitmez kısa zamanda.
(bkz: sen kaç kişisiniz?) *
gündüz fuzuli işlerle uğraşanlardır.
... (bkz: eşşağan ala gazuğu)
işi gücü olmayanlardır. boş gezeni allah bile sevmez uyu bari denilebilir kendilerine.
yatıp zıbarası yazarlardır.

(bkz: ben)
sözlük için kazanç olduğunu düşündüğüm ve edebiyatla ilgili yazılarını ilgi ile takip ettiğim yazar.
burnunda et olduğunu düşündüğüm yazar. *
(#2349237)
çağrım çağrım çağrıştı; tutunamayanlar. hoşgelmiş ayrıca.
kafasında bir yığın düşünce olan insanlardır. gözlerini kapadığı anda düşüncelere boğulur. sabahları ölü gibi dolaşır bu insanlar ortalarda, gözler bi türlü açılmaz...
insomnia adlı rahatsızlık sahibi olan kişilerde bu kitleye dahil olmaktadırlar. hatta ve hatta en önde flama taşıyanlarıda denilebilinir bu zat-ı muhteremler için.
uyumayıp sürekli yazmasını istediğim sözlük yazarıdır. uyuyacaksa da fikirlerinden bizleri yoksun bırakmamalıdır. gözüm üstündedir.
saat 03:22 itibari ile entry giren yazarlarda bu gruba dahildir.
haftayı ve o haftaya sere serpe yayılmış günlerin büyük kısmını çalışarak geçiren, "yeter yahu, çek resti patrona..gel açalım bi pastane..demleyelim paşa çaylarımızı.." demek istediğim, en koyusundan beşiktaşlı olmasından mütevellit semt müdavimlerinden. patrik olmasını gönülden arzu etmekteyim efendim.
yazmanlık yaşantısına laneth'de devam edecek olan yazar.

ayırt etmeksizin tüm uludağ sözlük kullanıcılarına -oha 19.117 kişiymiş- sevgilerimi saygılarımı iletiyorum. kendi mahlasımın altına yazacağım ilk yazının bir veda yazısı olması fena; ama olsun...

garson! bütün uyku hapları benden!
aşık olanlar.
gitmek üzere olan halay basi, yazar arkadasim.*
daha halay cekecektik... *
(#2761082)
insanın baykuştan türediğnin en büyük kanıtı. çok yaşa darwin.
(bkz: insomnia)
yazarlar.
(bkz: ve uyumaya niyeti olmayanlar)
tutunamayanları hatırlatandır.
saat sabahın dördü ise, işe geç kalması muhtemel olanlardır. *