bugün

bu dünyanın neden bu kadar adaletsizlik, saçmalık, anlamsızlık dolu sıkıcı bir yer olduğunu çok merak ediyorum.
" son 3 yıldır ben bu zamana kadar nasıl hayatta kalabildim?" sorusu sürekli yüzüme çarpıyor.
Bir entry'im 10 küsür artı oy almıştı.
işte o zaman g*tüm çok kalktı. Hatta gece uyuyamadım.
5 6 aydır insanlarla sadece kafam güzel olduğunda muhatap olmuyorum. inanın 5 6 aydır kafam inanılmaz rahat. Ben artık boş kafayla kimseyi çekemiyorum..
Sözde sigara ve alkolü bırakmıştım. Aslına bakacak olursan iyi de ilerleme kaydettim. 6 ay gibi bir süre. Geçenlerde bir kopuş yaşadım; belki hayattan belki kendimden, bilmiyorum. Sonuç olarak şu an bir buyuk vodka bitti 3 paket sigara. Ben beni s.kiyim.
sen de, iki noktayı doğru kullanmayı öğrensen mesela ve ayrıca senin de virgül kullanmayı öğrenmen gerekiyor.
BiR de virgül kullanmayı öğrensen..
uludağ sözlüğe girdiğimde; sanki şehir merkezinde çevresi apartmanlarla çevrili sıkışık bir binanın bodrum katındaki 1+1 dairenin toprakla bitişik dar odasındaki boyası eskimiş duvarının tepesindeki küçücük pencereyi kapatan koyu renk perdenin kenarından sızan zayıf ışıkla ortalığı görmeye çalışıyormuşum gibi hissediyorum.

http://www.yemeksepeti.com

Evet.
sevmeye açım. sevilmeye daha da açım.

özlemeye açım. özlenmeye daha da açım.

paylaşmaya çok açım.

anlatmaya açım. anlatılanı dinlemeye de açım.

sohbete hep açım.

öğrenmeye ve keşfetmeye sonsuza dek açım.

sevişmelere çok açım.

yalnızlığa tokum. hüzünlere tokum. dramlara daha da tokum.

insan olmaya açım.

ben insan olmadığım için, seni gitgide daha da "insan " hissettiremedikleri için açım.

normal bir insanlığa ve normal bir topluma ütopya derecesinde açım.

ben iyi bir topluma açım. ben her zaman iyi bir adam ve örnek bir adam olmaya çalışıyorum elimden geldiğince ama ben çok güzel bir dünyaya açım.

ruhum birçok şeye ve tüm güzelliklere aç. tüm çirkinliklere, riyakârlıklara ve kötülüklere inat, ben iyiliğe ve iyi olan herkese, her şeye açım.

hem de yukarıdakilerinin hepsine asla doymayacak kadar açım.
instagramdan öylesine konuştuğum biri, aynı binadan komşum çıktı. Bu şehir çok küçük. Baya küçük.
konkenci sarı saçlı kamuran abla herifinden muzdarip, sanıyorum necati abi kuşsal promlemler yaşıyor, aramızda kalsın fiskosun ayıbı olmas.
K*dınlardan hoşlanmıyorum. Erkolardan da hoşlanmıyorum, çamaşır sapığıyım ben.
Kurtla yat ahshd.
Artık geceleri yalnız uyumak çok zoruma gidiyor!
bıktım yahu bıktım....
ulan ben de az değilim ha.
onu yine rüyamda gördüm ama öncekiler gibi değildi. resmen bilinçaltım bana yardım ediyor. sanki bir karar vermişim de beynim de beni destekliyor gibi.
Benden zeki bir insan gördüğümde hemen mala bağlıyorum. Bir de egolu falansa iyice modum düşüyor. Ama sürekli beni onaylayan kişiler olunca da Einstein gibiyim. Çok acayip bir psikoloji.
Akşam üzeri bir avuç çekirdek yemiştim. Az önce uyuyakaldığım koltuktan aşırı derece susayarak uyandım. Bir anda 1 litre su içtim ve yatağıma geçtim ama hala içim yanıyor.
Bu da böyle gereksiz bir itiraftı, iyi geceler eheh.
Hem Fakirim hem de sikim büyük.
sana ihtiyacım varken sen orada yoktun. ne büyük kötülük oldu bana seni sevmem. şimdi dönüp bakarsan erdemli olan sensin. sahi, kimdir bu erdem?
Sevdiğim bir insandan sıkılınca kendimi suçlu gibi hissediyorum.
Bugün hasta yatağımdan kalkıp yanına gittim, fakat o an isteyeceğim en son şeyin orada olmak olduğunu fark ettim. Bu duygudan da sıyrılmaya çalıştım dakikalarca... olmadı.
görsel
Aslında yalnız değilim ama yalnızım.
Kimseyle aynı kafada, frekansta değilim. Ailem, arkadaşlarım aslında hepsi ile çok mükemmel ilişkilerim var. Şükrediyorum varlıklarına ama bazen o yalnızlığı o kadar çok hissediyorum ki çok garip bir his. Sessizliğe gömülürüm ben bazen hayatımın bir döneminde sanırım o dönem yaklaşıyor o yüzden böyle hissediyorum.