bugün

wap ayarlarını silip tekrar yüklediğimde eski gibi olmayan şeye sahip operatör.
c7'de olmuyor aq bir sildim yükledim şimdi de olmuyor. yardım edin oğlum.
abonesini en çok söğüşleyen operatör.
Hasta fenerbahçeli olmama rağmen sarı-lacivert renklerden beni bile tiksindirebilen operatör.
süper tarifede 20 liraya 2 saat konuşturacağını söyleyen operatör nasıl böyle bir indirim yapmışlar yoksa iflasmı ediyorlar diyesim geldi doğrusu .
10 yıldırım düzenli ödenen hattın geciken bir fatura borcu için bildirim yapmadan hattı görüşmeye ve internet erişimine kapatan ve parayı öder ödemez saniyesinde konuşmaya açan ama internet erişimine açamayan operatördür. Dünden beri görüşüyorum önce topu Rim'e attılar teknik bir sorun var çalışıyorlar dediler. 24 saat geçti hala düzelme yok aradım şimdi de bizde sorun yok hattı kapattık açtık ama eşleşme olmuyor diyorlar. Bekliyorum merakla nasıl çözecekler. hat kapatmayı çok iyi yapıyorlar ama açmayı beceremiyorlar.
türkiye'nin ilk gsm operatörüdür. aynı zamanda 34 milyon üyesiyle türkiye'de en çok tercih edilen gsm operatörüdür.
kazıkçıdır.
doğum günümde hattımı kapatan operatör. 1 gün daha bekleyemediniz mi lan? vicdansızlar. bi de kutlama maili atmış. töbe ya.
eger yanlış anlamıysam şahan gökbakarlı reklam filminde inceden inceye diger gsm şirketlerine giydiren gsm şirketi. tabi pek zekice olmamış sanırım kendi çaplarında bir ayar veriyorlar.
son reklamını tv'de gördüm. kareem abdul-jabbar'ı da hemen reklamda oynatmış adamlar.
olası bir numara taşıma işleminde peşinizi bırakmayan operatördür.

(bkz: kişilerin huzur ve sükununu bozma)
(bkz: öz türkcell)
reklamlara burhanı aldık diye kazanacağını sanan bir şirket.
öyle anlatıldığı gibi her yerde çekmeyen firma. istanbul'un göbeğinde çekmiyor, hangi firmaya gittiysem o katta çalışanlar telefonla konuşmak için cam kenarına yaklaşıyor yoksa çekmiyor. 2. 3. kat farketmiyor.
tarifeleri çok kazık olduğu halde en çok kullanılan ve en vip(!) gsm operatörüdür. kullanıcılarının sayısı 35 mlyon kadardır. hele bide gnctrkcll gibi sesli harfleri süzülmüş bir yapıya sahiptirlerki her yerden indirim yağar.
(bkz: gnctrkcll)
yağmur yağarken kurulan edit: sözcük hatası giderildi.
çekim gücü falan felsefesi yapıyorlar, ülkenin göbeğinin göbeğinde, istanbul taksimdeki metrolardaki kioskları aylardır çalışmıyor. neyime koydunuz ulan onları o zaman oraya siz?
sitesinden aldığım 30 lirayı hala hattıma yüklememiş olan operatördür. yarım saat oldu lan!
--spoiler--
Müşterilerine memnuniyet, kalite kazandırma vaatlerinde bulunan Turkcell, söz konusu çalışanları olunca bu kelimeleri unutuyor. izmir'de Turkcell'e bağlı olarak çalışan müşteri temsilcileri saat başına 2 milyon lira alıyor.

Herhangi bir kurala bağlı olmadan çalıştırılan müşteri temsilcileri ile işe girişlerinde iki aylık bir sözleşme imzalanıyor. Ancak iki aydan sonra da herhangi bir sözleme ya da güvence olmadan çalışmaya devam ediyorlar.

Turkcell'in kampanyaları ya da herhangi bir soru ve sorunla ilgili aramalara yanıt veren müşteri temsilcileri çoğu zaman günde 11-12 saat konuşmak zorunda kalıyor. Çalışma süresi hatlardaki yoğunluğa göre azalıp artabiliyor. Saatler boyunca mola vermeden çağrıları yanıtlayan müşteri temsilcilerinden, her çağrıda, hatta yeni giriliyormuş gibi performans göstermeleri bekleniyor. Hatta çalışanlar, gerekli hazırlıkları yapabilmek için en az bir saat önceden işyerine gelmelerinin istendiğini ve bu süre için, ayrıca ücret ödenmediğini söylüyorlar.
--spoiler--

http://www.gercegecagrime...cell-kuralsyz-calythyyor/
bddk (bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu) tarafından “mobil ödeme hizmetleri”ne ilişkin yapılan incelemede, gsm şirketlerinin brüt gelirleri üzerinden ödemekle yükümlü oldukları hazine payını bazı işlemlerde ödemediği, mobil hizmetlerden elde ettiği geliri, sms geliri olarak gösterip, hazine’yi zarara uğrattığı ortaya çıkan telefon operatörü.
mobil internette aynı yerde aynı performansı göstermekten uzaklar. çok değil sadece 10 dk. önce süper hızlı şekilde bağlanıp çalışırken daha sonra yerlerde sürünebiliyor. gün içinde ciddi yavaşlıklar yaşatabiliyor, akşam saatlerinde gündüze göre göreceli daha randımanlı çalışıyor. acele bir işiniz varsa çileden çıkmak işten bile değil.
reklamlarında çocuk istismarını en fazla kullanan şirketlerin başında gelir efendim bunlar.

ayrıca mobil internet konusunda bu milleti en iyi şekilde yemişlerdir.

bedavacılığa alıştırmışlardır kaldıki o verdikleri bedavalar zaten sizin bizim olan kuruşlardır.
trackmania nations forever oyununu oynarken bile oyun içinde reklamını gördüğüm marka. oha dedim. kaza yaptım.
size gönderdiği reklam ve kampanya mesajlarını aynı şekilde 2780'e ilettiğinizde mesaj gelmesini engelleyebildiğiniz gsm.
ben ve bir çok arkadaşımın her yöne ya da aylık on bin sms paketini on temmuza kadar uzatıp sinir eden gsm şirketidir. *
"iyi iyi hayat
dolu dolu hayat
daha daha hayat
dolu dolu hayat
şimdi turkcell'le hayat
daha fazla hayat"
mısralarını bir reklamda kullanması ile artık reklam yapmasın diye haykırtan gsm firması.