bugün

insanın boşaltım dışında tuvaleti keyifli hale getirmek için yaptığı eylemler dizisidir.

(bkz: fayans saymak)
çamaşır makinesinin üstünde duran cif,el sabunu vb. şeylerin arkasındaki kullanışını filan okumak.
sıçmak, sonrasında ise sıçtığı boku temizlemek?
deliğe nişan al oyunu. (penis gibi doğuştan gelen bi aletiniz yoksa tuvalet musluğuyla deneyebilirsiniz)
dergi, gazete okumak.
tuvalette ne çekilir sorusuna kızların %100 sifon derken, erkeklerde sifon deme oranı %27 de kalmıştır.

(bkz: ertem şener)
sigara içmek.
tuvaletini yapmak, kıçı silmek, sifon çekmek gibi eylemlerdir.
(bkz: zıçmak)
tuvallette uzun kalma sonucu yapılan eylemlerdir. birçok yazara ilham geldiği görülmüştür o bekleyişlerde.

(bkz: senaryo yazmak)
otuzbir afedersin.
bu başlığı atarken tuvalette olma olasılığı yüksek insanın yapacağı eylemlerdir.
sudoku çözmek.
test çözmek.
telefonla oyun oynamak.
mesajlaşmak.
uykusuz okumak.
normalde okuduğunda anlaşılmayan kitapları, klozet tepesinde okumak. *
karikatür dergileri okumak.(tercihen penguen.)
kitap okumak.(baya bir kitap bitirmişliğim vardır bu yolla.)
su doku çözmek.
şimdilerde de ispat ezberlemeye çalışıyorum sözlük.
insanlığın varoluşu ile ilgili görüşleri uygun ortam oluştukça yüksek sesle tekrar etmek. olmadı "bütün dünya duysun, ben keçileri kaçırdım" diye bağırmak.
sabahsa, günün planını yapmak.
eğer alafranga tuvalet ise laptopta surf yapılabilir.
hayattan bir beklentisi olmayan için deliği tutturmak.
bokunda boncuk aramak.
Tuvaletler insan beyninin en çok çalıştığı yerdir. Yani bilimadamları tuvalette bir şeyleri icat eder. Üniversite öğrencieri vize dönemi yüksek konsantrasyonla çalışır. Anneler temizler babalar sıçar. Fakat güzel kadınlar pembe sıçar diye bir şey var ki o da ayrı bi konu.
kişiden kişiye göre değişen durumdur. öncelikle şunda hemfikir olalım, insanların büyük kısmı tuvaleti sadece boşaltım veya kişisel bakım amaçlı kullanmaz. tuvalet, insanın çoğunlukla tek başına kalabildiği ve boşaltım eylemini gerçekleştirdiği sıralar ise ruhen ve bedenen rahatladığı bir mekandır. (ishal ve kabız istisnai durumlardır.)

mesela ben yazacağım hikayelerin veya tamamı taslak aşamasındaki romanlarımın konularını tuvalette belirler, olay örgüsünü burada oluştururum. böyle de bir psikopatım işte. ama cidden ya, çok zevkli bi' olay.

ya da matematik çalışırım. evet, bütün bir sene matematiğe sadece tuvalette çalıştım. * *
güncel Önemli Başlıklar