bugün

turkcelle hayat güzel ne güzel hayat reklamının ithaf edildiği marka.
müşteri kaybından olsa gerek, bu aralar reklamlarını daha da arttıran gsm operatörüdür. * *
ayrıca recep ivedikli reklamlarında *hitap ettiği kitle arasında yaman bir çelişki vardır.
tüm kampanyalarını, reklamlarını çekim gücüne ayıran şirket. biri onları şunu hatırlatmalı ki; kontör yoksa ya da hat saniyede 1500 yiyosa; o telefon çekse ne yazar çekmese ne yazar ben konuşamadıktan sonra; ki zaten artık onlar aracılığı ile konuşmuyorum.
mutluyum.
benim de çekim gücüm iyi sonuçta.
disko kralı'na verdiği reklamla kendinden daha çok soğutmuştur.
full çeken operatör..
ama bir kazıktır ki sorma..
bile bile kullanıyoruz..
an itibariyle online işlemleri "işleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz." hatası veren gsm operetörüdür. aynı gece yapı kredi'nin internet şubesinin de erişilemiyor olması kıllandırmadı değil hani.
"17 aralık 2010 itibariyle yurtiçi standar sms ücreti 40 kr, mms ücreti 80 kr olacaktır."

akabinde

"değerli müşterimiz, hattınıza ait ödenmemiş 1 adet fatura bulunduğunu hatırlatır, ödeme yapıldıysa bu mesajın dikkate alınmamasını rica ederiz. turkcell."

mesajlarını telefonuma yollayan gsm operatörüdür. neden hala faturayı ödemediğimi anlamışlar mıdır acaba? ya da mesajları aynen geri yollasam anlarlar mı?
müşterisini hem siken hem yatağı toplatan operatör.
17 aralik'tan itibaren yurt ici sms fiyatinin 50 kurusa* bize kakalayacaklarinin haberini veren operator.**
müthiş bir firma. gerçekten müthiş. az önce 15.000 miles puanı hediye etti. bu puanla ne mi yapılır ? mesela gidiş dönüş tokyo bileti alabiliyorsunuz thy den.
aylık sms paketiniz dün bitmiştir diye haber veren,çok başarılı operatör şirketi. bu nasıl bir hizmet anlayışı arkadaş ? bir ay sonrasından haber verseydin ? geçen ayki paket aslında bitmişti, biz size söylemedik ihihi diye eğleniyorlardır heralde. para yükledim bedavamda gelmedi zaten iyice deli ettiler beni.
7.8 liraya 10000 sms satıp, kullanmak için bir ay süre veren gsm operatörüdür. size ne ulan, isterse bir yılda kullanır insanlar. sizin yüzünüzden sevgilimle mesajlaşamıyorum lan, allahsız tosbağalar.
vodafone olan hattımı sıkılıp turkcell'e taşımıştım. O gün bu gün giren kontorün haddi hesabı yok. Nasıl gidiyor anlamıyorum. Vodafone ile aylık 30 tl yetiyordu. şimdi haftada 20 tl yüklemek zorunda kalıyorum. Vodafone'dan hiç bir farkı da yok..Siz siz olun geçmeyin turkcell'e.!!
"17 aralık 2010 itibariyle yurtiçi standart sms ücreti 40 kr, mms ücreti 80 kr olacaktır."

akabinde

"değerli müşterimiz, hattınıza ait ödenmemiş 1 adet fatura bulunduğunu hatırlatır, ödeme yapıldıysa bu mesajın dikkate alınmamasını rica ederiz. turkcell."

mesajlarını telefonuma yollayan gsm operatörüdür. neden hala faturayı ödemediğimi anlamışlar mıdır acaba? ya da mesajları aynen geri yollasam anlarlar mı?
müşterilerinden aldığı paranın büyük kısmını reklam kampanyalarına harcadığını düşündüğüm gsm operatörü.kazıklama politikasına rağmen, ilk göz ağrım olduğu için vazgeçemiyorum.
allah kurtarsın operatörüdür. numaramı taşıdım, sırtımı kaşıdım. en azından 12 yıl sonra farklı bir yarrak tarafından sikilmek daha güzel bir his. bunlar zaten sikmişti hamuduna kadar, biraz da vodafone siksin ne çıkar dedim ve bıraktım!
ayrıca: (bkz: kaçan kurtuluyor)
serdar ortaç'lı nar reklamıyla beni dehşete düşüren burjuva operatör.
Bugün iki turkcell hat sahibi toplam beş dakika konuşmada 3 defa kesintiye uğradık, mağduruz. *
Şaka bir yana son zamanlarda çekim kalitesinde sorunlar yaşamakta diye düşünüyorum.
çok memnun oldugum gsm şirketi.
reklamında serdar ortaç'a ve onun iğrenç şarkısına yer vererek kendisinden iyice soğumama nedne olan gsm firması. şimdi bizim aldığımız kontörler sayesinde ödendi bu adamın ücreti di mi. ağlarım ama ben ya.
reklamında serdar ortaç'a yer verdikten sonra ''bize çok yüklendiler'' diyip avea'ya geçmek istiyorum.
btk tarafından kesilen cezası davalık olmuş ve dava sonuçlanana kadar ödemesi askıya alınmış gsm operatörü.
3G sinin vınn aletinin çekim gücü olmayan ama kazık atmak için herşeyi yapan tek operatr.
kalp krizi reklamı ile iyiden iyiye saçmalamış; hiç hoş olmayan, insanlar için önemi büyük olan bir sağlık sorununu reklama yani daha çok para kazanma arzusu için kullanmış marka.

bi de reklamı izliyorsunuz, bittiğinde böyle mal gibi kalıyorsunuz. verdiği duygu kesinlikle negatif. abi hiç mi akıl yok bu insanlarda (reklamcı ve müşteriyi kastediyorum).

maalesef daha beterlerini de göreceğiz.
herkesin mutlaka bir tane hattının olduğu gsm operatörü .