bugün

Öncelikle rica ediyorum görmemiş insanlar yorum yapmasın. Bir çok yer gezdim Çek Cumhuriyeti, Polonya, Ukrayna gibi. Ve gerçekten bu adamın yaptığı gibi davranıp karşı tarafı rahatsız etmediğinizde zaten flört olmasa bile çok güzel bi şekilde muhabbet edip eğlenebiliyorsunuz adam işini biliyor orada kimse kimseye buradaki paranoyak kızlar gibi harlamıyor ama şöyle birşey var kadınlarımızda haklı o kadar çok hanzo varki ortalıkta. Herneyse çok takılmayın boşverin o kadar yazdım da ne değişecek, 2 cins sürekli sallıcak birbirlerine.
çok sürmeden geri döner.
Artık yurt dışından ithal ediyoruz * .
Videoyu izlemedim ama Polonyadaki hayat şartları bok gibi aynı Rusya'da olduğunu gibi. Siz Slav kadınlarının sizin tavrınıza baktığınız mı düşünüyorsun, komik olmayın köle gibi çalışıyorlar aldıkları para ortada. Türk erkekleri ile evlenen rus,Romen,Polonya,Litvanya bilumum slavik ülke, Özbek, kazak... Türki cumhuriyetler kesinlikle sizi çok beğendiği için evleniyor emin olun kendinizi kandırmaya devam beyler.
velhasıl-ı kelam; adam bildik eşeği, kel çıktı taşağı tekerlemesini bize hatırlatan durum.
şanslı kızmış, öyle birine düşerdi ki "seviyooom ulaaağn" diyerek 40 yerinden de bıçaklanabilirdi.
türk erkeği için herhangi bir yeri terk etmek mi... daha low bir hareket görmedim.
polonya'yı ne sanıyorsunuz anlamadım?
avrupa'nın en fakir ülkesi. orada pek çok kişi 1 euro bahşiş versen sevinçten takla atar.
bu kızcağız da bulmuş bir enayi ekmek elden su gölden geçinecek işte.
kız türk erkekleri için değil bir tane türk erkeği için gelmiş Türkiye ye. başta da belirtmiş o farklıydı diye.
Kafayı yemiştir. Bu sidikliler için değmez.
ortalama slav kadınların ve türk erkeklerin -göreceli olarak- iyi geçinmelerinin nedenleri şunlardır;

*türkiye çok ataerkildir. bir toplum çok ataerkilse eğer o toplumun kadınları da erkeklerden daha çok şey isterler, çok beklentilere girerler, çok talepkar olurlar çünkü ataerkil toplum erkeğe reislik görevi yükler, her şey reisten sorulur,bana şunu al benim hesabı öde denir çünkü kadın kendini geçindirmez, idare etmez. ama avrupa ve rusya gibi nispeten daha eşit cinsiyet ilişkileri olan toplumlarda erkeğin de o kadar görevi yoktur. onun için slav kadın türk kadını kadar talepkar olmaz, türk kadını kadar kıskanç da değildir elbette çünkü erkek o kadar da hayati bi varlık degildir o toplumda

*slav kadınlar türk kadınlarından daha güzeldir.

böylece, hem güzel hem düşük beklentili bir kadın seçmek elbette türk erkeğine daha kazançlı gelecektir. türk kadını eğer ve bi slav kadını kadar ilgi görmek istiyorsa, erkekten maddi ve manevi olarak daha az talepkar olmalıdır, kendi ayakları üzerinde durmayı, azla yetinmeyi, herşeyi erkekten beklememeyi seçmelidir -veya secemiyorsa bunu elde etmek için savaşmalıdır, bu bu kadar önemliyse eğer-. ve erkeği daha az kıskanmalıdır. güzellik konusunda ise yapılacak pek bişey yok.

tabi bu ortalama slav kadını-türk erkeği ilişkilerinin yumuşak karnı da yine bu ataerkilliğin tahakkümcü yüzüdür. slav toplumunda erkeğin kadın üstünde o kadar tahakkümü de yoktur, sözü geçmez o kadar. dolayısıyla slav kadını, polonyadaki kadar özgür olamayacaktır. bu uzun vadede boşanmalara neden olacaktır. slav-türk ilişkisinde bu temelde çıkacak uzun vadeli problemler,bana göre hemen hemen kaçınılmazdır ha 10 ay sonra ha 10 yıl sonra celişkiler keskinleşecektir. burada genelde, slav kadınının nispi bi ekonomik bağımsızlığı ve ailesi varsa boşanır gider ama boşanmaya gücü de yetmeyebilir ve açık kölelikten ev zenciliği diye tabir edilen altın kafes hayatına -yani nispeten erkeğin kazançlı bi sömürgesi olmaya- kadar bir eğride hayat sürdürür. sık sık bir kadın altın kafeste yaşamayı özgür ama fakir bir ormanda yaşmaya tercih eder, türk -ve dünya- feminist hareketinin tabiri cazise grev kırıcıları da bu kadınlardır işte. bu olgu, feminizmin de yumuşak karnıdır. her neyse konuya dönelim,
yani kısa vadede ve orta vadede slav kadın-türk erkeği ilişkisi çok tatlıdır. ama uzun vadede yıkılmaya neredeyse mahkumdur. ama, istisnalar var ve elbette kaideyi bozmaz. yani türk erkeği slav kadınıyla bir ömür paylaşmak istiyorsa o da bu derece tahakkümcülüğünü ve kıskançlığını lightlaştırmalıdır. bir ömür paylaşma gibi bi plan yoksa da zaten tahakkümcülüğün ve kıskanclığın da bir anlamı yoktur, hayvani dürtü olması dışında.

