bugün

- ...
+ hoşbulduk.

bir yazar.
hoş gelmiş yeni yazar.

kısa süre sonra editi : seovi'ye sevgilerle. bunu da eksiledin ya allah da seni güldürsün.
hoş gelmiş beşinci nesil yazar.

sanırsam hoşgeldin almadığı için biraz içerlemiş kendi başlığını açmış.
kusura bakma nesildaş hoşgelmişsin.
yaptığı eylemleri irc'de yapsaydı moderasyondan birisi haline gelmesi muhtemel yazardı.

ama sözlük ortamında:

otur sıfır!
basligina forum chat tarzi entry yazdim diye bana kizan modlarimin* oldugu sozlugumuze guzel bir hediye vermis yazar.
çok güzel bir entry girmişti,
çok uğraşmıştı,
çok da güzel olmuştu,
sevdiğine yapmıştı bunu,
lakin olmadı,
başaramadı,
moderasyona takıldı yaptığı,
çok üzüldü,
çok ağladı.

canımız sağolsun diyor şu an içinden,
lakin aklına bir fikir geldi..

ilgili entry; uludag sozluk/#3786215
el emegi goz nuru el işi uludag sozluk halısı silinince nedensizce çok üzüldüğüm yazar.
oysa çok uğraşmıştı belliydi.
(bkz: #3790454) entry si ile beni kopartan yazar off yaş geldi gözümden gülmekten.

ayrıca

(bkz: x nolu entry siyle beni guldurmus yazar)
bir hayali olan yazar;
http://img153.imageshack.us/img153/8241/uuuuev1.png
(#3795006) nolu entrysinde ki screen shot'tan anladigim uzere o da az sayida kalan opera kullanicilarindan biridir.
popüler olma hayaliyle yanıp tutuşan yazar. *
kendi adına açtığı başlığa en cok entry girmeyi hedeflemiş olan, 5. nesil - nesildaş - yazar.
Sanırım, albüm çıkararak popüler olmak isteyen yazar oysa
ben yazarlığıyla kendinden söz ettirerek popüler olmak isteyeceğini sanmıştım.

geç gelen edit; hoşgeldin dediğim 5. nesil yazar.*
yazarlığında popülerlik kaygısı duymamaktadır.
ben kendisini tanıyorum tam bir liberalizm adamıdır. bazen a takımı izler; ama o da, aksiyon düşkünü olduğu için. albüm çalışmaları da tam gaz devam etmektedir.

lakin neden birden bu yazarın üstüne gelinmiştir popülerlik suçlamasıyla, anlamamış kendisi öyle konuştu.
hatta iddia edildi.

kampanya desen düzenlemedi, kendine verecek birilerini bulmak için yarışma düzenlemedi.

"naaptım lan ben size? verinsenize olm topumu!"
ascii art üstadı

(#3804717)
nesildaşım olan müthiş 5.nesil yazarıdır.
bu adama dikkat edin, müthiş cevher var. okuduğum bütün entrylerinde iş var. uzun yazdıklarını da okuyun, sanki sandık içi okuyorsunuz. *
yazdığı yalan yanlış girileri düzeltenlere karşı değişik bir öfkeli davranım içerisine giren nesildaş yazar.

özelden şahsıma ulaşırsa öntürk ve orta asya türk tarihiyle alakalı okuması için onlarca kitap tavsiye edebilirim, insanın işkembesi haricinde bir dayanağı olmalı diyor ve yüz küsür tanrıdan kendisine selam ediyorum.

yanlışı; (bkz: #4020870)
doğrusu; (bkz: #4020965)
(#4023601)

ekşi'nin kapanmasını sanki iran'da tüm gazeteler ve haber kuruluşları kapatılıyormuş gibi yana yakına anlatan. bir ekşisözlük yüzünden ülke değiştirebilecek yazar. rileks men dns değiştir. *

edit: oh dostum sen çılgınsın! *
ilk defa "bir yazara cevap vermek" eylemini kendisiyle tattığım yazar. bu son mesaj olsun isterim. sanırım ekşi konusunda üstüne fazla gelinmiştirki, neyin ciddi niyetle söylenip söylenmeyeceğini kestirememiştir. hatta ustalara saygı kuşağı gibi hiç gerekmedik engin bilgili tavırlar takınmıştır. muhtemelen benden büyük olduğunu düşündüğüm için hiç laf dalaşına girmeye niyetli olmadım. tekrar söylüyorum rileks men lets rak.
hiç tanımadığı bir insan hakkında havadan sutan atan, tutan üstüne üstlük de bok attığı adamı tanıyanların yorumlarına bozulan biri...

(bkz: kimsin sen)? * *
kamuoyuna saygı ile duyurulur;

yazar hakkında bilgi:

sözlük yazarlarını sevmeme gibi bir tavrı yoktur. buna hakkı da yoktur.
yazarları entry bazında değerlendirir. onları terimsel bir kalıba sokmaz, 'yine şöyle yazmış piç' demez,
x no.lu entry ne anlatıyor diye düşünür, öyle değerlendirir.
insanları sınıflandırmaz (milliyetçi, gominis, faşist vs.) ne anlatmaya çalıştığını anlamak ister.

gönderilen özel mesajların hepsini okur. yeri gelir msn alışverişi yapmışlığı bile vardır.
lakin, seviyesiz bir dil kullanılarak gönderilmiş mesajlara bir kez olsun cevap vermez.

bir yazarın nick altına bir entry girdiyse bir bildiği vardır. olabildiğince geniş anlatır konuyu.
eğer entrysine gelen cevap, karşı cevap gerektiriyorsa bu durumdan hiç hoşlanmaz. üşengeçtir çünkü.
gelen cevap entry içerik olarak cevap gerekliliği taşımıyorsa ve seviyesiz bir adap kullanılarak yazılmışsa, cevap vermez. keza çoğu kez yapmışlığı vardır.

böyleyken böyle. bir de estarabim estarabim.
allah'ın varlığının kanıtı, ancak allah'ın ortaya çıkmasıdır temalı dalga amaçlı bir entrimden sonra "bu da oksijen tüketiyor işte..." tarzı bir laf koyma çabasına girmişti, kendi çapında. halbuki haklıydım, kanıt nedir? kanıt, varlığı net biçimde gösteren belge, delil değil midir? allah'ı kanıtlayamazsınız ki, kanıtlayabilir misiniz canlarım ciğerlerim? neyse sonra ben de kendisine "ne tüketcektim amına koyim azot mu?" yazmıştım, sonuna "yarraam" yazmayı mı unutmuşum n'olmuş anlamadım, öyle olmuş. canım kardeşim, sen müslümansan müslümansın. herkes senin gibi olmak zorunda mı? senden olmayana laf atıp sonra kaçınca mı düsturlu, ahlaklı oluyorsun? hayır öyle bahsetmişsin de kendinden... helal ha.
yaran yazar.
(#4017171)
insanların her gününü doğum günüymüşcesine mutlu geçirmesini temenni eden,
bunu arzulayan,
bunun için çalışan yazar.
bayramları bu duruma karıştırmasa iyi olacak sanırım.
bugun doğum günü olan mübarek yazar. yurdun dört bir yanında doğum günü kurbanlar kesilerek kutlanıyor. sevgiler saygılar..
güncel Önemli Başlıklar