bugün

türkcelle ait tv uygulaması, telefonda kullanımı çok pratik ve kolay. internette gezerken rahat rahat bir yandan twitter de bir yandan facebook ta bir yandan da tv izleme imkanı sunuyor. iddialı bir şey ama ben pek kullanmıyorum gene de sevdiğim dizi vakitlerinde iyi gidiyor.
genel olarak şikayetçi olduğum bir uygulama gerçekten öyle çünkü çok az kanal var amaa bir yandan da seviniyorum tonlarca gereksiz kanalara şişirilmiş bir ücret ödemediğim için. bu sayede hem gerekli olanları izliyorum hem de ekstra ücret ödemiyorum.
gecenin bir vakti aklıma gelen programa ulaşmanın en kolay yolunu bana sunan web tv uygulaması. bu gece uyandım bi anda çok ikilemde kaldığım bir sahne vardı bir şekilde ulaşmam gerekti neyse ki buluta kaydetmiştim sonradan aklıma geldi boşu boşuna aramakla internette zaman kaybetmeden doğrudan buluttan eriştim ve bakıp aklıma takılan soru işaretlerini giderdim.
okulda ders aralarında izlememe olanak sağlayan tv platformu üniversite okuyanlar bilir iki blok dersin arası yarım saattir, açarım güleriz eğleniriz arkadaşlarla. ortamdan kopmadan birden fazla işi aynı anda yapabilmenize olanak sağlıyor.
şimdiye kadar hiç televizyon izleme alışkanlığım olmamıştı, ama bunun sayesinde olmaya başladı. iyi bir şey mi? eh işte. ama canım ne zaman isterse o zaman istediğim yerde istediğim cihazdan izleyebilmem çok keyifli. yoksa inanın kendimi televizyon önüne sabitleyecek bir insan değilim.
kota kullanmaması düşündürüyor insanı, öyle diyorlar ama nasıl yani ya aklım almıyor saatlerce tv diye telefondan tabletten bir şey izliyeceksin, sürekli download halinde olacaksın ve bu internet kotandan düşmeyecek? gerçekse muazzam.
yeni sezona da bomba gibi girmiş tv programlarının hepsini kapsayan ben ne aradığımı bulacağım bu kadar az kanal içinde derken bir anda bağımlılık yapan türkcell uygulaması.

şiddetle not içerir: internet kotanız olduğu gibi kalıyor tv izlerken.
enteresan bir şekilde ilgimi çeken cazip gelen turkcell uygulaması. sıradan bir televizyon gibi değil, hem sizi televizyona bağlamıyor hem de istediğiniz her şeye erişim sağlıyor. yani ne eksiği var ne fazlası. aradığım her şeyi çok uygun fiyata buluyorum bu yönüyle kanal yığını olan gereksiz televizyon uygulamalarına bin basar.
turkcell in bir tv uygulaması. kanal azlığı olarak pek ilgimi çekmiyor, ama internet kota kullanmaması cazip geliyor. baya hem de. bir de 4g de yaklaşıyor şurada 3 ay sonra kullanmaya başlayacağız. iyice nimet olacak internet tv izleyeceğim diye paketimin bitmesini istemem doğrusu.
ödediğim fiyat ve aldığım hizmet gözümde pek bişey gibi görünmese de açıkcası tatmin edici değil, ama devlet memuru iseniz, eve geldiğinizde gün içinde izlemekten zevk alıp kaçırdığınız şeyleri öyle internette araştırmaya koyulmadan direk uygulamadan 12 saat kadar geriye gidebilip izlemeniz çok pratik.
turkcell in tv uygulaması. her zaman kullanamasam da zaman zaman kullanıyorum, tv ile çok alakam yok. ama tam olmam gerektiği kadar olmamı sağlıyor. istediğim zaman daha doğrusu fırsat bulduğum an öyle gidip tvyi açma zahmeti vs. yok telefondan bulunduğum ortamda kulaklığımı takar takmak izleyebiliyorum. bu sayede gün içinde kaçırdıklarımdan da haberdar oluyorum.
turkcelle ait tv uygulaması, iki gün önce kız arkadaşımda gördüm ne işin var böyle şeylerle tv dediğin kocaman ekranda izlenir felan diye çıkıştım ama şöyle bir de ama aslında çokta öyle sövülecek tarafı yokmuş, şu şekilde bir yandan izlediğimiz an durup sonra devam edebiliyoruz, ister kaydedip 3 ay sonra bakabiliyormuşuz, istersekte işimiz bittikten sonra geri sarıp rahat rahat izleyebiliyormuşuz.
internet kotam benim için değerli öyle her şey için kullanamam internette harcadığım vakitlerde sosyal medyada rahat rahat takılabilmem için internetin benim için hayati önemi var. bu yüzden tv video vs. izlemem internetten. ancak tv izlemem dediysem turkcell tvden bahsetmiyorum, çünkü o kota kullanmıyor. internet paketim olması yeterli.
turkcelle ait bir uygulama pekte memnunum, beni tatmin ediyor fiyatı ve performansı, istediğim diziyi eğlence programını rahat rahat izleyebiliyorum ve güzel filmler var.
abone olurken dikkatli olunması gereken tv hizmeti. Taşınma durumunuzda, eğer yeni adresinizde fiber altyapı yoksa(superonline altyapısı olsa dahi) tv elinizde patlıyor. Müşteri hizmetleri en ufak bir kolaylık sağlamıyor. Anlaşma yollarını kapatıyor. Kullanmadığınız tv hizmeti için, her ay paşa paşa 20 lira ödemeye devam ediyorsunuz. Ya da 300 küsür lira cayma bedeli.

Son tahlilde; turkcell tvye abone olursanız, yaşamınızı turkcell tv hizmet sağlayıcısına göre şekillendirmek zorunda kalıyorsunuz.
2014 4. çeyrek itibari ile abone sayısı 60.000'i geçen platform
Kullandığım en işlevsel tv programı, hem fuzuli para ödemiyorum. Hem de ödediğim paranın karşılığı kalitede hizmet alıyorum. Turkcell tv gerçekten çok iyi.
Turkcell tv'yi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Televizyon hizmeti olarak yıllardır kulandığım en verimli marka.gereksiz kanal yığını yok. Görüntü harika, ücret çok uygun.
tv8 i yayın listesinden kaldırmış tv platformu.
yasal ihtar sebebiyle öncelikli divxplanet'in ve diğer sitelerin the walking dead için altyazı çıkarmasına müsade etmeyen şey.

he, siz zannediyorsunuz ki böyle yapınca dizi izleyicileri mecbur kalıp sizin ürününüzü satın alacak. nah alırlar! aksine onlarla zıt düştüğünüz için ne kadar tanıdıkları varsa hepsini vazgeçireceklerdir. hiçbir şey öğrenmemiş sosyal medya uzmanlarınız.
sarı kutuya eklenmistir.
görsel
fiyat - performans açısında en uygun paralı platform. Sporda Premier Lig , Nba , Eurosport . Belgeselde ise Discovery, National olsun hepsi var
güncel Önemli Başlıklar