bugün

son sms olayıyla iyice soycell olma yoluna gitmektedir.
birçok kampanya yaparak insanları kendilerine çekmeye çalışan bir operatör şirketidir.
paranın anasını ağlatmışlardır. böyle bir ağ yok.
bu şirketin bir reklamı vardı, turcelli ile konuşmanın en ucuz yolu turkcell diye resmen taş.ak geçer gibi, ulan ne olucaktı en uygun yol?
tarifeleri hep pahali olan gsm operatorudur.
hiç haber vermeden etmeden tarifemin özelliklerini değiştirmişler .eskiden günde 3 mesajdan sonra tüm turkcell'lilere attığım sms'ler bedavaydı, artık günde 1 mesajdan sonra sadece genç tarifelilere atılan sms'ler bedava. ama bundan benim haberim yok. fil gibi fatura geldi. açtım telefonu ağzıma ne geliyosa söyledim çağrı merkezinden serdar bey'e, "madem tarifeyi değiştiriyosunuzbenim neden haberim yok anasını satiym??? eşşek başı mıyım ben burda, keriz gibi sms atıyorum daha ucuz oluyo diye??? eşşek başımıyım ben saksı mıyım ben!!!!???" diye bağırdım. "haklısınız efendim ne diym ki :(" dedi. arkadaşa anlattım abi çıldırıcam böyle bi kazık atmak yok, tam bi rezillik filan diye, "değiştirsene olm vodafone'a geç ne uğraşıyosun" dedi. başka bi arkadaşa telefonda dert yanıyodum, "dur benim paketim bedava ben seni ariym sana yazmasın yazık lan:)" diyip kapattı. eve geldim babama anlatıyorum (sinirden çatlicam bağır çağır bitmiyo)böyle bi kepazelik olamaz, zaten pahalılar bi de bu taraftan geçirmeye kalkıyolar falan filan bi yığın şey saydım. babam kafamın üstünde uzak bi noktaya bakıp eliyle de işaret ederek "kırmızı!!!" diye bağırıp kaçtı. çok kısa aralıklarla kendimi erol büyükburç, halı saha'da parası alınmayan fasulyeden avea adamı ve kafasına kırmızı dikdörtgen çarpan şafak sezer gibi hissettim. bu kadar fazla insanla derdimi paylaştım, bi tanesi bile "abi öyle deme, turkcell iyidir aslında" demedi. herkes tiksinmiş resmen, serdar bey bile söyleyecek bişey bulamadı. tek olumlu özelliği itin götünde bile çekiyor olması ama zaten adamı paso itin götüne soktukları için bunu yapmak zorundalar. kazık atmaya çok ihtiyacı olan dandik bi mahalle bakkalı gibi ucuz numaralarla müşterisini ayakta sken bu kafanın amına koyayım. hayvan gibi büyük şirketin yaptığına bak. günlerdir günlük küfür kotamın sınırlarını aşmama sebep oluyor turkcell ve bilinçaltımı o kadar yıpratmış ki bu konuda bile bir milisaniyeliğine de olsa "hassktr kotayı aştık :s" gerginliğine giriyorum. allah belalarını versin cidden çok samimi söylüyorum.
soyguncudur, tekeldir.
ericcson şirketini zengin etmiştir.ericcson tüm teknlojisini ve mühendislerini turkcell in yollarına sermiştir.hiçbirşeyi olmasa sırf çekim gücü nedeniyle taktire layıktır.insan sınıflandırmada kullanılır.öğrenciler arasında zengin hattı diye bilinir.turkcell kullanıyorsanız kalbur üstü insan sınıfındansınız demektir.
pahalı reklam yapacağına adam gibi kampanya yapsa daha çok seveceğim gsm operatörüdür.
cebindeki telefonu kullanmayı beceremeyenlerin suçladığı, rekabet kurulu yasalarından bihaber arkadaşların 'pahalı' diye eleştirdiği gsm operatörü.

'vay efendim bana neden yüksek fatura geldi?' en klasik olanıdır. geldi hayatım, çünkü kullandığın hattın ücrete tabi olan özel servislere açık. geldi çünkü mesaj paketi almadan mesaj attın, internet paketin olmadan web tuşuna bastın, en ucuz paket diye 60 dakikalık paketi seçip 200 dakika konuştun. hiçbir operatör yasal şartlardan dolayı ilan ettiği fiyatın üzerine para alamaz, ama günde 10 defa 'aşkım napıyosun = )' mesajı attığın halde tabi olduğun fiyatlara bir defa bakmadın. 6 defa 10 saniyelik görüşme yapıp 1 dakika bedeli ödeyeceğini sandın, aradığın kişinin yurtdışında olduğu sinyalini duyduğunda 'çekmiyo zahar' diye düşündün, dakikasın 1.52 tl ödeyince 'aha geçirdiler işte' dedin. o fatura yüksek gelir canım kardeşim, cep telefonu faturanı su faturanla aynı kefeye koymaya devam ettiğin sürece yüksek gelir o.

