1. 1.
  pazartesi geceleri 22.00 - 00.00 arasinda Radyo Eksen'de Caglan Tekil'in hazirlayip sundugu program. Metal müzik calar.**
  3 ... aftermath
 2. 2.
  radyo eksen 'in en saglam programi.
  ... hexagram
 3. 3.
  (bkz: turkche)
  4 ... arzuyilmaz
 4. 4.
  moderatörlere pek iş düşmeyecek olan site. öyle süs gibi duracaklar sanırım.
  ... ask
 5. 5.
  bütün sözlüklerin dışlanmış, haklıyken haksız konuma düşmüşlerinin uğrak yeriymiş.
  -1 ... ask
 6. 6.
  sözlük ortamlarının kaliteli yazarlarını bünyesinde barındıran oluşum. uzaktan bakıp anladığım kadarıyla sözlük formatlarıyla işleri yok, "eli kalem tutabilenler" aramızda olsun diyorlar galiba. sol framede henüz cinsellikle ilgili bir başlık göremedim. keza kavga gürültü kokan başlıklar da... kim kime ayar vermiş diye baktım öyle bir şey de yok. burada aklı başında adamlar toplanıyor galiba.

  diğer bir ulaşım için

  http://www.laneth.us
  1 ... libra
 7. 7.
  neden ve nasıl uçtuklarını çoğunlukla bildiğim yazarların oluşturduğu oluşum olduğunu gözlemledim. sevdiğim yazarlardan da enerjisini oraya akıtacaklarını öğrendiklerim oldu ama bence tam olarak da close2death'ın da dediği gibi madem senin topunla oynarken sana bağlı kalacağım o zaman kendime bir top alır onunla oynarım mantığı ile hazırlanmış gibi duruyor. doğal olarak da çocuksu, ezik bir hava vermiş desem haksızlık etmiş olmam umarım. üç noktalı yazarlardan üç noktalar bitmez son sözüyle yapılmış platform.
  (bkz: ben sana evde yaparım aynısını)
  1 -2 ... lastras
 8. 8.
  mahalle takımı gibi oluşum. büyür inşallah.
  ... bashar2
 9. 9.
  çılgın atmak için en ideal yer; tanım derdi yok lan bir kere. bir başlıyorsun yazıya, kızıl meydan'dan girip, pentagon'dan çıkıyorsun, nevrin dönüyor. zaten oluşum da bir nevi fanzin gibim bir şey; olmadı blogvari bir yer, hadi bilemedin übersözlük, hadi bildin: laneth.
  1 ... her deliye tas atan kuyu
 10. 10.
  -x ile alakalı harika şeyler yazabilirim diyorsanız meydan sizin- yazısını okuduktan sonra yazanların, yazmaktan çok okuyanların barındığı, saçma sapan abazan muhabbetlerin dönmediği, niteliğe değil niceliğe önem veren, karşıt fikirli yazarların birbirine saygı duyduğu sözlük ötesi oluşum.

  şu sıralar 34 yazar ve 950 okur ile yolunda ilerlemektedir. boku çıkan sözlük ortamlarından sıkılan bünyelere ilaç gibi gelmektedir aynı zamanda.

  http://www.laneth.us
  1 ... happylover