tabi antiparantez, işime gelen şeyleri ataerkilliten işime gelen şeyleri eşitlikten alayım -ne ayranım dökülsün ne popom ıslansın misali- anlayışların getireceği şeyleri de yukarıda yazdık. onun için erkeğimiz de kadınımız da ne olduğuna karar verse herkesin iyiliği için bu daha iyi olacaktır.

peki niye tam tersi olmuyor, yani slav erkeği-türk kadını ilişkisi o derece tutmuyor derseniz. bunun sebebi de yine türk kadınının daha az çekici olması ve daha çok beklentiye girmesi, türk kadının müslüman olmayan bir erkekle -uzun veya kısa vadeli- ilişkiye girmenin getireceği iç baskı ve dış baskı yani mahalle baskısıdır. slav erkeği-türk kadını ilişkisi olmuyor değil ama bu sebeplerden dolayı uzun ömürlü olmuyor ve daha gizli bi formatta geçiyor.
Bir gün Polonya'ya yerleşirsem yapabileceğim iştir (hem ailem de sevinir ehehe). Uğruna ülkeler terk edeceğiniz bir adam çıkması var karşınıza, o mesele.
italyan, Amerikan, Rus, Türk vs farketmez (bkz: her yerin iyisi var kötüsü var)
Türk erkeğinin nesi var aq, Ruslar geberiyo bizimle evlenmek için anca toplumsal yergi ezik edebiyatınızla biyere varılır.
Salak kızdır.
Yarın öbür gün aldatilip tek gözü morardiginda elinde çocukla o zaman görürüm onu ben.
Avrupa ülkelerinde erkekler nettir ya ver ya siktirgit beni uğraştırma der Türk erkekleri ise seks uğruna herseyi yapabilir yaptırılabilir kiz da bu yüzden turk erkegi tercih etti kesin aq.
Ben Polonya'da vermeme ragmen değerim olmuyo en azından Türk birine vermek uğruna her istedigimi yaptirip elde ederim diye düşünmüş.
Türk kızlarının değerini bilmediği erkeğe değer veren kız ahaha. Bazı türk kızları yine bu duruma tepkili e haklılar tabi kız gerçekleri söylemiş.
altındaki yorumlar sayesinde polonyalı erkeklerin de bizim yerli kezbanlar kafasında olduğunu görmemizi sağlamış video. alayı kıza orospu demiş sadkjsahdkasd.

polonyalı sıska, votkakolik sarı çüklülerle bizim kezoları toplayıp madagaskar'a göndereceksin, orada ömür boyu diledikleri gibi kafasını siksinler birbirlerinin. çatlayın yavşaklar, hehe.
Bir miktar güldürür.
Türk erkeği diye eziklememek lazım, içlerinde 3-5 tane 60 haykü üstü var.

Bu ülke için gayet iyi 60. Ayakkabısını bağlayabilir ve özneli, nesneli, yüklemli cümle kurabilir.
Vay be Videoyu açmadım bile ama kadın türk kızlarını yorumlamış sanırım. Yanlız şurada ne orospuluk kalmış ne kasarlik ne insanlık ne kezbanlik. Vay anam vay. Eleştirmek için cümle yetiniz yok mu ki hakaretin bu kadar cirkinine basvuruyorsunuz?

Burada yazdığınız hakaretler kardesinize, akrabanıza o da yoksa en yakininizin kız kardeşine yada yarın ki eşinize. Çok kalitelisiniz bravo.
benim için terketse hiç beklemem nüfusuma alırım.
polonya da pek matah bir ülke değil zaten. izlanda'yı bırakıp gelseydi ağır küfrederdim.
kendine yazık eden kızdır. bir de ingiliz sarah vardı böyle..
zamanı gelmişse attila ilhan'ın "şahane serseri" şiirinde dediği gibi:
....
yola bir düşüldü mü ömür boyunca gidilir
ekmeğin ve şarabın peşinden
turnaların peşinden
.........
Türkçe alt yazı olmadığı için bir bok anlamadım ama yine de kıza katılıyor ve destekliyorum. Çünkü eşşeğin sikinden dolayı.
bi arkadaşım vardı. türk bi adama aşık olup polonya'dan türkiyeye taşınmış. evlendiler. üç sene sonra, adamdan ayrıldı ve ülkesine geri döndü. ayrıldıgından beri de polish bir beyle beraber.

ben bunu size ibret olsun diye anlattım.
ahahahah.
Türk kızlarını çaresiz durumda bırakmış olan kızdır.Bakıyoruz yorumlara kıza "gerizekalı" yazan kezban sürüsü kaynıyor.

Bu tepkinin sebebi Türk erkeğinin,türk kızlarına kalma mecburiyeti olmadığının göstergesiden ötürüdür.

Bu kezoların öyle bir alternatifi de yok,yokluğa teslim olmuş Türk erkeklerini avlayabiliyorlar anca.bunların yaşayabileceği en iyi yabancı erkek ilişkisi,biscolata erkeklerinin videolarını seyredip orgazm olmaktır.

Ağla,kudur.
geç te olsa sözlüğümüzü aydınlatmıştır.
vatana millete hayırlı olsun.
ben beğendim.