entry'ler (31)

türkan saylan kültür merkezi

görsel
görsel
görsel

Kemal Kılıçdaroğlu belediye başkanı ali kılıç tarafından türkan saylan kültür merkezinde ağırlandı.

istanbul ticaret üniversitesi

istanbul ticaret odası vakfı tarafından kurulan üniversite. girişimciliğin merkezi burası girişimi çok iyi öğretiyorlar. genç startuplar ortaya çıkartmak için resmen bir cazibe merkezi olan teknopark istanbul'un da kurucusudur aynı zamanda.

taş gibi kızı kültürsüz diye terk eden erkek

aslında şöyle olur, taş gibi kıza kültürsüz diye yürüyemeyen erkek. çünkü bir kız taş gibiyse, erkek onu kütür kütür silkelemeyi hayal etse de kültür seviyesi yetmeyeceği için yürüyemez. elizabet devam.

pascal nouma nın artemisbet reklamı

türkiye'ye gelip efsane kariyer yaptıktan sonra reklam yüzü olan efsane futbolcudur. evet.

pascal nouma nın artemisbet reklamı

10 tl yi aldım çek cumhuriyetine basmıştım şuan göt oldum tamam.

babadan öğrenilen şeyler

(bkz: bayram namazına gitmek)

hayatında hiç alkol kullanmamış kız

alıp evlenilecek kızdır.

türkiye hırvatistan maçından zengin olmak

Her turnuvada olduğu gibi bi turnuvadada hakem taraf tutacak ah ulan ah nerde o eski hakemler.

incifest

istanbulun her yerinde afişleri gezen festival, bakalım nasıl olacak.

viraja gereğinden hızlı girildiğini hissedilen an

(bkz: dönüm noktası).

turna com

enteresan bir site, insan hayret ediyor doğrusu neden bu kadar uzun zamandır girmediğim için. hep genelde diğer saçma sitelerden alır iki saat uğraşırdım. hem pratik hem de ucuza bilet bulabiliyoz.

turkcell tv

şimdiye kadar hiç televizyon izleme alışkanlığım olmamıştı, ama bunun sayesinde olmaya başladı. iyi bir şey mi? eh işte. ama canım ne zaman isterse o zaman istediğim yerde istediğim cihazdan izleyebilmem çok keyifli. yoksa inanın kendimi televizyon önüne sabitleyecek bir insan değilim.

kutlukbilgekagan

bir adet hüloğğ yazarı. koyu fanatik ak partili, en son elinde ampülle istasyon meydanında görüldü.
görsel

turkcell superonline

bir internet firması. türkiyenin en büyük ve alt yapı bakımından en zengin şehri olan istanbuldan üniversite için adanaya geldiğimde acaba ya bulunduğum yerde yoksa diye muallakta kalmış üstüne birde ttnete mecbur kalırsam diye kara kara düşünüyor şimdiden acaba 3g modem mi alsam en azından superonline yoksa ttnetten iyi bişey kullanayım diyordum ki, çok şükür adanada her mahallede mevcutmuş alt yapı, bu sayede başka bir internet kullanma alternatiflerim ortadan kalkmış oldu.

türkiye de şehirlere göre ibne dağılımı

ne kadar enteresan ki doğuya gidildikçe artan bir sıralama mevcut, birde kuzeye birazcık.

pileyboy necati

eski bir sözlük yazarı, gerçekten ölüm haberini duymamla şok oldum, daha 22 yaşında gencecik kardeşimizdi. öğretmen adayıydı lanet trafik canavarları gencecik çocuktan ne istediniz.

tuborg gold lardaki tortu rezaleti

şimdi gidip markete alırım ve iphone6s ile fotoğrafını çekerim var mı yok mu herkesi bilgilendidiririm ama uzay gülü renkli iphone6s'imde ufak bi çizik olsa bunun vebalini kim ödeyecek. uzay gülü rengi (bazılarına göre mars gülü rengi) iphone6s'imdeki çizik benim içim şimdilik daha önemli.

not: iphone 6s'im var.

kızdan teklif bekleyen erkek

ilk adımı kız atmaz,

siz bir punduna getirip üstsüz resminizi atarsınız, bir nevi ilk meme capsi erkekden gider.

işte banyodan çıktım, ferahladım falan temalı bir resim. Saçlar karışık gibi görünür ama aslında o resim atılmadan önce itina ile ayarlanmış ve o savruk karmaşık görünen görüntüde bir düzen oluşturulmuştur.

sonra banyo sıcak değil soğuk suyla yapılmış ve meme uçları belirginleştirilmiştir. Bunlar ileride beklenti oluşturacak durumlara olası ama ben böyle yapmıştım sana aşkolsun .s. s. s deme şansı doğurur.

sonra artık gelsin farklı açılardan çekilmiş meme capsleri.

horlayan kızın ağzına vermek

bugün horluyor diye sen ağzına verirsin, yarın osurdun diye o senin götüne straponla kayar.

girmeyin öyle işlere aslanım akıllı olun, açın telefonunuzdan galeriyi bakın meme capslerine efendi efendi.

gecenin bilgisi

ilk meme capsini amerika nın new york eyaletinde susan delgado isimli kızdan John D. Rockefeller almıştır.