bugün

entry'ler (158)

bartolo buddy valastro

Amerikan televizyon şovu Cake Boss'un patronu. Yaptığı pastalarla adından söz ettiren komik insan.

kaplumbağa terbiyecisi

emre caner'in yazdığı ve osman hamdi bey'in hayatını konu alan güzel bir kitap.

n ile başlayan hayvanlar

isim şehir oyununda genelde sorun yaratmış hayvanlardır. bir isim şehir oyunu sırasında arkadaş ben "n" harfi ile başlayan başka bir hayvan bulacağım deyip ansiklopediyi açtığımda noktalı kamadiş diye bir hayvan görmüştüm. artık isim şehirde "n" harfinden korkmuyorum.

balkona sütyen asan kadın

balkona sütyenle çıkan kadından daha iyidir.

jamey johnson

Amerikalı bir country müzik sanatçısı.

seninki kaç santim

kadınların neyle karşılaşacaklarını önceden kafalarında canlandırmak için sordukları sorudur. erkeklerde bu soruyu birbirlerine sorarlar. sanki uzun olunca karşındakinden uzun oluyorsun. önemli olan işlevi. tabi büyük sevenlerde olmuyor değil.

beşiktaş ile dalga geçilmemesi

fenerbahçe gibi kendini çok ama çok üstün gören, bu ligte sadece kendisi mücadele ediyormuş gibi görünen bir takım olmadığı için dalga geçilmiyor beşiktaş ile.

bir derdim var bin dermana değişmem

beşiktaş'ın yeni bestesinin ismi. sözleri şöyledir;

sevinmek için sevmedik biz seni
sen yenilmişsin umrumda değil ki
şereftir bu yolda senle yürümek
hep kol kola,bir gün değil her gün beşiktaş !

bir sevda düşün ki senin uğruna
yağmurda çamurda arma aşkına
siyahla beyazla şu hayatımda
bir derdim var bin dermana değişmem asla

varsın olsun üstümüzden

yaratıcı beşiktaş taraftarının yaptığı yeni beste. sözleri şöyledir;

varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
siyah-beyaz forman bize bir ömür yeter
senin aşkın uğruna ölmeye değer
şampiyon ol mesut et bizi…

senin sevgin uğruna deplasmanlarda
yağan yağmur altında, fırtınalarda
kalbimizde aşkının sıcaklığıyla
beşiktaşım sevmişiz seni…

kurt yiyen kirmizibaslikli kiz

yaratıcı bir takma isime sahip olan yazarımız.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

fahrenheit 451. halen okumaktayım ve çok güzel bir kitap.

kıçına kazak bağlayan kızlar

basenlerini ya da giydikleri tangayı saklamaya çalışan kızların yaptığı eylem. aslında bu eylem küçüklük dönemlerinde çok yapılırdı.

küfür eden insanların ağzına sperm sürmek

işte o zaman küfürsüz bir toplumda yaşanabilir. ama tabi spermin tadını çok sevip, bol bol sperm sürülmesini isteyen insanlar da çıkabilir.

hippolytos

askerden dönmüş ve işlerini hallettikten sonra ara verdiği sözlüğe geri dönmüş yazar. yeniden herkese merhaba.

333 üncü dönem yedek subay sınav sonuçları

şahsımı kısa dönem er olarak 1'nci piyade. eğt. tug. k.lığı Manisa'ya göndermiş sonuçlardır.

bacakları kıllı kızlar

istenmeyen tüylerini isteyen kızlardır.

skhizein

yaşadıklarının düzeleceğini düşünerek ikinci kez bir meteorun altında kaldıktan sonra bilinci 75 santim aşağı kayan adamın hikayesidir. Şizofreniz ile alakalıdır.

ozix

çok düzgün adam. efenim öncelikle kendisi oldukça komik, oldukça entellektüel ve oldukça zeki bir adamdır. Müzik zevki tartışılmayacak derecede iyidir. Atar yapmayı seven, bu şekilde konuştuğunda size gerçekten sinirlendiğiniz sanacağınız güzel insan. Bana bak güzel insan dedim artık idare edersin sen onu.

oral seks

seks çeşitleri arasında en zevkli olanlardan biridir. iyi bilen bir kişi tarafından yapıldığında erkeği oldukça mutlu eder. Hatta erkeğin sekse daha iyi konsantre olmasını sağlar. iyi yapılan bir oral seks, kadına seks sırasında göklere çıkma zevkini yaşatabilir. Her kadın bu tarzı sevmez, iğrenenler ya da saçma bulanlar olur. Sert sevişmeyi ve sevişme esnasında sınır tanımayan kadınlar bu seks tarzını çok iyi yaparlar.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

http://twitter.com/schwarzeagle