bugün

turkcell'in bilgisayardan internet ulaşımını sağlayan paketi. 4gb olanları ayda 35 tl civarındaymış şimdi ben bu paketi almayı düşünüyorum yüksek lisans eğitimim boyunca bunu kullanmak istiyorum ama lütfen bilgisi olan arkadaşlar bana bir mesaj atsın memnun kalır mıyım? yoksa iyi değil midir?
dakikada 10 mb birden atan internet sağlayıcısı iki saatte 1 gb oldu bu ne lan. aradım turkcell'i sorun yok muş!!! ebenin sorunu var zaten 4 gb kotamız var ebenin emi şimdi yarısı 3 saat içinde gitti bile adaletinizi s....m sizin yuh.
çakma turkcell 3g vınndir.
1 günde 1 gb yiyen turkcell'in 3g'li internet sağlayıcısı.
hocam youtube'den 2 dakikalık görüntü için anında kotayı emen, hatta şarkı markı indirmeye kalksan anında 1'den 100'e fırlayan internet sağlayıcı o değilde harbiden çok fena kota yiyor, yinede limitsiz tarifeden şaşmayın derim ben.
(bkz: vınn)
adam akıllı bağlanmayan zımbırtı, turkcell şu baz mı verici mi ne haltsa iyi bakım yapsın yoksa müşterilerini yarı yarıya kaybedecek, bağlanmıyor bağlanıyorsa da sık sık kesiliyor bu zımbırtının interneti.
ŞiRKETiN BANA VERDiĞiAYLIK 15GBLIK KULLANIMI OLAN VAR, HERYERDE CEKIYOR SIKINTISI YOK! HA BEN BU 15 GB LIGI NAPIYORUM HEM OFUSTE HEMDE EVDE INTERNET VAR. MALUMUNUZ ASOSYELIKTE VAR HER AYIN BASINDA SIFIRLANMADAN 15 GB TORRENTE FEDA EDIYORUM!
kapalı mekanlarda çekmeyen günde en az 4 defa kesilen internet sağlayıcısı. ayrıca bu ay bana 46 beklerken 71 tl fatura gönderme cüretini göstermiştir.