entry'ler (22)

chp nin gitgide kürtçü bir parti olması

cumhuriyet hewal partisi.

turkcell tv

gecenin bir vakti aklıma gelen programa ulaşmanın en kolay yolunu bana sunan web tv uygulaması. bu gece uyandım bi anda çok ikilemde kaldığım bir sahne vardı bir şekilde ulaşmam gerekti neyse ki buluta kaydetmiştim sonradan aklıma geldi boşu boşuna aramakla internette zaman kaybetmeden doğrudan buluttan eriştim ve bakıp aklıma takılan soru işaretlerini giderdim.

bu site güvenliğinizi tehlikeye atabilir

ssl sahibi olmayan bazı sitelere girerken ya da sertifika tarihi olmuş google'ın verdiği hata.

change org a yanlışlıkla mail adresini kaptırmak

haftada bir düzenli yok çişim var imza lütfen yok işim var imza lütfen diye acındırma maillerinin tacizine uğramanıza neden olur.

ordu giresun havaalanı

Karadenizin imkan vermeyen arazisi üzerine ak partide imkansızlıkta sınır tanımayan bir proje ile geldi halkın karşısında. Deniz üstüne hava limanı yaptılar hemde avrupa da ilk. gurur duyuyorum bu tür olaylarla.

köy yolları

12 yıl önce zorluk anlamına gelen köy yolları artık asfaltla kavuşmuştur. Köy yollarına asfalt bile atamayan hükumet vardı burada neyse ki onlar gitti Ak Parti geldi. Bütün köy yollarına asfalt yaptılar.

teknopark

Ne diyor geçenlerde proje tanıtan cehape ? Teknoloji firmalarına destek vereceğiz diyor ironiye bakar mısınız arkadaşlar ? Ak Parti zaten teknoparkla teknoloji firmalarına destek teşvik veriyor. Ülkeden haberi olmayan genel müdür kalkıp proje üretiyor komikliğe bak.

teknopark

Ne diyor geçenlerde proje tanıtan cehape ? Teknoloji firmalarına destek vereceğiz diyor ironiye bakar mısınız arkadaşlar ? Ak Parti zaten teknoparkla teknoloji firmalarına destek teşvik veriyor. Ülkeden haberi olmayan genel müdür kalkıp proje üretiyor komikliğe bak.

çiftçi kredileri

Ak Partiden önce %50 üzeri faizlerle çiftçilere kredi veriyordu devlet. Günümüzde devletimiz çiftçilerimize faizsiz kredi veriyor onlara kolaylıklar sağlıyorlar. Ak Parti döneminde tarım faaliyetleri daha çok desteklenmiştir. Tarımda ki olumsuzluklar mevsim şartları ve göçtür devlet değildir. Göçte artan iş imkanlarıyla oluşur

onlar konuşur ak parti yapar

muhalefet konuşur ak parti yol köprü savunma sanayi tünel tüp geçit teknoloji bölgesel kalkınma daha alt başlıklarla binlerce hizmet yapar.

imf

Kaç hükumet geldi geçti biri bile borcu ödemek için kuruş harcamadı. Verdiği sözlerin hiç birini tutmadılar. Ak Parti sağolsun geldiği ilk günden beri verdiği sözleri tuttu ve ülkemiz imf ye borcunu bitirip borç verir konuma geldi bunda ki en büyük etmen ak parti iktidarı tabiki de.

istanbul un çöp koktuğu yıllar

kaçınız hatırlıyor o yılları ? ben unutamıyorum her sokakta çöp dağları olmuştu büyük şehire hiç yakışmayan yıllardı o zamanlar. Ak Parti gerçek belediyecilik anlayışını gelir gelmez çöp dağlarını kaldırarak kanıtladı bize. Oy verirken bu etmenleri gözünüzün önüne koyun

üniversite harçları

Kaldırılmasında ak partinin büyük payı olan üniversite harçları geçmişte bir çok öğrencinin derdiydi önünde engeldi ama yeni türkiyede eğitimde özgürlük adına böyle şeyler olmayacak. Öğrencilerin önü hep açık olacak

fatih projesi

Eğitimde devrim bana göre. Bin türlü zahmetten kurtardı şimdi ki öğrencileri. Eğitim sistemimiz Ak Parti sayesinde git gide güzelleşiyor.

muhalefetin eksiklikleri projesizliktir

Doğru söze ne denir. Adı üstünde muhalefet. Lafa karışmak dışında bugüne kadar ne yaptılar acaba. Ak Parti 12 yılda geçmişte yapılmayanları dahi yaptı verdiği sözleri tuttu. Muhalefet naptı boş konuştu

pepsi twist

pepsinin; o yavan tadi guzellestirilmis kolasi.
(bkz: olmuş bu)

havuz

medyasi da olan sey.
(bkz: havuz medya)
bi sey daha var.
(bkz: okyanus medya)

acıbadem

tatlisiyla yakindan uzaktan alakasi olmayan kuruyemis.
acisinin sadece yagi olur.

sürçülisan

gunumuzde klavye versiyonu olan sey.
(bkz: sürçüklavye)

twitter

reklamcilar yuzunden iyice zivanadan cikan yer.