bugün

Bir erkek kadına yaklaşıp ayarlama pozisyonlarına girecekken hazır cevaplılığı ile dumura uğratan kadın modelidir. birkaç örnekleme yapacak olursak;
Erkek: "Bu sandalye boş mu?"
Kadın: "Evet, o sandalyeye oturacaksan benim sandalyem de boş."
Erkek: "telefon numaranı alabilir miyim?"
Kadın: "Telefon rehberinde var."
Erkek: "peki ismin ne o zaman?"
Kadın: "Numaranın önünde yazan ismimdir."
Erkek: "Seni bir çıplak halde göreyim ölmeye razıyım."
Kadın: "Evet ama ben seni çıplak görsem gülmekten ölürüm."
yaz aylarında.. otobüsteyim ve feci kalabalık..ayaktayım.. yanımda da bir abaza..

a-pardon çok güzel kokuyosunuz

g-keşke bende sizin için aynı şeyleri söyliyebilsem

a-rjejndösnss *
hatun'un en makbul çeşididir, bir diğeri için: (bkz: rus hatunları) *
17-24 yaş gurubunda olan bayanlardır.zira bu yaştan sonra evlilik sendromuna(evde kalma korkusu)girdiklerindenmidir nedir daha mütevazi olma çabası içine girerler.
diğer gurupta olanlar ise daha çok kapitalist gurupta yer alan kadınlar olsa gerek.
-şey...bakar mısınız?sizden çok hoşlanıyorum.
-neye göre, kime göre nasıl?
-hönk?anlamadım.
-bizim diyorum 2 lahmacun bir ayran vardı,noldu?
-peki.iyi günler...
(bkz: kadının akıllı olanından korkacaksın arkadaş) *
şaka şaka
(bkz: akıl sen ne güzel şeysin)
hazırcevap bayanlara kompleksli erkeklerin yakıştırmasıdır.
ukala bi erkege denk geldiklerinde maymuna donup muz niyetine ayar yeme ihtimalleri cok yuksek olan kadınlardır!
(bkz: ukala kadın yoktur az votka vardır)
hazir cevaplikla alakasi olmayan durumdur. tecrubeyle sabittirki, bayanlarin onemli bir bolumu cok hoslandiklari erkeklere bile "ben bu adama nasil laf sokarim" diye dusunmektedir. aklillari sira ne kadar zeki, hazir cevap olduklarini, asla ve asla ezilmeyeceklerini gostermeye calismaktadirlar. tamamen sahip olduklari yetersizlik ve kompleks duygularinin sonucudur. normal bir insan, efendi efendi konusur, iki dakikada bir ukalalik edip laf sokmaya calismaz.

haa erkek vardir, hakeder....o ayri konu.
ukala kadınlar, ukala erkekler için yaratılmışlardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar