bugün

+ turkcelle yiyin kazığı..
+ kazığı yiyin turkcelle..
+ turkcelle kazığı yiyin...
iki ay faturayı ödeyemeyince sana haber vermeden hattını iptal eden bunu faturayı ödemeye gittiğinde haber aldığın yetmezmiş gibi 50 lira lagara lugara kapmanyası cayma bedeli diye bir üçüncü fatura daha yollayan ama bu kampanyanın zaten iki ay önce bitmiş yani caymadığımız bir kampanya olduğunu anlatamadığımız( biiiiip-biiiiiiip-biiiiiiiip) şirketidir.kanunda yok ki memlekette kimi kime şikayet edesin.
(bkz: kazıkcell)
(bkz: haşırtcell)
gsm'in lacostesi.
bilerek ve isteyerek milletini en çok kazıklamak isteyen gsm şirketi.
insanlara sürekli kazık atan gsm operatörü.
bir kısa mesaja 0.50 krş alan insafsız bir operatördür. bizde öğrenciyiz be abicim sonuçta.
bir bayisinden 10tl yüklemeye çalışınca sana 10 olmaz 8 ya da 13 yapabiliyoruz diyen insafsız gsm şirketi.
yalan reklamdan dava açılması gereken firma.
speak tl yükleme hattı gibi saçma salak bir uygulamayı başımıza saran, türkiyenin en kazık gsm operatörü. yıllar yılı niye katlanmışım bu kan emicilere kendime sorarken somut bir cevap bulamıyorum.iyi çekmesimi? ulan sanki dağ başında oturuyoruz. neyse çok sinirliyim sözlük. bundan böyle bende kırmızıya geçiyorum.
Yeni kontör yüklediğinde 'değerli abonemiz', kontörün bitmeye yakın 'sayın abonemiz' diyen turkcell; içten pazarlıklısın kabul et!
kadıkoyun ortasındakı evımde cekmeyen operator. mecıdıyekoyde asansorde cekmeyen operator. yolda gıderken güm dıye hattan dusen operator. (karsıdakıde turkcell) patlatan hoplatan gumleten operator. allah kahretsınkı ıkı yıl daha kontrat ımzaladıgım operator. anam anam her ay kontratımın dısında bana illaki iteleyecek bişeyler bulan operator. ve hala tam bır salak oldugumu dusunerek 10 seneyı askındır kullanmakta bulundugum operator.

senınde sonun gelecek turkcell. benden olacak ınsallah...
%99 kapsama alanı olmayan kurumdur.
odada telefon çekmiyor lan! ben %1 lik kapsama alanı dışında mıyım yoksa ? yok artık turkcell.
an itibariyle sms hizmetinde saç baş yoldurtmaktadır.
dün gece tarafıma tamı tamına 16 kez aynı mesajı art arda göndermiş allah ın belası gsm operatörüdür.
vınn ile sözlüğe bağlanmayı aşırı güçleştiren şebekedir. kotayıda doldurmadık daha yahu...
hala kullanmadığım ve hiç bizaman da kullanmayacağım operatördür.
an itibarı ile sms hizmetinde sorun yaşayan gsm operatörü.
reklamlarda küçük çocukları kullanarak en çok parayı kaldıran firma sanırım. bir de yanına şebelek bir acun. oh mis.
türk telekom yabancı bir şirket tarafından türkiye'nin en değerli markası seçildikten sonra yabancı şirketi dava etmiş iletişim operatörü. pahalıdır. ama çekim gücü yüksektir, o yüzden kontörlü hat kullanılıp 9 ayda bir hat kapanmasın diye kontör yüklenir. *
önemli bir insanın doğum gününü tam 00:00 olduğunda kutlayayım dediğimde mesajımı 2 saat boyunca iletmemek için direten gsm operatörü.
her ne olursa olsun kendini milliyetçi olarak tanıtanların sahip çıkması gereken şirket. öyle ki yarın yapılacak genel kurul toplantısından sonra rusların ve isveçlilerin eline geçebilir.

milliyetçilikten nefret ederim ama söz konusu batıysa gerisi teferruattır benim için. turkcell afgan şirketi olsa yine sahip çıkarım. sıfırdan yaratılmış bir şirket kim el koyabilir.
ayda ortalama 10 liramı alan operatördür.
Kazıklandığım halde bağımlılık yapan diğer operatörlere bu bağımlılıktan kurtulup geçemediğim GSM operatörü.
kaliteli ama bir o kadar da pahalı olması sonucu, diğer operatörlerle yarışacağım diye, şu aralar ne yapacağını şaşırmış operatör şeysi.