'turkcell pahalı' 2. klasiğimiz. evet turkcell pahalı çünkü rekabet kurumu öyle olacaksın diyor. turkcell'in aynı içeriği avea ve vodafone ile sunması bu sebeple imkansızdır. avea ve vodafone 2009 ve 2010 yılını zarar ederek kapatmış 2 cep telefonu operatörüdür; sırf turkcell'in liderliğini bitirmek adına para kazanamayacakları tarifeleri açan onlardır. 'ne güzel işte yesinler birbirini biz karlı çıkalım' mantığını anlıyorum, saygı da duyuyorum ama bu başlık altında 500 küsür milyon dolar zarar etmiş vodafone'dan 3 kat daha fazla baz istasyonuna sahip, kullandığı insan kaynaklarına 16 kat daha fazla ödeyen bir şebekeden bahsediyoruz. senin ''negzel ucuz işte'' dediğin o operatörler yüzünden 3g hızına 2 sene geç ulaşan biziz, turkcell'den daha ucuz diye 100 megabyte'tan sonra internet hızını edge olarak kullanan biziz.

turkcell kar amacı güden ticari bir kurumdur, babamızın organizasyonu değildir. diğer operatörden turkcell'e hattını taşıyan biri 700 dakikalık konuşma, 100 mb'lık internet ve 1.000 sms lik her yöne mesaj paketine vergiler sabit ücretler dahil 45 lira karşılığı sahip olabiliyorsa lütfen daha fazla ağlamayalım; avrupa ortalamasında benzer bir paketin üzerine bizim ödediğimiz vergileri koyunca saplanacak olan yaklaşık 35 euroyu düşünüp 'şükür' demeyi bir zahmet öğrenelim.

ya da siktiredin bunları, turkcell pahalı abi işte, nokia'dan da vazgeçmeyeceksin.
Sevgili Turkcell ben bu yazıyı sana yazdım,
bu kadar fahiş faturamı olur lan Allahsız. Türk benim Cell sana girsin ! Oh be.
pahali soyguncu,zamci gsm operatoru.
alo paketlere hep zam yapan gsm operatorudur.
4 yil once alo 60 paketinin ucreti 10 lira iken su anda 29 liradır.2009 da 14 liraydi.
diğer operatörlerin kapsama alanındaysanız uzak durulası demek istediğim gsm operatörüdür.
faturalı süper paketteyken sizli bizli mesajlar atan, genç tarifeye geçince senli benli mesajlar atmaya başlayan şirket. öğrenciyiz diye ne bu laubalilik?
9 yıldır kullandığım ve artık kullanmak istemediğim operatör, hiç uygun düzgün bir kamoanyası yok. üstelik genç tarifede bile bana 1000 sms verdi, aradım neden diye herkese 5000 bana neden bin.
çünkü ben 25 yaş üstü imişim o da genç tarife imiş ve ayda sadece bir defa verebilirlermiş.

arkadaşım değiştirdi başka bir operatörler aradılar hemen neden diye beni arasınlar bi bakalım.
kontur yükleyince 'ooo kanka kontur yapmışsın' dercesine paket mesajı yollayan operatör.
bugun gelen sms ile 28 subat gunu platinum uyelikten cikarilacagimi soylemistir.
bedavası en bol olan operatördür. olaya tek kontör olarak bakmayın yani.
gnctrkcll kampanyalarından başka bi avantajı olmayan, ( o da 40 yılda 1 ) eski nesil insanların çoğunlukla kullandığı hat
tartışmasız en iyi hizmet sunan operatördür. her ne kadar reklamlarda en çok onu görsek, en çok onun müziklerine aşina olsak da, cep telefonu kullanıcılarının büyük bir kısmının işine yarayacak, hesaplı bir tarifesi yoktur.
çekim alanı çok güçlü olduğu kadar sokum oranıda çok güçlü operatördür.

herkes her yöne yaptı bunlar hala "turkcelden turkcele indirimli, diğer operatörleri ararsanız bakiyenize sokacağız" modundalar. geçtim vodafone anına koyim.
serdar ortaç için tamam görmedim duymadım bilmiyorum gibi triplere girip yıllardır kullanıdğım operatör lan neyse dedim ama gülben ergen'den sonra artık bu hattı taşıma işini ciddi ciddi düşünüyorum.

sizin reklam anlayışınıza he mi? iğrençsiniz lan.

fenercell'e tasıyacam hattımı hiç olmazsa takım kazansın.
Geniş kampanyaları olan harika bir gsm operatörü.
Türkiye'nin hemen hemen her yerinde çeken, enfazla kullanılan ve Çukurova Holding'e ait olan bir iletişim sistemidir. Tarifeleri her zaman daha pahalıdır; ancak reklam açısından çok başerılı olduğu ve kaliteli hizmet verdiği için çok ilgi görmüştür. En büyük rakibi ise Vodafone'dur. iki adet antene sahip yaratık ikonunu kullanmaktadır; reklamlarında ise "selocan" ismiyle küçük çocukları bu yaratığa benzetmiştir. 2010-2011 itibariyle "Türkcell'linin gücü, Türkcell'in çekim gücü" vs. haber gücü vs. mesaj gücü sloganını kullanmıştır.