Oldukça iyi bir tasarım olmuş. Gece modunu çok sevdim.
entrylerin eksi sayıları görünmüyor. ben eski tasarımdan devam.
güzel görünüyor. ancak ekşi sözlükten ilham alma oranı yüksek gibi.
Şu an yeni olduğu için garip geliyor ama ileride alışırım diye düşünüyorum.

Bence en büyük eksiklik eski halinde resimler direkt gözükürken şimdi "görsel " isimli linke tıklayıp o resmi görüyoruz. Eski hali iyiydi.

Eskiden var mıydı bilmiyorum ama kendine mesaj atabilme özelliği var. Bunun amacı ne tam çözemedim.

Şimdilik ilk izlenimlerim bu.
Entry ve özel mesajı gammazlamak da çalışmıyor. Özelden rahatca sovebilecez heralde.
Bok gibi.
Arkadaşlar daha kötüsü varsa onu getirin. Böyle çok iyi olmuş.
Aman tanrım bu ne?!?
Gece modunu açmamla birlikte bayıldığım tasarımdır harika olmuş. Çok güzel.
şık olmakla birlikte bazı açılardan eski tasarıma göre kullanışsız kalmış bir tasarımdır.

öncelikle ekşi sözlük'ten bu kadar doğrudan alınıp uygulanması tatsız bir hamle. sözlük logosu ve linklerin rengi dışında sanırım birebir aynı tema uygulanmış. hatırlayabildiğim en eski zamanından beri (2010 civarı) içerik açısından pek ümit vermese de uludağ sözlük görsel olarak ekşi sözlük'ten farklı ve daha kullanıcı dostu bir tasarıma sahipti. bunu yitirmesi yazık olmuş.

önceki tasarımın gece moduna göre yeni tasarımdaki gece modu daha hoş duruyor ama görsellerin galeriye link olarak verilmesi, gündüz modunun korkunç göz yorması gibi faktörlere bakınca sanki bu tek başına kurtarıcı değil gibi.

umarım kullanıcı dönütleri ile gerekli iyileştirmeler yapılır ve neden hala burada olduğumuzu bilmediğimiz bu platformda keyifle sürünmeye devam edebiliriz.*
ben beğendim. elinize sağlık...
berbat olmuş.
Ne yaparsa yapsın asla kaliteli bir sözlük olamayacak. Çer çöp olarak kalacak.
ekşi sözlük'ten bu kadar çok kopya çekileceğini hiç tahmin edemediğim tasarım.
Gece moduna sağdaki menüden geçilebilen tasarım.
iğrenç. Kötü. Mide bulandırıcı.
Bukadar şikayet üzerine eskiye dönerler dangalak değiller ya...
Her girdiğimde mobilde farklı tasarım oluyor. Şimdilik ne nedir çözemediğim. Yeni farklı olanda ise eksi oylar gözükmüyor.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
eskisine nasıl dönüyoruz bilen aydınlatabilir mi?
görsel
yaprak gibidir.
görsel
sabah sabah göz kanatmıştır.
Çok karışık. Eski hali minimal tasarım harikasıydı. Tekrar geçelim. Bu iyi değil.