bugün

entry'ler (77)

facebook milliyetçiliği

Rant milliyetçliğidir. Partilerin iktidar, muhalefet fark etmeksizin yaptıklarını halk da görüyor özeniyor, kızacak bişey yok bunda. Kızacaksanız devlet adamlarına kızın, halka örnek olan onlardır. Cahil vatandaşlara, ergenlere kızmak yanlış, bu bize hiçbir şey kazandırmaz.

tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek

al o zaman (bkz: atatürk ün kurtardığı ülkede atatürk e sövmek)
yani şimdi sen geliyorsun bunu yapıyorsun, sonra yok benim padişahım tayyibe nasıl laf atarlar hem sevmeyip hem de ülkesinde ekmek yiyorlar diyorsun.

orana bir kere bakabilir miyim diyen sevgili

"Yeter ama aşkım sevişmeyecek miyiz ? Ev boş beni çağırıyorsun, koca koşa geliyorum sonunda bi icraat olacak diye ama yaptığımız ne ?? Hamburger yiyip meyve suyu "izliyoruz". Dokunmadın bile hiç göğüslerime, yoksa gaysın da çaktırmamak için mi benimle birliktesin ??"in kibarcası
Not:Bunu sordurtan erkeğin muhtemel cevabı; (gulp..)"Nereme aşkım"

gördüğün ilk üç kelime 2012 de senin olsun

(bkz: )
(bkz: heyecan)
(bkz: keyif)

35 kürdü imha eden pilotlar

arkadaşımın ağzından:
"-birader heronlar çoban gördü bombaladılar çobanlar öldü sonra pkklıları çoban zannedip vurmadılar. şimdi de heronlar bidaha sınır etrafında pkklı görecek ve çoban diye bırakıcaklar."

devamlı laf sokan tipler

öncelikle düzeltilmesi gerekir, "devamlı laf sokmaya çalışan tipler" olarak. sonralıkla zamanında çok laf yemiş içlerinde bi ukte kalmış sonra bi patlama yaşayarak her bulduğu fırsatta laf sokmaya çalışan insancıklar.

sekssiz aşk

arkadaşlıktan öteye geçemeyen sözde sevgililerin işidir. elini "tutmak bile tatmin edici" diyen varsa elini bile tutmasın sevgilisinin mazallah boşalır falan kızın yanında. seks aşkın cıvıltısı, baharatıdır. seks için mi aşık olunur peki ? tabiyki hayır. sex yan ürün sadece.

aşksız seks

abazanlık derecesinin artması durumunda olası bir olaydır. bir de bunun tersi vardır (bkz: sekssiz aşk)

kadınları çekici yapan detaylar

dudaklar, gülüş...

titreyerek boşalmak

soğuk havada mastürbasyon yapıldığında oluşabilecek durumdur.

15 yaşındaki teröriste parkasını giydiren asker

insanlıktır, olması gerekendir. fatih sultan mehmet'in hikayesi geldi aklıma kutu açılıyor pis koku, sonra o da kutu yolluyor güzel koku, herkes yediğini falan filan.

zuko

Ateş bükücü asi genç, sonunda yola gelmiştir. Filmi izlemedim ama çizgi filme benzemediğini duydum pek de güzel değilmiş.

yetmiş yaşındaki kadının dudaklarını öpmek

bunun mesleği bile var
(bkz: Jigololuk)

ammına koyayım

mına koyim diye de söylenir hani.

tv de öpüşme sahnesi izlerken yutkunmak

hiç dikkat etmediğim hadisedir. başlığı okuduktan sonra bi düşündüm de gerçekten öyle oluyor.

kemal kılıçdaroğlu

çok gaz veriyor be arkadaş. chpye yakıştığını söyleyemeyeceğim. ben belgeli halini tercih ederdim daha dik dururdu bişeyler eksik yani.

eski sevgiliye atılacak son mesaj

iyi bittiyse: kendine iyi bak.
yok eğer kötü bittiyse: kedine iyi bak.
(tamam biliyorum -yi hakettim)

bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır

sen dudak öptüysen çeyiz olarak öpülmemiş dudak bekleyemezsin bence hem kızlar versin dersiniz, hem de öpülmemiş dudak istersiniz. neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu.
not: bence hiç farketmez. dürüst olmak gerek.

love is nothing without sex

dil sınfında okuyan ni arkadaşımdan duyduğum atasözümsü deyiş.
aynen de hak veriyorum fakat sex denince hemen yanlış anlamayın. eline dokunmak istemek diyelim biraz abartmışlar, atasözü yani abartılsın bi zahmet.

11 kasım 2011 izmit te deniz otobüsü kaçırılması

olay kocaelide yaşanmıştır, yalovaya doğru gittiğini öğrendim