bugün

(bkz: pulp fiction)
(bkz: ağır roman)
(bkz: uludag roman 5)
(bkz: uludag roman 5 i geliştirelim kampanyası)
korsandır.

not: orijinal kitap satıcısıyım.
bi charles bukowski kitabıdır ayrıyeten. sanırsam son kitabıdır. (bkz: pulp fiction)
ajda pekkan ve yüksek sadakat düetidir. güzel olmuştur, sözlerini de yazalım ki tam olsun;

günler birbirinin aynı
zaman akıp gidiyor
gemiler geçiyor ufka karşı
ama bizi görmüyor
hayat başka yerde saklı
seslensem de çıkmıyor
her yanımız iplerle bağlı
ucunu kim tutuyor
bunalınca zaman zaman
çekelim bir off aman aman
kır zincirini kes iplerini
kapansın en derin yaran
bitsin artık bu ucuz roman
sen gerçeksin onlar yalan

http://www.youtube.com/watch?v=l6jhCqiBV-4
ajda'nın yine dev olduğu şarkıdır.
son zamanların en iyi ajda pekkan şarkısı olası. pop müzik tercih sebebim olmasa da ajda pekkan da bir başkadır şimdi.

--spoiler--
bitsin artık bu ucuz roman
sen gerçeksin onlar yalan
--spoiler--
ajda pekkan'ın farkın bu albümünün 3. çıkış parçası.
orjinal ismi pulp fiction olan mükemmel bir baş yapıttır. çok sevilen klasiklerdendir, izlenmesi gereken filmler arasında başı çekendir o.

Bruce Willis, John Travolta, Samuel L. Jackson, Uma Thurman, quentin Tarantino, Christopher Walken, Steve Buscemi, Tim Roth... gibi kadrosu çok geniştir. Bu isimler bu film 'den sonra çook meşhur olacaklardır, çoook. 1994 yapımı.

(bkz: pulp fiction)
(bkz: tim roth iyi günde kötü günde)
bir dramelodi şarkısı. aynı zamanda albümün de adıydı yanlış hatırlamıyorsam.
oradaki kısa saçlı karıya özenen ne kadar çok kız var amk.
Çok sıkışmıştım ve tuvalete gitmem gerekiyordu zorlukla katettiğim yoldan sonra tuvaletin kapısına gelmiştim.tuvalet kapısının hemen önünde ters dönmüş bir böcek gördüm o an bu durumu önemsemeyip tuvalete girdim ihtiyacımı giderip ellerimi protex sabunla yıkadım(küçük boyunu devamlı yanımda bulundurmaya çalışırım) her neyse tuvaletin çıkış kapısından çıkıcam tam aklıma takıldı böcek .. çünkü hala debeleniyor düz dönmeye çalışıyordu lan dedim kendi kendime zaten günahkar bir mahluksun bari bi canlıya yardım et hayatını kurtar falan. neyse tabiki elimle dokunmadım o korkunç böceğe ayağımın kenarıyla düzelsin diye iteklemeye çalıştım .. ve o böcek ayakkabıma yapıştı uçar muçar diyerek panikledim tabi ayağımı boşa salladım düşmüştür diye ordan uzaklaşmak istedim ve bir baktım ki böceği ezmişim.

hayatta bir iyilik yapmak isteyip böceğin hayatını kurtarmak isterken böcek öldüren başka bir insan daha var mıdır ? bilemiyorum ama bu beni üzdü.

(az evvel dinlediğiniz hikaye yaklaşık 2 saat öncesinde gerçekleşmiş gerçek bir olaydır.)
Pulp fiction'ın türkçeye çevrilmiş ismi.
Yıllar geçse de hatırlanacak filmdir kendisi. Özellikle John Travolta ve Bruce Willis ikilisinin.
Cem çınar ve çağan Şengül şarkısı.

"Çıkmaz bir sokak, karşımda öylece duruyor..."
Farklı bir film .