bugün

entry'ler (80)

en acayip ekmek arası kombinasyonları

En kralı net bir şekilde Nutella ve kalın kesilmiş salamdır.

aşkım erkeklerin gözü hep üzerimde diyen kız

Evet maalesef.

yemeksepetinden sipariş verirken gelen doyma hissi

Bir tek bana olmadığını görmek çok hoş. Ben tam söylerken yada söyledikten sonra farkediyorum acaba söylemeseydim para cebime kalsa diye..

Bir tek bana olmadığını görmek çok hoş. Ben tam söylerken yada söyledikten sonra farkediyorum acaba söylemeseydim para cebime kalsa diye..

türk erkeği için polonya yı terk eden kız

Öncelikle rica ediyorum görmemiş insanlar yorum yapmasın. Bir çok yer gezdim Çek Cumhuriyeti, Polonya, Ukrayna gibi. Ve gerçekten bu adamın yaptığı gibi davranıp karşı tarafı rahatsız etmediğinizde zaten flört olmasa bile çok güzel bi şekilde muhabbet edip eğlenebiliyorsunuz adam işini biliyor orada kimse kimseye buradaki paranoyak kızlar gibi harlamıyor ama şöyle birşey var kadınlarımızda haklı o kadar çok hanzo varki ortalıkta. Herneyse çok takılmayın boşverin o kadar yazdım da ne değişecek, 2 cins sürekli sallıcak birbirlerine.

sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı

Bu şekilde devam ederse sadece bize kalmayacak bu kadar dayanması bile mucize.

vajina tadı

Abi ne kadar temiz, elit olursa olsun duştan Yen’i çıkıp gelmediyse sirkeyi, turşuyu andıran bi koku bi tat niye böyle çözemiyorum.

27 mayıs

Doğum günüm, yaklaşık 1 saat 1 dakika öncesi itibariyle

izmir de sokak köpeklerine ateş eden yavşak

Bide bunlar bağırıyor ya izmiiieerrr abeeii yha diye al sana izmir.

bahar alerjisi denen orospu çocuğu

Hapşurmaktan kendi adımı hatırlamıyorum benliğimi kaybettim, gözlerim Yok.

prezervatif fiyatlarının pahalı olması sorunsalı

Düz plastik diyenler olmuş sanırım sadece elinize alıp “ Sülo bak laa xdxdxd “ diyen tipler var. içindeki örneğin Rötar ın kimyasalı takmanızla bile farkediyor.

fuck buddy

Genel olarak uzun süre devam etmiyor. En azından benim bu şekilde. Bir yerden sonra ya duyguya kayıyorsunuz veya soğumaya başlıyorsunuz.

metrobüste öpüşenleri normal karşılayan tip

normal karşılamak yada karşılamamak değil mevzu bunun besini anlamıyorsunuz? yatırıp birbirlerini yalamıyorlar düzgün bir şekilde ne oluyor yani birbirlerini öpünce? normal karşılamıyor olsanda buna karışamazsın, sen karşılamıyorsan bir başkası karşılıyor neden senin dediğin olsun? bende onun dediği olsun istiyorum belki? biraz beyninizi açın rica ediyorum yav.
not: normal gelsin yada gelmesin, karışmaya hakkımız yok , insanları biraz rahat bırakın.
Not2: Dilli milli öpüşsünler de demiyorum ama normal bi şekilde öpmesinde birşey görmüyorum. Yapacağım birşey değil ama yapandan da rahatsız olmam bundan mı tahrik olucam veya rahatsız olucam yani. Kendi fikrim bu şekilde ( amma uzattım amk )

otobüste öpüşmek özgürlükse taciz de özgürlüktür

Kadınla konuşmaktan bile aciz insan beyanı. Buna ne oluyorsa..

kanuni sultan süleyman salağın tekiydi

Buna katılanlar için söylüyorum , aah aah asıl salak benim. Ananız üşenme git şu eczaneye demişti, dinlesene işte.
Zorla bana da burda böyle entry attırdınız ya..